Poradna 

Chcete řešit

  • pleť
  • vlasy
  • tělo
  • tvarování postavy
  • ženské zdraví 
  • bolesti, zad, kloubů ... 

Doporučím Vám ověřené metody, postupy a produkty. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať vás mohu kontaktovat.


Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas k zasílání informací z oblasti zdraví a krásy na Váš email. Odhlásit z odběru se můžete v každém z mých emailů. 

Reference na poradenství a další reference zde - Reference

Nevim, jak poděkovat sve uzasne sestricce Jana Kravčíková a pani Vlasticce Vlasta Balážová, za to, ze mi daly moznost poznat Tiande. Je to neco neuveritelneho, co vse TianDe dokaze ... Pro nas nic jineho uz neexistuje !!! Postupně poridime vse, co potrebujeme. Neskutecne diky obema !!!!! :) 

Lenka Bernášková


Tak dnes mi přišel další balíček,už se na něj klepu jak mimino když vidí dudlík.Hlavně bych chtěla moc moc poděkovat naší Vlastičce že mě přivedla k Tiande mojí prioritou bylo vyřešit můj velký a letitý problém což se během pár měsíců už skoro podařilo(velké zlepšení) no tím to vše začalo protože jsem se přesvědčila že Tiande i na mě blahodárně působí tak jsem se začala poohlížet i po dalších věcičkách a zkoušet,hlavně jsem ocenila že mají vzoreček šamponu ten vyzkouším,nevím jak na tom děvčata jste vy ale mě každý šampon nesedne tak vzorečky vítám,mojí největší slabostí je pročítat příspěvky komu co pomohlo a pak si říkám to taky vyzkouším,v čínském znamení jsem opice tak je to jasný nejsem závislá já jsem OPICE!!! Vlasti ještě jednou dík!!! 

Jaroslava Hurychová


Chci moc poděkovat Vlastičce ,ale nejen já ,ale hlavně Eliška Michalcová za radu kterou nám poskytla.
O co šlo?Eliška se mě ptala jestli bych se nemohla zeptat co na kůži pro pacienta co začal chodit na ozařování.Vlastička nám poradila aloe vera a hadí pytlík stříbrný.Vlasta Balážová Vlastičko v pátek mi Eliška přišla říct a měla z toho obrovskou radost,že to funguje.Namazali aloe vera,nechali zaschnout a namazali hadí pytlík a kůže po ozařování má zase přirozenou barvu.Tak ještě jednou Vlastičko jménem Elišky a i mě ti patří VELKÉ DĚKUJI 

Helena Holubová