Jmenuji se Vlasta Balážová, 
mou prací, koníčkem a životním stylem se stala trochu jiná kultura v péči o zdraví. 
Učím ženy (i muže) jak se dobře cítit, jak pečovat o své tělo, zdraví i krásu. Pomáhám lidem pomocí "kosmeceutik" - O TianDe  
produktů postavených na principech Tradiční Čínské Medicíny.

Péče o druhé měla v mém životě místo již dříve, Jako pedikérka jsem pomáhala lidem, ale i mé tělo mi začalo ukazovat , že je opravdu důležité se o sebe starat komplexně a neodbývat se. 

Díky tianDe jsem poznala trochu jinou kulturu, jiný pohled na řešení různých estetických i zdravotních obtíží a s přibývající sebeláskou a pochopením sebe samé, jsem si uvědomila, že toto je ta cesta, kterou chci jít. 

Cestou péče o zdraví své i ostatních, cestou pomáhat hledat a řešit příčiny, nikoli důsledky, cestou moudrosti léčitelů Starověké Číny, cestou využití starodávných receptur, které nám tianDe předkládá v podobě, která je přijatelná a aplikovatelná pro všechny.   Opravdu jsem se zamilovala.  Zamilovala jsem se do vložek ( bylinných obkladů), které nejsou běleny chlorem, bez odpadních látek (co se běžně nachází ve vložkách na trhu), které chrání především mě jako ženu, Zamilovala jsem se do šampónů, po kterých mám opravdu zdravé, silné vlasy, pokožku hlavy bez lupů. Miluji masky, krémy, i další přípravky, které opravdu fungují a udržují mou pleť v kondici. S TianDe se opravdu cítím více ženou. 

Jak mi tianDe vstoupilo do života? Za to, že tianDe je dnes mým životním stylem, prací, koníčkem a posláním v mém životě mohou dvě ženy. Jednou z nich je paní Renata Králová, která v roce 2015 napsala na sociální síti, "začínám s tianDe" a druhou paní lékařka, která podcenila moje zdravotní problémy. Den, který mi doslova změnil život 12.12.2015 - den, kdy jsem absolvovala gynekologický zákrok - Kyretáž (výškrab)... Hm, to je toho ... řekne si mnoho z Vás. A ano já bych o tom vlastně ani nepsala,vždyť je to tak běžný, tak normální zákrok, který denně podstupují tisíce žen ( vždyť tohle je přece úplně normální, že každá druhá žena 45+ má nějaký ten gynekologický zákrok za sebou) - no a navíc taková banalita jakou kyretáž je ???? Vždyť tu by prý klidně mohli dělat na ambulanci nebo v čekárně ( jak jsem slyšela). A, ano já bych o tom vlastně ani nepsala, kdyby ... mi tato událost nepřevrátila život úplně naruby ve všech směrech. Dnes už ani vlastně nevím zda dokonce své "již bývalé" lékařce nejsem za její zanedbání dokonce vděčná, že naprosto podcenila mé komplikace po zákroku, navzdory bolestem, o kterých jsem jí informovala mě poslala do práce, kde jsem kolabovala, menstruace byla ještě horší než před zákrokem, byla jsem anemická, ztrácela rovnováhu, dokonce jsem začala špatně vidět ... bílou barvu jsem viděla jako růžovou ... no, bylo to opravdu na další čtvrt rok běhání po doktorech, nakonec z toho byl těžký zánět v podstatě v celém těle ... A byly to bylinné obklady tianDe, které mi pomohly vrátit se do normálního života. Její selhání vedlo k mému odchodu z bývalé práce - udělala jsem si kurz pedikérky - začala pracovat s produkty tiande, používat produkty tiande a dnes .. ??? Dnes učím ženy jak se o sebe starat, jak je ženské zdraví důležité, jak bylinné obklady dokáží naše tělo zharmonizovat, jak nám ženám pomáhají - jsem zdravá, jsem šťastná, mám práci snů, cítím se ženou na 100% a mám poslání. Poslání ukázat ženám, že je možné starat se o své ženství jinak, než jak nás tomu učily dříve. Takže ... je to tak, vše "zlé" je k něčemu dobré. 12.12. 2015 se začala psát nová kapitola mého života a já dnes děkuji .

Miluji svou práci - poskytuji poradenství v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo Důležité pro mě je, že mám k dispozici přípravky pro celou rodinu, které nám každodenně usnadňují život. Přípravky , které jsou unikátní a vysoce funkční. 

Miluji svou práci -  kouče a průvodce v profesní cestě kosmetiky TianDe. Pracuji se svým týmem poradců, který stále rozšiřuji o aktivní a schopné lidi. Pomáhám i jim plnit si své sny, právě prostřednictvím tianDe, prací, která mi dává smysl.  

Abych to sečetla a podtrhla TianDe mi do života přináší zdraví, naučila jsem se díky němu o sebe pečovat a obrovským naplněním je pro mě možnost pracovat i z domu. Setkávat se, se skvělými lidmi a pomáhat jim. A to nejen díky produktům, tím že jim radím jak co používat ale i tím, že je učím s TianDe vydělávat měním životy i jim k lepšímu.