Vlasy


Zdraví pro naše vlasy.

 Jak získat a udržet si krásné vlasy? Ty jsou přece přirozenou ozdobou každé ženy.

Proč celostní přístup? 

Proč program? 

Proč je třeba při řešení problémů s vlasy zaměřovat pozornost i na podporu těla a vnitřních orgánů? 


ZDRAVÉ A KRÁSNÉ VLASY JSOU PODLE TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY UKAZATELEM DOBRÉHO ZDRAVÍ

VE STARÉ ČÍNĚ JIM BYLA PŘIKLÁDÁNA ZVLÁŠTNÍ POZORNOST A VLASY ČÍŇANŮ TOMU ODPOVÍDALY

HUSTÁ A PŘEDČASNĚ NEŠEDIVĚJÍCÍ KŠTICE PACIENTA BYLA VIZITKOU KAŽDÉHO LÉKAŘE

JIŽ LÉČITELÉ STAROVĚKÉ ČÍNY VĚDĚLI, ŽE V PŘÍPADĚ, ŽE SE OBJEVÍ PŘEDČASNÉ ŠEDIVĚNÍ NEBO PADÁNÍ (PŘED 40. ROKEM ŽIVOTA), UKAZUJE TO NA NEROVNOVÁHU ORGÁNŮ A POUŽÍVALI K JEJICH OZDRAVENÍ VŠECHNY DOSTUPNÉ UNIKÁTNÍ INGREDIENCE A ZNALOSTI 

Již starověcí léčitelé věděli to, co my se dnes pracně učíme. A spousta z nás někdy ne a ne přijmout fakt, že padání vlasů je důsledek něčeho co se děje uvnitř těla.

Někde jsem četla, "LEDVINY KVETOU VE VLASECH" A " VLASY JSOU PŘEBYTKEM KRVE".

CO TO ZNAMENÁ? Silné ledviny dávají základ hustým a silným vlasům a na živiny bohatá krev ( játra) dokáže "vytvořit" zdravé vlasy.

Jako příčiny padání se uvádí stres, nemoc, oslabená imunita, hormonální nerovnováha a dočtete se o nich dnes všude. Ale i tyto příčiny jsou důsledkem toho v jaké kondici a funkčnosti máme naše orgány . Největší dopad na kvalitu vlasů mají - ledviny a játra, tak to je.

Díky poradenství a tianDe jsem pochopila, že je úplně jedno, že jsme každý originál. Ledviny a játra a jejich fungování v našem těle je pro nás všechny stejné. Problémy vlasů vyžadují, stejně  jako jiné obtíže,  onemocnění, celkovou vnitřní i vnější péči, zaměřenou na příčinu. 

A právě díky řešení příčiny se často upraví i jiné, na první pohled nesouvisející potíže. Jak se říká, "všechno souvisí se vším".

Díky vlasové péči tianDe mám  řešení pro všechny problémy s vlasy: 

Padající, poškozené, mastné, slabé a bez objemu. 

Adaptogeny obsažené v recepturách pomohou i od stresu, který má významný vliv na kvalitu vlasů

Tyto vlasové řady mají dvě roviny působení: 

Řeší příčiny nedostatků a zároveň udělají i okamžitý efekt pro zlepšení kondice vlasů. Vychází z principů TČM a využívají ověřené receptury starověkých léčitelů, s využitím unikátních bylin a jejich ozdravných vlastností. 

BIO REHAB
BIO REHAB
ŽENŠEN
ŽENŠEN
ZLATÝ ZÁZVOR
ZLATÝ ZÁZVOR
RECEPT STAROVĚKÉ ČÍNY
RECEPT STAROVĚKÉ ČÍNY
IN TOP
IN TOP
 LING ZHI
LING ZHI
MASTER HERB - proti stárnutí vlasů
MASTER HERB - proti stárnutí vlasů
Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy
Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy

Šampon, maska, tonikum - velmi speciální a nejúčinnější řada na padající vlasy a celkovou regeneraci pokožky hlavy. Působí velmi komplexně na příčiny vypadávání vlasů, přes reflexní zóny harmonizuje důležité orgány. Připravte se na překvapující výsledky. 

