Tipy pro krásu

Perly jsou oblíbené už od pradávna. Panovníci nosili šaty zdobené pravými perlami, nosila je i Kleopatra. V antickém Řecku platily perly za symboly čistoty, v Indii se jimi zdobily štíty válečníků.

Když jsem tak zjistila, že bych ve svém věku (50+)měla dávat přednost matným rtěnkám (prý se k nám ženám v elegantním věku hodí lépe), zjistila jsem, že k tomu aby taková rtěnka vypadala dobře je třeba mít opravdu rty v kondici.

Jako omlazující prostředek byla placenta využívána již v době Kleopatry. První vědecká vysvětlení léčivých účinků placenty jsou zmiňována v dílech Hippokrata a Aviceny.

Protože již patřím k ženám 50+ a chci vypadat trochu k světu zajímá mě jak o svou pleť pečovat co nejefektivněji a třeba i v domácích podmínkách. Tak jsem objevila i "KOUZELNÉ JEHLIČKY" - MEZOROLLER.

Snem každé ženy je mít krásnou a zdravou pleť. Je to pochopitelné. Kůže je naší vizitkou, kterou ukazujeme světu a nelze se divit, že špatný stav kůže a pleti nás trápí. Krása pleti a pokožky kráčí ruku v ruce s jejím zdravím. Pokud tedy najdeme tu správnou kombinaci prostředků pro péči o pleť, která nám vyhovuje, naučíme se, jak správně...

Omlazení pleti bez jehel a injekcí je snem každé ženy. Čas je neúprosný. Pro každou ženu je jen otázkou času, kdy si stále více při pohledu do zrcadla uvědomí, že ty roztomilé vějířky kolem očí od smíchu již dávno nejsou tak roztomilé. Že vrásky, kterým dříve nevěnovala pozornost stále více přitahují její pozornost, mění celkový vzhled a výraz...

"Nošení roušky nám moc příjemné není, zvláště potom, když ji musíme mít na obličeji delší dobu. Na mnohé z nás působí nepůsobí dobře ani po psychické stránce. Nejvíce, ale jejím nošením trpí naše pokožka.

Většinu věcí musíme v zimě dělat trochu jinak. Jinak se oblékáme, jinak pečujeme např. o auto. I pleť v zimě má jiné požadavky a zaslouží si jiný přístup.

Již odedávna ženy toužily po uhrančivém pohledu. A tato touha přetrvává stále. 48% Češek nosí, nebo si alespoň jednou za život vyzkoušelo umělé nebo nebo prodloužené řasy. K dennímu použití, my ženy, využíváme řasenku. Řasenka je dnes nejpoužívanější líčidlo na světě.

Masky na obličej, krémové, slupovací nebo jednorázové plátýnkové, to už většina z nás žen zná. Je to poměrně běžná věc, kterou my, ženy v péči o pleť používáme.