Péče o ruce

Ruce jsou nejen naší vizitkou, ale i zrcadlem našeho věku, zdraví a na jejich vzhledu se odráží náš vztah k sobě samým, jak o sebe pečujeme. Dávno není pravdou, že pěstěnými ručkami se pyšní jen dámy z vyšší společnosti.


  • Pokožka rukou je stejně citlivá jako na obličeji. 
  • Nejcitlivější je  na hřbetech rukou. Tam  je velmi tenká a v podkoží má jen minimum tukové tkáně. I proto rychleji stárne. 
  • Na dlaních je pojivové tkáně víc, ale protože zde nejsou chloupky ani mazové žlázy, hůře absorbují jakoukoliv vlhkost.

Přesto, že ruce jsou dennodenně vystavovány mnoha nepříznivým vlivům a pokožka je zde stejně citlivá jako na obličeji, většina z nás věnuje daleko více péče právě obličeji a na ruce často zapomínáme. Pravda je, že si to mnohdy ani neuvědomíme. 

NA CO BYCHOM V PÉČI O RUCE NEMĚLI ZAPOMÍNAT A CO MOŽNÁ NEVÍTE (resp. jste si neuvědomili) 

1. Krém

Základem péče je výběr vhodného krému - stejně jako vybíráme krém pleťový.  

Na denní použití volte přípravek, který není příliš mastný - určitě nechceme zanechávat otisky na všem, na co sáhneme rukama. Ideální je ruce namazat po každém mytí, nebo i kdykoliv při pocitu suchosti.
Na noc, je stejně jako u pleti, vhodné poněkud těžší kalibr v podobě hutnějšího krému s výživným komplexem. Účinné látky se tak budou do pokožky pomalu vstřebávat po celou dobu spánku.

2. Obrušujeme 

Peeling - stejně jako u pleti je dobré alespoň jednu za týden odstranit odumřelou kůži s pomocí jemného peelingu - více zde:  Peeling není struhadlo  Pokožku rukou  zbavíte odumřelých buněk a potom účinné složky krémů budou lépe pracovat pro krásný vzhled Vašich rukou. 


V ČEM JSOU KRÉMY tianDe PEČUJÍCÍ O RUCE JINÉ, 

NEŽ TY, NA KTERÉ JSME BĚŽNĚ ZVYKLÉ? 

Stejně jako všechny ostatní přípravky jsou i krémy na ruce tzv. kosmeceutika. 

Tzn. přípravky,  založené na čínských a tibetských bylinných postupech v kombinaci s použitím nanotechnologií .Tyto produkty obsahují velmi vysoké množství účinných látek a jsou navrženy tak, aby pomáhaly při řešení různých stavů kůže a těla. Za každým přípravkem jsou staré lékařské znalosti, myšlení a historie. Je to spojení:

  • Čínska Medicína
  • Nanotechnologie 
  • Synergie energie - jedinečné přírodní komponenty jsou spojeny dohromady, aby se dosáhlo nové úrovně účinnosti, což by nebylo možné, kdyby byly tyto komponenty použity samostatně.
  • Velmi pokročilá biotechnologie - získávání výtažků z exotických rostlin a bylin podléhá přísným pravidlům.
  • Recepty staré čínské medicíny - známé již více než 5000 let, jsou kolébkou medicíny.
  • Zvláštní požadavky na pěstování a sklizeň ..  

V každém krému najdete hlavní účinnou složku jejíž výjímečné vlastnosti jsou posílené přidáním takových účinných složek, které prospěšné vlastnosti ještě více zesílí. Jejich spojením tak kosmeceutika dosahují nové (výraznější) účinnosti až na úrovni buněk, jejich regenerace a obnovy. 

Vyzkoušejte se mnou Unikátní programy Tiande, trochu jinou péči. 

Zaujala jsem Vás? Napište mi a já Vám ráda pomohu vybrat ty správné přípravky právě pro Vás. 

Jak si objednat s VIP cenou (se slevou) ? Stačí vyplnit formulář a já Vám vše zajistím. 

Chcete se o přípravcích - kosmeceutika dozvědět více? 

Přijměte pozvání do fb skupiny, kde najdete návody, rady a osobní zkušenosti uživatelek. Požádejte o členství ... (nezapomeňte odpovědět na dotazy. 

Zvu Vás: https://www.facebook.com/groups/1015589988452632/