Tato kombinace výrobků je vhodná a vysoce účinná i po léčbě chemoterapií a ztrátě vlasů

Více zde: Úbytek vlasů trápí muže i ženy.

Úžasná receptura, kde se používá 6 ti letý kořen ženšenu. Nejoblíbenější řada, má vysoký obsah ženšenu. Prodlužuje životní cyklus vlasů. Výživa, hydratace a regenerace. Pozor, spolupráce balzámu a šamponu nezbytná. Šampon vlas otevře a vyčistí, potom přijde balzám, který vyživí a zatáhne vlas. 

Více zde, klikni.:  „Všelék - kořen života“ to je Ženšen


Řeší kořeny problémů. Je vynikající pro mastné vlasy a lupy, odstraní následky stresu, silně prokrvuje a aktivuje meridiány na hlavě, působí hloubkově, což rychle ucítíte. Má pozitivní vliv na pokožku hlavy. Neobsahuje sulfáty!

A může výrazně pomoci i např. v období podzimu, kdy vlasy často více vypadávají                                               Klikni - Padají vlasy na podzim více ? Pravda nebo mýtus?

Vyráběný podle 2000 let staré receptury. Pomůže, když nás trápí - padání- lupy- seborea. citlivá pokožka, ekzém- vlasy jsou bez lesku- mastí se - špatně se rozčesávají- nerostou - jsou zplihlé

Více zde:  Tip pro krásné a zdravé vlasy a jako bonus - zdravá pokožka hlavy


Šampon pro hloubkové čištění a Kondicionér s efektem bio laminace"IN TOP" 

To je doslova hloubková očista vlasů - "detoxikace". Detoxikací vlasů dodáte vaší pokožce hlavy výživu a odstraníte nahromaděné toxiny. A co víc pravidelnou detoxikací vlasů a vlasové pokožky výrazným způsobem podpoříte léčbu všech Vašich obtíží (lupy, seborea, plešatění, lámavost vlasů ...)                                                                            Více zde: DŘEVĚNÉ UHLÍ A ŠAMPÓN ? CO TO ZASE JE ?

Péče o vlasy s s extraktem Ling Zhi. Pro vlasy slabé, jemné, bez života. Vlasy, které jsou oslabené a padají. Posiluje kořínky a zabraňuje vypadávání vlasů, obnovuje strukturu vlasů, aktivuje obranný systém pokožky a vlasů, intenzivně vyživuje vlasy, zabraňuje vypadávání vlasů a aktivuje růst , regeneruje strukturu vlasů po barvení a trvalé dělá vlasy poslušné - chrání vlasovou pokožku před škodlivými účinky životního prostředí stresu

Více zde: LingZhi = Reishi = Lesklokorka lesklá ... unikátní houba pečuje i o vlasy ... Proč ji máme ve vlasové řadě?

Šampon proti šedivým vlasům + Balzám na poškozené vlasy

Předchází šedivění vlasů, zabraňuje ztrátě jejich pigmentace. Exkluzivní anti-age bio-komplex bojuje proti stárnutí, zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky hlavy, pomáhá obnovit pigmentaci vlasů, vrací jim zdravý lesk. Pravidelné používání šamponu stimuluje tvorbu pigmentových buněk, které zajišťují přirozenou barvu vlasů. Neobsahuje barviva.

Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy je tu pro vás, pokud:

- často používáte vysoušeč vlasů, kulmu nebo žehličku na vlasy - vaše vlasy vypadají suše a bez života

- vás mučí "pampeliškový efekt" - vlasy se ježí na všechny strany a nepoddávají se účesu - si pravidelně barvíte vlasy a chcete ochránit jejich sytou barvu co možná nejdéle. 

Více zde : Specialista pro ochranu vlasů