Nefritová svěžest


Název "NEFRITOVÁ" svěžest je opravdu symbolický. 

Nefrit byl velmi ve staré Číně a Babylonu. Lidé věřili, že dokáže pomoct při řešení neočekávaných situací. Číňané ho používali při různých duchovních obřadech. Staré čínské přísloví říká "Zlato je drahé, nefrit má ale neocenitelnou hodnotu". Je uznávány už od doby kamenné a říká se mu "královský drahokam". V jejich kultuře vyjadřoval 5 hlavních ctností císařů, kterými jsou odvaha, moudrost, spravedlivost, milosrdenství a skromnost. Čína se dokonce nazývá jako nefritové království. Má tedy dlouho historii a obdiv všech Číňanů. Oblíbené jsou hlavně jeho energetické účinky, protože je považován za médium mezi "nebem a zemí". 

Bylinné zábaly řady "Nefritová svěžest" obsahují výtažek z 19 bylin, které svým obsahem blahodárně působí na pohlavní orgány a sliznici dělohy. Pravidelné používání přírodních menstruačních vložek podporuje intimní zdraví žen.

 Účinek profylaktických vložek na bázi bylin normalizují kyselino zásaditou rovnováhu ženských pohlavních orgánů oslabují životaschopnost choroboplodných bakterií a kandidóz pomáhají obnovení zdravé mikroflóry dělohy zlepšují místní krevní oběh zmírňují otoky v oblasti pohlavních orgánů zmírňují bolestivé pocity napomáhají upevnění výsledků dosažených během léčby ženských problémů. 

V nabídce najdete

- denní menstruační vložky
- noční menstruační vložky
- denní intimky
- denní intimky ultra-tenké

- denní intimky s "aloe" 
- denní intimky s aniontovou čipovou vrstou NOVINKA -  
"Nefritová svěžest" s Anionty

Bylinné obklady "Nefritová svěžest  to není  jen vložka pro každodenní použití. Jsou to bylinné zábaly s patentovaným fytokomplexem výtažků z máty peprné, kamélie japonské a hřebíčkového oleje, které 

  • odstraňují bakterie a nepříjemný zápach
  • odstraňují svědění a podráždění
  • napomáhají normalizaci menstruačního cyklu
  • pečují o ženské zdraví
  • dodávají pocit komfortu a svěžesti

Reference

Dobrý den. Jsem již rok u Tiande a až teď jsem se nějak rozhoupala vyzkoušet naše vložky. Vždy jsem měla měsíčky 5-6 dní a i docela silné.Tak jsem si objednala vložky Nefritová svěžest. A ejhle já měla měsíčky 3 dny no úžasné. Nemůžu tomu stále uvěřit, že když jsem naše vložky použila poprvé, že jsem měla měsíčky jen 3 dny. Další objednávka budou vložky, ale Energie Života.
Ps: už jiné vložky mi nesmí do bytu než z Tiande.

Míša J. 


Používám radu nefritova svěžest pri menstruaci a jsem velice spokojena. Ustaly bolesti a krvacim podstatně méně, nebo spis skoro vubec. V podstatě ani nevim ze mam menstruaci  

Petra Z.


V čase keď som začínala s tianDe, boli práve vložky nefritová sviežosť tie, ktoré mi dokázali, že tianDe je jedinečné a účinné, vyriešili mi zdravotné problemy a skrátili menštruáciu už prvý mesiac.  

Zuzana S.


Chcete vědět více? Trápí i Vás ženské obtíže? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo.Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.podle potřeby a potíží doporučím, které jsou pro Vás nejlepší...