Péče o pleť

TianDe má několik vysoce účinných řad, které se mezi sebou výborně kombinují. Tím je zajištěna cílená péče pro každý problém a každou ženu.

Kosmetika TianDe není jen obyčejná kosmetika, která odstraní jen defekty z kůže. Řeší příčiny všech možných problémů. Působí v několika rovinách: fyziologicky ve všech vrstvách kůže, přes reflexní body a meridiány, používá vyspělou aromaterapii. Pracuje se systémy (cévní, hormonální, nervový, a lymfatický. Vše podle principu: "bez zdraví není ani krása"

Kosmetické přípravky TianDe představují syntézu nejnovějších vědeckých úspěchů a staletých zkušeností tradiční čínské medicíny. Tajemství orientálních léčitelů vyvolávají opravdové nadšení vědců a lékařů na celém světě a svou efektivitou předčí mnohé ze současných farmakologických preparátů a léčebných procedur. V arzenálu tradiční čínské medicíny se nachází víc než 5 tisíc léčivých složek rostlinného a živočišného původu.

Kosmetické linie společnosti TianDe jsou založeny na systematickém přístupu k zachování krásy pokožky. Povrchová očista, systematické hloubkové čištění, tonizace, hydratace a ochrana, které potřebuje mladá kůže, jsou postupem času doplněny o procedury intenzivní výživy, obnovy kožní pokrývky na buněčné úrovni a liftingu. Recept každého přípravku se vypracovává s ohledem na typ kůže, její citlivost, věk a existující problémy. Pečujte o sebe s pomocí kosmetických produktů TianDe a následujte hlavní trend krásy a mládí. Vaše pleť si to zaslouží!

Peeling - není struhadlo 


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Je to jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže a nejčastější kožních onemocnění a jak všichni víme, netýká se pouze " puberťáků a puberťaček.
Nejvýraznějším projevem nemoci je vznik vřídků. Tyto vřídky jsou způsobeny zánětem vývodů mazových žláz, resp. jejich uzavřením. Stagnace sekretu mazových žláz má za následek poškození těchto žláz a...

Arganový olej je patrně nejdražším a nejvzácnějším olejem na světě, je nazýván "tekutým zlatem". Arganovník je strom, který roste na zeměkouli pouze na jednom místě - na jihozápadě Maroka a plodí jednou za dva roky. Rostlina se dokázala přizpůsobit žhnoucímu slunci a absenci vláhy - při hledání vody pronikají její kořeny do písku až do hloubky 30...