Péče o vlasy

TianDe má řešení pro všechny problémy s vlasy: padající, poškozené, mastné, slabé a bez objemu. Adaptogeny obsažené v našich recepturách pomohou od stresu, který má významný vliv na kvalitu vlasů i pleti. Zapomeňte to, co znáte o běžné vlasové kosmetice. Vlasové řady TianDe mají dvě roviny působení: řeší příčiny nedostatků a zároveň udělají i okamžitý efekt pro zlepšení kondice vlasů.Pokud chceme dosáhnout maximálních výsledků je nezbytné používat šampony i masky (balzámy). Šampony zajistí dokonalé umytí a detoxikaci kůže a připraví na masku. Masky i balzámy se vtírají do vlasové pokožky (na rozdíl od běžných kondicionérů). Působí na kořínky vlasů, výživu folikulů, zlepší prokrvení a tím i lepší výživu, okysličení a hydrataci. Silný detoxikační, harmonizační a výživný účinek působí na kvalitu a růst vlasů. Tiande má několik vlasových řad a každý si tam najde své.

 "Bio Rehab" 

Šampon, maska, tonikum - velmi speciální a nejúčinnější řada na padající vlasy a celkovou regeneraci pokožky hlavy. Působí velmi komplexně na příčiny vypadávání vlasů, přes reflexní zóny harmonizuje důležité orgány. Připravte se na překvapující výsledky.

Šampón-aktivátor růstu vlasů - Jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Zlepšuje přítok krve do vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání, pomáhá odstranit lupy. Podporuje zdraví vlasů a vlasové pokožky. Neobsahuje sulfáty! 

Maska-aktivátor růstu vlasů- Unikátní formule masky pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů, zpevňuje kořínky a urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu po celé délce. Doporučuje se při vypadávání vlasů a pro posílení vlasů, které ztratily vitalitu.

Tonikum-aktivátor růstu vlasů - Tonikum - aktivátor růstu vlasů je navržen tak, aby se zabránilo zvýšenému vypadávání vlasů. Aktivní složení přípravku působí přímo na vlasové folikuly a zajišťuje komplexní účinek:

- pomáhá zastavit vypadávání;
- stimuluje růst nových vlasů;
- pomáhá normalizovat činnost mazových žláz;
- zlepšuje výživu vlasů, vrací jím vitalitu a krásu;
- pomáhá vlasům odolávat negativním vlivům životního prostředí.

Pro více informací: Úbytek vlasů trápí muže i ženy 

.

"Ženšen"

Úžasná receptura, kde se používá 6 ti letý kořen ženšenu. Nejoblíbenější řada, má vysoký obsah ženšenu. Prodlužuje životní cyklus vlasů. Výživa, hydratace a regenerace. Řeší vlasy poškozené, mírně mastné a jemné. 

Pozor, zde je spolupráce balzámu a šamponu nezbytná. Šampon vlas otevře a vyčistí, potom přijde balzám, který vyživí a zatáhne vlas. Pokud použijete jen šampon, bude nespokojeni. S balzámem naopak nadšeni. 

Více zde: Všelék“ nebo „kořen života“ to je Ženšen

Zlatý zázvor

Řeší kořeny problémů. Je vynikající pro mastné vlasy a lupy, odstraní následky stresu, silně prokrvuje a aktivuje meridiány na hlavě, působí hloubkově, což rychle ucítíte. Má pozitivní vliv na celé tělo. Neobsahuje sulfáty! 

Šampón na základě mýdlového ořechu

Šampon na bázi přírodních saponinů obohacený výtažky ze 7 bylin jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku bez narušování přirozené rovnováhy. Normalizuje činnost mazových žláz, prodlužuje stav svěžesti a čistoty vlasů. Chrání proti mastným a suchým lupům. Vhodný pro vlasy barvené, po keratinovém rovnání a laminaci. Můžete ho kombinovat s kteroukoliv maskou nebo balzámem TianDe.

 • Je vhodný jako celotělový mycí prostředek, i pro miminka a domácí mazlíčky (odpuzuje hmyz). Obsahuje 99,99% přírodních složek. O,01% zeleného konzervantu.
 • Neobsahuje sulfáty! 

Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy je tu pro vás, pokud:

- často používáte vysoušeč vlasů, kulmu nebo žehličku na vlasy

- vaše vlasy vypadají suše a bez života

- vás mučí "pampeliškový efekt" - vlasy se ježí na všechny strany a nepoddávají se účesu

- si pravidelně barvíte vlasy a chcete ochránit jejich sytou barvu co možná nejdéle ( více zde: Specialista pro ochranu Vašich vlasů

Speciální kůry

 • REGENERAČNÍ BEZOPLACHOVÉ VLASOVÉ SÉRUM - dodá lesk, uhlazuje vlasy, ochrání před poškozením teplem (fén, kulma, žehlička) Nemusí se používat po každém umytí - výborné je k moři. Chrání před UV a solí - pro ženy s delšími vlasy.Inovativní produkt, který je schopen regenerovat povrch vlasu. Sérum zajišťuje cílené působení na porézní povrch vlasů, posiluje a obnovuje jejich strukturu, zabraňuje třepení konečků. Vlasy získají neuvěřitelnou hladkost, zářivý lesk a hebkost.
 • Fluid na vlasy s arganovým olejem - spojuje v sobě nasycenost a lehkost, vlasy vyživuje do hloubky a přitom je nezatěžuje. Olej se rychle vstřebává, aniž zanechává stopy, a zároveň vyplňuje mikroskopická poškození vlasového stvolu. Je to přípravek 4 v 1. Obnovuje poškozené vlasy, zaceluje roztřepené konečky; chrání vlasy před negativními vlivy vnějšího prostředí, obnovuje ochrannou vrstvu vlasů; pečuje o vlasy tím, že je vyživuje do hloubky a hydratuje; usnadňuje ondulaci, ukázňuje nepoddajné prameny a na kučeravých vlasech vytváří pravidelné lokny. výborné a vhodné i pro muže. Vlasům dodá jas a lesk. 

 • Tonikum-aktivátor růstu vlasů - Tonikum - aktivátor růstu vlasů je navržen tak, aby se zabránilo zvýšenému vypadávání vlasů. Aktivní složení přípravku působí přímo na vlasové folikuly a zajišťuje komplexní účinek:

  - pomáhá zastavit vypadávání;
  - stimuluje růst nových vlasů;
  - pomáhá normalizovat činnost mazových žláz;
  - zlepšuje výživu vlasů, vrací jím vitalitu a krásu;
  - pomáhá vlasům odolávat negativním vlivům životního prostředí.

  .


 My Family Care 

Řada My Family Care představuje kvalitní sadu základních přípravků pro celou rodinu za super výhodnou cenu.

Sada "Ovocná pochoutka" je šťavnatá ovocná exploze! Sladká, lahodná vůně malin zanechává osobitý závoj něžnosti a přitažlivosti.

Sada "Něžná šalvěj" vás přenese do tajuplného lesa. Svěží vůně šalvěje s kouřovými a ambrovými tóny zklidňuje a vytváří chladivý pocit.

Sada "Bylinná svěžest" je jako jasný slunečný den! Hravá vůně chrpy s tóny zářivé zeleně a sušených bylin dodá jemnost a navodí jarní náladu.