Péče o zdraví ženy


Jenom šťastná žena se může cítit dobře a jenom zdravá žena může být šťastná.

Pro každou z nás slovo štěstí znamená něco jiného. Každá jsme šťastná jinak a to je dobře - co žena, to originál. Ale přesto myslím ,že každá z nás toužíme po harmonii v lásce, po porozumění a zcela určitě chceme být zdravé, protože jenom tehdy si své štěstí (ať už si pod ním představujeme cokoli) můžeme náležitě užít.

Bohužel tempo dnešního moderního života, neustálé tlaky zvenčí, obrovské množství informací, úkolů, které se k nám nepřetržitě valí, na nás všechny klade opravdu vysoké nároky.

My ženy většinou stále toužíme být dokonalé matky, manželky, hospodyňky, ale zároveň na svá bedra bereme úlohu úspěšných podnikatelek, vykonáváme časově náročná povolání ( 12ti hodinové směny, noční směny) a to vše s sebou nese obrovskou zátěž, často i velkou dávku stresu, která se na nás podepisuje. My za to platíme potom tím nejdražším - svým zdravím. 

Lékařské statistiky týkající se ženského zdraví jsou více jak děsivé ... někde jsem si kdysi přečetla tuto větu, doslova se mi vryla do paměti. "Zdravá žena prakticky neexistuje".

Proč to tak je? Doslova a do písmene kašleme na signály našeho těla, nerespektujeme naše cykly a potom se divíme. Kde, že se ty naše obtíže vlastně vzaly?

Ale pozor, to není jenom naše chyba, vždyť celé roky nás každý ( bohužel často včetně lékařů) ubezpečuje jak je to vlastně normální mít: pálení, výtoky, nepravidelnou, dlouhou, silnou a bolestivou menstruaci, mastný lesk nebo nadměrný výskyt akné v obličeji .... prudké výkyvy hmotnosti, bolesti v podbřišku. Koneckonců trpí tím "všechny" mé kamarádky .?! 

 A tak naše tělo sice hlásí problém, ale my jej neslyšíme, často ani nechceme slyšet, protože .... přece musíme být dokonalé manželky, mámy, pracovnice, podnikatelky ... a na toto "nemáme čas."

Ale co s tím? Co tedy můžeme udělat abychom byly navzdory všemu tomu shonu, práci a povinnostem zdravé??

Tiande nám nabízí možnost jak své tělo zharmonizovat, jak své ženství probudit a především, dát do pořádku, já tuto výzvu přijala.

Tiande se s námi přišlo podělit o moudrost starověkých léčitelů Altaje, Tibetu a Číny.

V Číně se totiž již po staletí praktikuje "věda pěstování života" (toto spojení se mi moc líbí) Tradiční Čínská Medicína. Je to obrovská nauka o životě, lidském těle, jeho principech, o bylinkách, přírodě, harmonii, rovnováze

Stačí přijmout fakt,

Že vše v našem těle spolu souvisí,

Že se na své tělo musíme zaměřit jako na komplex

Že je třeba řešit příčiny nikoli důsledky a přijmout skutečnost, že už někdo jiný za nás vymyslel a připravil pro nás vše nezbytné pro to, abychom o své tělo mohly pečovat tak jak si zaslouží, v souladu s jeho potřebami.

Harmonie, to je ten základ na kterém to celé stojí. Být v souladu sami se sebou a starat se o své tělo, nejen když hoří, když to bouchne ... ale pečovat o sebe neustále ... 

Reference

Opravdu naše tianĎácké vložky a celý ženský program mají smysl. Jsem za ně velmi velmi vděčná. Měla jsem myom v děloze a je prostě fuč. Doktor mluvil i odebrání dělohy. Jsou to vložky, které chrání ženu, pomáhají harmonizovat tělo přes sliznici a mnoho ženám, které nemohli léta otěhotnět, se to podařilo. 

Iva R.


Tak díky TianDe a vložkám EŽ mám za půl roku myom o 9 mm menší. Pán doktor si myslel, že jsem brala nějaké léky. Říkám mu, že né, že jen bylinky a pak desetidenní kůru vložek a než jsem stihla dorict, tak doktor: TianDe. A prý ó tom slyšel od známé ze Slovenska. 

Zdeňka P.


Dobrý večer....jdu se pochlubit a vychválit naše vložky. Jsem po 2 laparoskopiích, naposledy v dubnu 2018. "Trpím" na cysty, ta poslední měřila před zákrokem 10cm. Na kontrole začátkem prosince 2018 opět na každém vaječníku cysty. Od prosince jsem začala kůru na podporu těhotenství s vložkami a pít "ženský" čaj. Dnes na kontrole na gynekologii jsem bez cyst. Pro mě prostě zázrak..... nemusím na operaci!!!!!!!!!!!!!! 

Veronika J. 


Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.