Zázračná oliva v péči o pokožku těla

O tom, že výtažek z oliv (olivový olej) právem patří k nejprospěšnějším látkám které nám příroda nabízí bylo již napsáno hodně. Obsahuje velké množství vitamínů, antioxidantů, látek, které působí blahodárně na naše zdraví. Nás zde bude zajímat především jeho působení na naši pokožku.  

Pro lidskou pokožku hotový zázrak. Jeho složení je velmi podobné lidskému mazu a proto je velmi vhodný pro suchou, zánětlivou, alergickou, podrážděnou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku. Díky svým vlastnostem dokáže proniknout do hloubky pokožky a vázat na sebe vlhkost což vypíná pleť a chrání ji před tvorbou vrásek. V olivovém oleji je obsažen vitamín E, který podporuje elasticitu pokožky a zvyšuje její odolnost. Extrakt z olivy působí protizánětlivě a hojivě a proto ho lze doporučit pro citlivou pleť a dokonce je vhodný i k péči o velmi jemnou pokožku dětí a batolat.  

V nabídce tianDe najdete několik přípravků, které využívají  blahodárných účinků extraktu oliv, ale najdete zde mnohem více. 

Jsou to přípravky založené na čínských a tibetských bylinných postupech v kombinaci s použitím nanotechnologií .Tyto produkty obsahují velmi vysoké množství účinných látek a jsou navrženy tak, aby pomáhaly při řešení různých stavů kůže a těla. Patří do kategorie výrobků zvaných kosmeceutika. Za každým přípravkem jsou staré lékařské znalosti, myšlení a historie. Je to spojení:

  • Čínska Medicína
  • Nanotechnologie
  • Kosmeceutika
  • Synergie energie - jedinečné přírodní komponenty jsou spojeny dohromady, aby se dosáhlo nové úrovně účinnosti, což by nebylo možné, kdyby byly tyto komponenty použity samostatně.
  • Velmi pokročilá biotechnologie - získávání výtažků z exotických rostlin a bylin podléhá přísným pravidlům. 
  • Recepty staré čínské medicíny - známé již více než 5000 let, jsou kolébkou medicíny.
  • Zvláštní požadavky na pěstování a sklizeň ..  

Proto i přípravky s extraktem olivy jsou obohaceny o další složky, které účinnost násobí. 

Krémový sprchový gel slunečné olivy


Aktivní složky spolu spoupracují a násobí se navzájem jejich účinnost. 

Účinky olivového extraktu jsou zde výrazně podpořeny ... více svěžesti, více hojení, více hydratace ...  

Krémové tělové mléko Slunečné olivy 


Každá z těchto přidaných složek násobí přirozené účinky olivového extraktu. 


... několik málo zkušeností pro Vás ...

Tělová sůl Kouzelná oliva 


Vyzkoušejte se mnou Unikátní přípravky Tiande.

Zaujala jsem Vás? Napište mi. Ukáži Vám  jak si objednat s VIP cenou (slevy) ? Stačí vyplnit formulář a já Vám vše zajistím.