NANO technologie v TianDe. Vyhlazení vrásek bez injekcí...

Zatímco řada žen  bojuje s vráskami pomocí injekci, já se rozhodla jít jinou cestou Z injekcí mám totiž docela slušnou fobii a jsem vždycky trochu hysterická. Proto jsem vsadila na šetrnou a bezpečnou možnost využívat sílu účinných emulzí - sér, které cíleně míří na mechanismy způsobující stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Dokáží při pravidelném používání účinně a se srovnatelným efektem nahradit pro mě osobně, tak stresující proceduru. 

Jedinečné kombinace  peptidů, kyseliny hyaluronové s extrakty z rostlin působí jako kosmeceutika "zevnitř". Mají výrazné protizánětlivé účinky, prokrvují pokožku, regenerují buňky, omezují tvorbu vrásek a poskytují pleti ve dne v noci všestrannou výživu. Vrásky vyplňují zevnitř s tím, že podporují tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu.

NANO technologie v kosmetice TianDe využívá čistě přírodních složek - peptidů a dalších látek, které mají velice silný vypínací účinek a to vše s využitím  tisíce let starých, ověřených receptur  tradiční čínské a tibetské medicíny.

Nano Corrector Botox efekt
Nano Corrector Botox efekt

- to je bezpečná alternativa k botoxovým injekcím

- stimuluje produkci vlastního kolagenu 

- napomáhá vyhlazování vrásek 

- působí jako lokální myorelaxant při zachování přirozené mimiky

Transdermální komplex s botox efektem obsahuje dva vysoce koncentrované přípravky: mikrokapsle a mezokoktejl.  

MOC: 1153,- 

VIP cena: 749,- 


Nano Corrector Liftingový efekt
Nano Corrector Liftingový efekt

- to je liftingový efekt místo operativního liftingu tváře 

- obnovuje pružnost pokožky a výrazných kontur obličeje 

- aktivuje syntézu vlastních elastinových vláken dermis 

- hluboce hydratuje pokožku

- zlepšují turgor 

 MOC: 1153,-

VIP cena: 749,

Pleťový váleček mezoroller
Pleťový váleček mezoroller

"Bílkovina mládí": 40% lidského kolagenu se nachází v kůži, proto kůže jako první reaguje na jeho nedostatek vytvářením vrásek.

Mezoroller stimuluje produkci kolagenu, zvyšuje účinnost krémů a sér až na 90%.

MOC: 1109,-

VIP cena: 721,- 

S těmito přípravky si dopřávám péči jednou za 3 měsíce....

A naopak tyto mi pomáhají při pravidelné péči o pleť. 

BOTOLUXE hydratační gel - stříbrný
BOTOLUXE hydratační gel - stříbrný

Stříbrné botoluxové sérum pleť hloubkově hydratuje.Dehydratovaná pleť totiž ztrácí elasticitu, rychleji stárne. A toto sérum umí zabránit ztrátě vody v pokožce a brání jejímu odpařování. Obsahuje vitamin E, B3, extrakt z hedvábí, soli kyseliny hyaluronové. Posiluje lipidovou bariéru a vyrovnává vrásky zevnitř.  Botoluxové sérum stříbrné používám při denní péči o pleť, kdy ho aplikuji pod denní krém.Tím zajistím pleti celodenní hydrataci. 

MOC: 464,-

VIP cena: 301,-

BOTOLUXE revitalizační gel - zlatý
BOTOLUXE revitalizační gel - zlatý

.Večer potom využívám gel zlatý, který je obohacený o ovesné bílkoviny, obsahuje také vitamin E a soli kyseliny hyaluronové. Zlatý botoluxový gel je revitalizační. To znamená, že jeho používáním se pokožka vyživuje, regeneruje, podporuje se tvorba kolagenu a elastinu. 

MOC: 464,-

VIP cena: 301,-

BOTOLUXE Vyplňující krém pro pleť kolem očí
BOTOLUXE Vyplňující krém pro pleť kolem očí

Neinjekční omlazující přípravek nejnovější generace s kumulativním efektem "vyplnění" vrásek pro oční okolí mi pomáhá udržet i jemnou kůži kolem očí v kondici.  Komplex přísad s cíleným působením zvyšuje tonus, pevnost a pružnost pokožky. Vysoce aktivní peptidy pomáhají redukovat hloubku mimických vrásek, chovají jako Botox a zabraňují vzniku nových vrásek. Kyselina hyaluronová a trehalosa okamžitě nasycují pokožku vlhkostí a vyhlazují její mikroreliéf. Vyplňující krém je vhodný v případě, že máte výrazné mimické vrásky a rovněž v případě, že se vrásky teprve začínají objevovat. 

MOC: 763,-

VIP cena: 496,-

Chcete i Vy vyzkoušet účinnost kosmeceutik? Napište mi.

Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným, s ohledem na Vás, Vaše konkrétní potřeby, věk, typ pleti ... Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Rovněž Vám pomohu získat své VIP ceny. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.