Transdermální terapie  

Fytonáplasti a Fytogely

Lidé trpící bolestmi kloubů, chronickými bolestmi vědí, jak je těžké se jich zbavit. Medikamentózní léčba zahrnuje užívání přípravků pro tlumení bolesti a zmírnění zánětů.Tento způsob léčby často nadměrně zatěžuje a způsobuje problémy jiným orgánům - trávicí trakt, ledviny, játra i srdce. Prostředky lokální terapie a fyzioterapie poskytují často jen dočasnou úlevu. Kostní a chrupavčité tkáně mají bohužel jen slabě vyvinutou krevní síť a léčivé látky se jen s obtížemi dostávají na místo určení.

Stále více se do popředí dostává lokální transdermální terapie.
Čínská medicína - synonymum efektivní medicíny.

Od dávných časů až do dnešního dne se v Číně, Koreji a Japonsku k léčbě osteochondrózy, artritidy, artrózy široce využívají léčebné obvazy, obklady a náplasti. Dnes takové léčebné náplasti nabízí TianDe - Náplasti pojí dávnou moudrost a poznatky Východní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu.
Základem fytonáplastí je kombinace cenných léčivých bylin a přírodních složek. Působení těchto náplastí je založeno na principu transdermální terapie. Povrch kůže je výbornou přístupovou cestou pro vstup léčivých látek do organismu. Díky této vlastnosti jsou někdy tyto náplasti označovány jako " suché infuze".
Hlavní přednosti transdermálních náplastí:
- cílený přístup aktivních léčivých látek do organismu
- rychlé působení aktivní látky - působí téměř okamžitě
- nepřetržitý přísun aktivních složek
- absence nepříznivých vlivů na trávicí trakt, játra, ledviny...

FYTONÁPLASTI