Zázračná oliva v péči o pokožku těla

15.12.2020

O tom, že výtažek z oliv (olivový olej) právem patří k nejprospěšnějším látkám které nám příroda nabízí bylo již napsáno hodně. 

Obsahuje velké množství vitamínů, antioxidantů, látek, které působí blahodárně na naše zdraví. Nás zde bude zajímat především jeho působení na naši pokožku.   

Pro lidskou pokožku je olivový extrakt hotový zázrak. Jeho složení je velmi podobné lidskému mazu a proto je velmi vhodný pro suchou, zánětlivou, alergickou, podrážděnou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku

Díky svým vlastnostem dokáže proniknout do hloubky pokožky a vázat na sebe vlhkost což vypíná pleť a chrání ji před tvorbou vrásek. V olivovém oleji je obsažen vitamín E, který podporuje elasticitu pokožky a zvyšuje její odolnost. 

Extrakt z olivy působí protizánětlivě a hojivě a proto ho lze doporučit pro citlivou pleť a dokonce je vhodný i k péči o velmi jemnou pokožku dětí a batolat.

V nabídce tianDe najdete několik přípravků, které využívají blahodárných účinků extraktu oliv, ale najdete v nich mnohem více. 

Jsou to přípravky založené na čínských a tibetských bylinných postupech v kombinaci s použitím nanotechnologií .Tyto produkty obsahují velmi vysoké množství účinných látek a jsou navrženy tak, aby pomáhaly při řešení různých stavů kůže a těla. Patří do kategorie výrobků zvaných kosmeceutika. Za každým přípravkem jsou staré lékařské znalosti, myšlení a historie. 

Synergie energie - jedinečné přírodní komponenty jsou spojeny dohromady, aby se dosáhlo nové úrovně účinnosti, což by nebylo možné, kdyby byly tyto komponenty použity samostatně.

Proto i přípravky s extraktem olivy jsou obohaceny o další složky, které účinnost násobí. 

Krémový sprchový gel "Sluneční olivy" je určen pro všechny typy pokožky. Je vhodný pro suchou nebo citlivou pokožku, ocení ho všichni jejichž pokožka má sklon k vysoušení. kterou regeneruje, zklidňuje a hydratuje. Neobsahuje mýdlo. Přispívá k vyhlazení vrásek, zvyšuje pružnost pokožky. 

Obsahuje: 

Extrakt z olivových plodů zlepšuje vzhled pokožky, zvyšuje její pružnost a elasticitu, vyhlazuje drobné vrásky.  Mentol - Má osvěžující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku. Osvěžuje, odstraňuje nepříjemný zápach. Extrakt z růže přispívá k vyhlazení vrásek, zvyšuje pružnost pokožky. Pokožka je pěstěná a sametově hebká.

Krémové tělové mléko "Slunečné olivy"

Intenzivní výživa!

Díky olivovému extraktu, vitamínu E a kyselině hyaluronové přípravek dokonale pečuje o pokožku, zlepšuje její ochranné vlastnosti, intenzivně vyživuje a dlouhodobě odstraňuje suchost. Mléko se okamžitě vstřebává a zanechává na těle příjemnou vůni.


Tělová mycí a masážní sůl "Kouzelná oliva"

Aromatický gommage i uvolňující koupel v jednom

Hledáte alternativu k tradičním mycí gelům? Vyzkoušejte tělové soli. Pokožku vašeho těla efektivně umyjí a mají rovněž masážní a exfoliační (peelingový) účinek díky obsahu mořské soli a dalších přírodních látek.

Olivový extrakt obsažený v tomto mycím a peelingovém přírodním prostředku regeneruje kožní buňky, má antiseptické a zklidňující účinky. Mořská sůl zde působí jako exfoliant (peeling), má stimulační účinky, obohacuje pokožku o mikro a makro-elementy, zvyšuje její pružnost.

Krém na ruce Slunečné olivy

Hlavní účinnou složkou tohoto krému na ruce je extrakt olivy ( olej plodů olivovníku).

  • Olivy obsahují vitamíny K,D,A, E které podporují průchodnost žil a cév
  • Olivy jsou velmi bohaté na antioxidanty
  • Olivový olej se používá na ošetřování ekzémů a bércových vředů
  • Olivový olej se používá jako zklidňující prostředek po opalování
  • Olivový olej chrání pleť před účinky mrazu.

Proto je tento krém vhodný pro všechny bez rozdílu věku, muže i ženy. Díky vysokému obsahu antioxidantů má výborné ochranné schopnosti, má lehkou texturu a proto je velice vhodný pro denní použití.

Zároveň díky dalším účinným složkám, které podporují účinky olivy je velmi vhodný pro suchou, zánětlivou, alergickou, podrážděnou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku

Přečtěte si jako první, co je nového

 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.