Reference - Péče o vlasy

Radka F. 

Začala jsem používat šampon i kondicioner(balzám) Recept starověké Číny a teda mazec včera jsem si všimla,že nemám žádné lupy.Vždy jsem měla poseto na ramenou a na tmavé halence to bylo vidět.Teď vůbec žádné :-).Každý šampon mi něco dal,nemastí se mi vlasy,nepadají,houstnou,ale teda teď ty lupy no paráda

Sylva H. 

ŘADA BIO REHAB Vsadila jsem na doporučení dam ze skupinky a koupila celou řadu BIO REHAB...

... a byla jsem víc než mile překvapena 
Vypadávání vlasů se opravdu zastavilo, né že by občas nějaký nezůstal v hřebenu, ale už né v takové míře, jako to bylo před tím...
Žádný ucpaný odpad, žádné chomáče v ruce, prostě NORMÁL  a nejen to, i kvalita vlasů se k mému potěšení výrazně zlepšila  a mám spoustu nových vlasových podrostů. A opravdu se po třech měsících vše upravilo k mé spokojenosti. Používala jsem co druhý den šampón, kondicionér a sérum každý den a chystám se kúru opět zopakovat. 

Marta M. 

Co používám TianDe, tak mám vlasy husté, zdravé a dříve jsem si musela umývat vlasy denně, teď už nemusím, bohatě stačí po třech dnech a myslím, že by to vydrželo i déle, jen je to takový pocit, že za tři dny si je musím umýt. Můžu doopravdy tyto a nejen tyto, produkty vlasové kosmetiky doporučit. 

Pavla Ž. 

Tak mám doma dva balíčky a hned jsem vyzkoušela úžasný šampón a masku ,, Recept starověké Číny " a už je to můj TOPÍK :-) . Hned po prvním umytí mě už nesvědila pokožka hlavy a lupy byly skoro pryč. A to vám povím, že s lupama mám letitý problém . Šampony střídám a zkouším, který mi vyhovuje, ale takhle rychle mi pomohl jen oříšek a tahle novinka. Jsem nadšená

Ivana N. 

 Šampon InTop mi pomohl od častého mytí vlasů. Myla jsem si dřív téměř každý den,teď si myju jednou za 3 dny. Nadarmo se mu neříká,že je to detoxikace našich vlasů a pokožky hlavy. Za mě pro mastící vlasy značka ideál. 

Michaela K. 

Od porodu mě trápilo vypadávání vlasů. Každé ráno a večer plný kartáč vlasů. Za 3 dny bych si mohla udělat paruku. Brouzdala jsem jaký šampon by mi pomohl.
Objednala jsem si šampon LingZhi. Netrvalo 2 týdny a na kartáči pár vlasů. Nyní jsem si ho objednala znovu (objevilo se mi více vlasů na kartáči, tak pro jistotu).
Já se opravdu bála, že budu plešatá :D Místa na hlavě prořídlé. Díky bohu tiande mě zachránilo 

Veronika H. 

Naprostá láska.. Dříve jsem si myla vlasy každý den. Od té doby co používám LING ZHI stačí jednou za dva dny. Vypadávání vlasů se mi také o moc zlepšilo. Já jsem si svůj šampón u TianDe našla. Tedy za mě super  

Iva R.

Začaly mi nekutečně padat vlasy, ale fakt hooodně. Měla jsem doma Master Herb, začala jsem si s ním ob den umývat vlasy a během 14ti dnů se to hodně zastavilo. A to byly ze začátku fakt chuchavce.
Díky za něj, nebudu plešatá :-). A velikost šamponu i balzamu je ohromující

Nikola B. 

Já sem velmi spokojená se řadou - šampon a balzám-kondicioner - Recept starověké Číny.Šampon pomáhá vlasům získat ztracenou sílu.Bojuje proti svědění pokožky hlavy a předchází vzniku lupů.Zpevňuje vlasy,dodává pevnost,hebkost ,pružnost. Zachovává přírodní odstín.Díky balzámu jsou vlasy krásně heboučké,dobře se rozčesávají.Ja mám hlavně zkušenost,že vlasy během krátkého používání obou produktů ,přestávají vlasy masivně vypadávat.Pred používáním produktu sem měla všude po bytě chomáče vlasů.Po rozčesani sem měla plný kartáč vlasů.Po umytí vlasů sem měla plné sítko vlasů.Nyní mi vlasy skoro nepadají .Konečně neřeším svědění způsobené vypadanýma vlasama ve střihu ,na zádech atd .Zkrátka vlasy byly dříve všude.Teď se drží tam kde mají díky těmto senzačním výrobkům.Dokonce se mi vlasy už tak nemastí.Dříve sem vlasy musela mýt deně. Nyni myju obden ,někdy po 2 dnech.

Chcete i Vy vyzkoušet ? Chcete poradit, který a v jaké kombinaci bude právě Vám přínosem? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Zajistím i Vám VIP ceny. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit tento test .