Program ženského zdraví

Základ programu Ženského zdraví tvoří princip harmonizace energií a funkcí organizmu a je založen na metodách Tradiční Čínské Medicíny (TČM). Využívá přednosti fytoterapie, aromaterapie a akupunktury. 

Čínští léčitelé považují pohlavní orgány za kořeny života, které jsou propojeny se všemi ostatními žlázami a orgány. Čínská medicína pohlíží na oblast rozkroku jako na komplexní mechanismus, který funguje jako čerpadlo a umožňuje tok životní energie - zkuste si své tělo představit jako jakýsi pomyslný "chrám" a své pohlavní orgány a oblast rozkroku jako "bránu", kterou do našeho těla mohou zdraví prospěšné látky a energie přicházet, nebo naopak odcházet a my tak své tělo oslabujeme.

Vložky ( bylinné obklady) tianDe - jsou především suchý bylinný zábal a teprve pak - vysoce kvalitní hygienické prostředky. Povrch vložek tianDe se skládá z přírodní bavlny a má nejvyšší míru absorbce vody, která zabraňuje vzniku podráždění, pálení a svědění. Vložky mají dvojí účinek - působí jako Aromaterapie - a jako prostředek Energoterapie.  

Aromaterapie 

Aromaterapeutické účinky vložek tianDe - jsou zajištěny díky unikátní kombinaci bylin- léčivé složky čínských bylin aktivně působí na sliznice pohlavních orgánů- vstřebávání aktivních látek přes sliznice je intenzivnější, než přes pokožku- pohlavní orgány jsou bohatě prokrvené a obsahují velký počet lymfatických cév- přispívají tak k normalizaci flóry, k odstranění nepohodlí, podráždění a zápachu 

Energoterapie 

Energoterapeutické působení vložek tianDe - bioaktivní složky, mají vliv na stav celého organismu- podporují rovnoměrný tok životní energie čchi- když je proudění čchi v organismu obnoveno, dochází k vyléčení- bylinky posilují imunitní systém, zlepšují celkový stav organismu.

Vložky tianDe aktivují schopnost těla k sebeléčení 

Z hlediska TČM byliny obsažené ve vložkách - zahřívají chlad- odstraňují stagnaci- zahřívají meridiány - odstraňují vlhkost - rozpohybují čchi a krev. Mají harmonizující účinek. 

Bylinné vložky (obklady) Tiande jsou sestaveny podle receptur Tradiční Čínské Medicíny. Obsahují bylinné koncentráty, které jsou zpracovány technologií čerstvě řezaných bylin. Díky tomu je koncentrace účinných látek 70 - 80%, což je mnohem více než v nejsilnějších tinkturách a nálevech. 

 Na rozdíl od běžných vložek nejsou vyráběny z odpadních materiálů, Nejsou běleny chlórem. Fytomembrány vložek jsou vyráběny speciální technologií, povrch vložek je napuštěn patentovanými bylinnými extrakty, které jsou připraveny podle starých receptur dynastie Tang.

Účinky vložek z programu Ženského zdraví jsou zajištěny díky unikátní kombinaci bylin, jejíž patentovaná formule je přísně chráněna farmakology v Číně.

Součástí programu Ženského zdraví jsou vložky řady:   

Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat