Zhui Feng Forte - pro snadný pohyb

Na obalech fytonáplastí Zhui Feng Forte jsou zobrazeny rýžové terasy. Jejich vlnící se linie volně plynou do dálky a připomínají stavbu svalů lidského těla. A právě to ilustruje, jak fytonáplast působí.

Mentol Má lokální dráždivé, analgetické, antiseptické a uklidňující účinky
Extrakt koprníčku Odstraňuje spazmy, má analgetické účinky a napomáhá odstranění zánětu kloubů
Extrakt kořenu anděliky Má protizánětlivé a imunomodulační (zvyšuje obranyschopnost) účinky
Extrakt ženšenu nepravého Působí protizánětlivě a analgeticky a zvyšuje odolnost organismu
Extrakt světlice Snižuje viskozitu krve, tlumí projevy bolesti a snižuje zánětlivost
Pryskyřice kadidlovníku Blokuje proces rozšíření zánětů v kloubech
Myrha Má protizánětlivé účinky, které se využívají zvláště při léčbě artrózy, revmatizmu a dny
Borneol Protizánětlivé, antibakteriální, antiseptické a analgetické účinky, zlepšuje mikrocirkulaci krve
Methylsalicylát Působí protizánětlivě a analgeticky, zlepšuje procesy mikrocirkulace krve, snižuje otok a infiltraci zanícených tkání
Esenciální olej bazalky Má lokální analgetický účinek
Medvědí žluč Využívá se při radikulitidě, revmatizmu a osteochondróze

Modifikované a vylepšené složení fytonáplasti Zhui Feng Forte má silnější účinky než jeho mladší kolega. Aktivní přírodní složky jsou přítomny v takovém složení, aby pomáhaly vyřešit problémy svalového diskomfortu. Sport, fyzická práce, podlitiny, natažení svalu - to vše může vést k nepříjemným pocitům. Svaly tuhnou, dřevění a v takovém stavu je samotný pohyb nepříjemný. Přírodní složky přítomné ve fytonáplasti Zhui Feng pomáhají odstranit svalové napětí a znovu navrátit lehkost pohybu.

Mentol se získává z listů máty peprné. Má lokální dráždivý a lehce analgetický účinek. Mentol je součástí řady mastí a krémů, které jsou sportovcům doporučovány používat po tréninku. Vytváří příjemný chladivý pocit.

Extrakt koprníčku je používán v oficiální lidové čínské medicíně. Koprníček je trvalka pocházející z Číny. Nálevy a vývary z kořenu této traviny se používají při nachlazení a také při revmatických bolestech kloubů. Velmi dobře uvolňuje spazmy, má analgetické účinky.

Extrakt kořenu anděliky má protizánětlivý a imunomodulační (zvyšuje obranyschopnost organismu) účinek. Kromě toho je schopen působit proti svalovým křečím. Výtažek anděliky, jiným názvem též děhelu, má mírně uklidňující účinek.

Extrakt ženšenu nepravého zvyšuje celkový tonus organismu a zlepšuje imunitu. Má adaptogenní účinky, což znamená, že zvyšuje zdatnost a odolnost organismu vůči široké škále škodlivých faktorů fyzické, chemické i biologické povahy.

Extrakt světlice barvířské neboli safloru je používán jako analgetikum. Pomáhá snižovat viskozitu krve a zpomalovat zánětlivé procesy. Toho se již dávno využívá v lidovém léčitelství.

Pryskyřice kadidlovníku (kadidlo) pomáhá při problémech svalového a pohybového aparátu, které probíhají v souvislosti se zánětlivými procesy v kloubech. Kadidlo má významné protizánětlivé účinky, schopnost posilovat a obnovovat kloub zevnitř, čímž usnadňuje přístup krve k ohnisku zánětu. Zmírňuje příznaky zánětu při artritidě.

Myrhová pryskyřice (myrha) má mnoho užitečných vlastností, působí antisepticky, hojivě a protizánětlivě. Kromě toho je myrhový olej účinný při depresi, poruchách spánku a chronické únavě.

Borneol je analogem kafru používaným na Východě. Má bohaté aroma a silné antibakteriální vlastnosti. Má tonizující a antidepresivní účinek, zlepšuje mikrocirkulaci krve.

Methylsalicylát při nanesení působí analgeticky a má místně dráždivý účinek. Způsobuje uvolnění svalstva a zlepšuje oběh krve, umožňuje prodloužit dobu trvání fyzického cvičení a zlepšit zvládání těchto cvičení organismem.

Éterický olej bazalky účinně pomáhá při únavě, fyzické i psychické únavě a nervovém vyčerpání. Má lokální anestetický účinek.

Medvědí žluč je typická vysokou koncentrací kyseliny ursodeoxycholové (UDCA), která je produkována lidským organismem, ale během onemocnění nebo v průběhu stárnutí se proces její výroby zpomaluje až prakticky zastaví. Ato látka je schopna pomáhat při léčbě mnoha onemocnění. Zvláště účinná je při léčbě dny, radikulitidy, revmatizmu a osteochondrózy.

Fytonáplast Zhui Feng Forte,: nalepte a těšte se z života!

Jak fungují přírodní aktivní složky:

- pomáhají odstranit svalový diskomfort;
- umožňují pocítit radost z pohybu;
- povzbuzují vnitřní energii a povzbuzují k akci.

Bolest svalů a kloubů může často přijít zcela nečekaně a překvapit nás může v jakémkoliv věku. Nemoci a úrazy svalového a pohybového aparátu jsou jedněmi z nejčastěji se objevujících. Pokud jsou svalová bolest a bolest kloubů vašimi stálými společníky, neváhejte se poradit s lékařem. Může to být příznakem vážné nemoci, kterou nelze přehlížet. Jako doplňující prostředek při odstraňování nepohodlí můžete využít fytonáplast Zhui Feng Forte, od TianDe.

Je plná aktivních složek, které budou působit s naprostou přesností. Aktivní složky fytonáplasti mají analgetický i protizánětlivý účinek a působí proti otokům.

Fytonáplast Zhui Feng Forte, od TianDe je třeba nalepit na problémové partie (klouby, bederní páteř, jiné bolavé místo). Délka aplikace je do 12 hodin, použití každodenně v průběhu 7 až 10 dnů.

Důležité
Před aplikací je nezbytné důkladně omýt a odmastit místo, na které budete náplast aplikovat. Toto pravidlo nelze podceňovat. Kožní maz, který kůže produkuje z ochranných důvodů, zabraňuje pronikání účinných složek do těla, proto je nutné pokožku jednoduše omýt a odstranit všechen přebytečný maz. To umožní, aby cenné přírodní látky obsažené ve fytonáplasti fungovaly co nejúčinněji.


ZhuiFeng Forte 

Tato náplast pomáhá zvýšit pohyblivost kloubů,odstraňuje otoky a záněty v kloubní chrupavce, zesiluje výměnné procesy.
• Indikace pro použití:
• snižuje zánět v kloubech
• zabraňuje zničení kloubní chrupavky
• zlepšuje pohyblivost kloubů
• zlepšuje propustnost cév
• aktivuje práci energetických meridiánů
• Odstraňuje svalové bolesti a bolesti v kostech
• Revmatické bolesti,artritida,bolest v bedrech
• Poskytuje drenážní efekt,odstraňuje poruchy cirkulací lymfy
• pomáhá při bolestech natažení svalů a pohmožděných
• odstraňuje bolesti v kloubech a mezižeberní neuralgie  

Vyzkoušejte se mnou Unikátní programy Tiande. Zbavte se bolesti.Ráda Vám ukáži cestu, kterou jdu já a kterou mám ověřenou v praxi.

Zaujala jsem Vás? Napište mi a já Vám ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Vás. Jak si objednat s VIP cenou ? Stačí vyplnit formulář a já Vám vše zajistím. 

Reference

„Klikněte a můžete začít psát. Enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.“

Jméno Příjmení


„Klikněte a můžete začít psát. Adipisci velit sed quia non numquam.“

Jméno Příjmení


„Klikněte a můžete začít psát. Voluptas nulla pariatur at vero eos.“

Jméno Příjmení