Krásný nový katalog pro rok 2022 

Už se také nemůžeš dočkat až si prohlédneš katalog jedinečných produktů Tiande v pohodlí domova? 
Klikni na tlačítko, udělej si pohodlí, třeba i kávičku a kochej se... 

Vysoce kvalitní produkty, vyráběné podle starobylých receptur tradiční čínské medicíny.
Sortiment se neomezuje na několik málo produktů, ale pokrývá vetšinu potřeb žen, ale i mužů a dětí v kosmetice, drogerii a doplňcích stravy - pro krásu i zdraví.

Pokud chceš info, jak nakupovat o 1/3 levněji napiš mi hned. 

Klikni na:  VIP KARTA PRO SLEVY  a vše ti zajistím. 

Nejnovější články na našem blogu - Přečtěte si jako první, co je nového

 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.

Perly jsou oblíbené už od pradávna. Panovníci nosili šaty zdobené pravými perlami, nosila je i Kleopatra. V antickém Řecku platily perly za symboly čistoty, v Indii se jimi zdobily štíty válečníků.

Tmavé skvrny patří mezi časté problémy, které ženy řeší. Projevují se nejčastěji na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často říkáme, "stařecké skvrny", protože kvůli nim pokožka vypadá starší. Ale není to tak docela pravda, protože dávno nejsou záležitostí starší generace.

Tradiční čínská medicína spojuje duben s játry. Z jarní únavy nemůžeme vinit přírodu, ale nás, protože naším přístupem k sobě samým bráníme správnému toku energie. A co s tím vším mají společného naše játra?