Wutong - bolest neexistuje

30.05.2018

Fytonáplast Wutong pracuje na principu transdermální terapie. Co to je? 

Všichni známe tento způsob již z dětství, všem nám  dělali obklady, dávali obvazy a nikdo nás nemusel přesvědčovat, že to funguje. Je to přímá cesta aktivních složek přes pokožku. V dnešní době odborníci uznávají funkčnost tohoto způsobu léčby. 

Hlavní výhody transdermálních náplastí:

• adresní dodání aktivních látek přímo k místu bolesti a postižení

• rychlejší účinek aktivní látky;

• neustálý přísun aktivních látek;

• žádné nepříjemné pocity;

• bez vedlejších účinků pro trávicí trakt, snížení výskytu alergických reakcí;

• snížení ztrát účinné látky souvisejících s výměnnými procesy;

• možnost rychlého sundání v případě individuální nesnášenlivosti složek.

Fytonáplasti odstraňují záněty, zmírňují bolest, zpevňují tkáně a napomáhají obnovit životní energii.

V překladu z čínštiny "Wutong" znamená - "bolest neexistuje!" A skutečně tato fytonáplast je skvělým přípravkem proti bolesti a otokům. Zlepšuje lokální krevní oběh, působí protizánětlivě. Velmi dobře odstraňuje bolest v kloubech i svalech. Wutong je účinný při revmatických bolestech a osteochondroze. 

Je nepostradatelný při různých poraněních - nataženích, vymknutích, zlomeninách. 

Wutong - Bolest není má univerzální použití
• Odstraňuje bolest zubů
• Pomáhá při bolesti hlavy
• Působí protizánětlivě
• Ulehčuje při zánětu dutin
• Využívá se při poranění, natažení, vymknutí
LEPÍ SE TAM, KDE TO BOLÍ


Fytonáplast je prosáklá aktivním roztokem z přírodních složek. Jedinečná kombinace přírodních esencí a aromatických olejů, které mají bioenergetický vliv na šlachy a klouby pohybového ústroji. Přípravek pracuje na principu "suché kapačky": rostlin

Extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem, pozitivně působí na jeho fyziologický a energetický stav.

Aktivní složky Wutongu jsou např: 

Angelica - Extrakt z kořene anděliky. Posiluje imunitu, pomáhá zlepšovat stav kardiovaskulárního systému, stimuluje kapacitu pro duševní práci, zvyšuje odolnost organizmu v extrémních a stresových situacích. Angelika udržuje normální krevní oběh, podporuje přirozený průtok krve a transport kyslíku. Má své místo i při podpoře zdraví kloubů

Mentol - "Má rozptylující účinek, který je doprovázen pocitem chladu. Zmírňuje podráždění, tonizuje pokožku.

Skořicovník - Olej z listů skořicovníku čínského (Cassia) má antimikrobiální, protizánětlivé působení, pomáhá odstraňovat svalové křeče.

Myrhovník - Olej z myrhovníku má posilující, protizánětlivé a regenerační vlastnosti, má antimikrobiální účinek

Chvojník dvouklasý - Extrakt z chvojníku dvouklasého zvyšuje tonus pokožky, uvolňuje svaly.

Plamének - Extrakt z kořene plaménku čínského zlepšuje zásobování tkání živinami, otupuje bolestivé vjemy.

Náplasti Wutong a Jian Kang ( JianKang - zdravé kloubylze používat samostatně nebo společně s komplexní léčbou onemocnění pohybového aparátu. Používají se jednorázově i formou kúr. Doporučená kúra používání náplastí Wutong a Jian Kang se volí individuálně, orientačně trvá 20-25 dní.

Pokud vás bolest trápí přes den a zvyšuje se při pohybu a fyzické zátěži, doporučuje se aplikovat během dne náplast Wutong a na noc protizánětlivou náplast Jian Kang.

Při silných bolestech, které zesilují v noci, se doporučuje na noc používat náplast Wutong a přes den náplast Jian Kang.

Spolu s léčebným tělocvikem, masáží a fyzioterapií náplasti značně zvyšují účinnost léčby. Jejich použití nebrání fyzickému cvičení ani sportování: běhu, chůzi, tanci nebo fitness.


Vyzkoušej se mnou Unikátní programy Tiande. Zbav se bolesti. Ráda Ti ukáži cestu, kterou jdu já a kterou mám ověřenou v praxi.

Zaujala jsem Tě? Napiš mi a já Ti ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Tebe. Jak si objednávat s VIP cenou ?

Aktivuj si členství - JE ZDARMA. Do 24hodin Ti zařídím přístup do speciálního eshopu.

Potom získáš svůj osobní účet se slevou - SLEVU NA TURMALÍNOVÝ PÁS IHNED . Bezplatný poradenský servis.

Dárky a speciální slevy.

MÁŠ OTÁZKY? NAPIŠ MI

Ze zkušeností: 

Moji dceru dnes bolela hlava. Plakala, děti se moc s touto bolestí nedovedou vyrovnat. Nechtěla jsem jí dávat analgetika, tak nastoupil náš Slaviton. Ale protože bolest neustupovala, tak jsme sáhli po náplastech na akutní bolest Wutong. Jsou velmi silné a Andrejka je nesnese na hlavě. Takže lepíme na akupresurní body na nohou.

Hlava = oba palce
Wutong = akutní bolest
lepení na nohy = akupresurní body částí těla

Výsledek: Andrejka po pár minutách usnula. Po vyspání bolest odešla. Je v pořádku 

Kdo tedy nesnese náplasti v oblasti hlavy nebo i jinde na těle např. kvůli výskytu vyrážky, ekzému, lupénky apod., tak může lepit na akupresurní body na chodidle. Doporučuji před nalepením náplasti bod důkladně stlačit po dobu několika vteřin až minut. Poté místo odmastit lihem a pak na suché místo nalepit. Dětem nechte nalepené 4-6 hodin. Dospělí mohou max. 12h. Pokud bude situace vyžadovat, tak v aplikaci pokračujte s přestávkou aspoň 3 hodiny.

Reference

Hezký den,tak na tyto dvě náplasti nedám dopustit doma nám nesmí chybět  už dávno nenosím po kabelkách prášky ani kapičky ale nastříhané náplasti 
Včera v práci se zrovna hodilyzačal mě z ničeho nic bolet žaludek....tam jsem nalepila Jing kang a jelikož mě bolelo i v kříži tak Wutong do půl hodiny bolest ustoupila a já normálně mohla fungovat  


Lenka P. 

Moje zkušenost s náplastí Wutong, ráda bych se podělila :-)
Mám Crohna, což je chronický zánět střev, dneska jsem poprvé vyzkoušela náplast, když jsem měla křeče ve střevech a to je taková úleva. Je to moc příjemné, voňavé a hlavně jsem bez bolestí


Žaneta H. 

Mě pomáhá dost často od migrén.
Ale už jsem zkusila i na menstruační bolesti, bolesti zubů u syna, bolesti zad, dokonce jsem lepila na můj zlomený prst, aby se rychleji zhojil. 


Alice Z.