Vyhlazení vrásek bez injekcí.

08.12.2020


Zatímco řada žen bojuje s vráskami pomocí injekci, já se rozhodla jít jinou cestou Z injekcí mám totiž docela slušnou fobii, i z obyčejného očkování  jsem vždycky trochu hysterická. 

Proto jsem vsadila na šetrnou a bezpečnou možnost využívat sílu účinných emulzí - sér, které cíleně míří na mechanismy způsobující stárnutí pleti a tvorbu vrásek. 

Dokáží při pravidelném používání účinně a se srovnatelným efektem nahradit pro mě osobně, tak stresující proceduru.

Kombinace peptidů, kyseliny hyaluronové s extrakty z rostlin působí jako kosmeceutika "zevnitř". Mají výrazné protizánětlivé účinky, prokrvují pokožku, regenerují buňky, omezují tvorbu vrásek a poskytují pleti ve dne v noci všestrannou výživu. 

Vrásky vyplňují zevnitř s tím, že podporují tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu.

NANO technologie v kosmetice TianDe využívá čistě přírodních složek - peptidů a dalších látek, které mají velice silný vypínací účinek a to vše s využitím tisíce let starých, ověřených receptur tradiční čínské a tibetské medicíny.

A které přípravky používám? 

Nano Corrector Botox efekt
Nano Corrector Botox efekt
Nano Corrector Liftingový efekt
Nano Corrector Liftingový efekt
Pleťový váleček mezoroller
Pleťový váleček mezoroller
BOTOLUXE hydratační gel - stříbrný
BOTOLUXE hydratační gel - stříbrný
BOTOLUXE revitalizační gel - zlatý
BOTOLUXE revitalizační gel - zlatý
BOTOLUXE Vyplňující krém pro pleť kolem očí
BOTOLUXE Vyplňující krém pro pleť kolem očí

Bezpečná alternativa k botoxovým injekcím.

- stimuluje produkci vlastního kolagenu

- napomáhá vyhlazování vrásek, vyplňuje je zevnitř

- působí jako lokální myorelaxant při zachování přirozené mimiky

Transdermální komplex s botox efektem obsahuje dva vysoce koncentrované přípravky: 

mikrokapsle a mezokoktejl.  

To je liftingový efekt místo operativního liftingu tváře

- obnovuje pružnost pokožky a výrazných kontur obličeje

- aktivuje syntézu vlastních elastinových vláken dermis

- hluboce hydratuje pokožku

- zlepšují turgor 


40% lidského kolagenu (bílkoviny mládí) se nachází v kůži, proto kůže jako první reaguje na jeho nedostatek vytvářením vrásek.

Mezoroller stimuluje produkci kolagenu. jeho používání zvyšuje účinnost krémů a sér až na 90%. Stříbrné botoluxové sérum pleť hloubkově hydratuje. Dehydratovaná pleť totiž ztrácí elasticitu, rychleji stárne. A toto sérum umí zabránit ztrátě vody v pokožce a brání jejímu odpařování. Obsahuje vitamin E, B3, extrakt z hedvábí, soli kyseliny hyaluronové. Posiluje lipidovou bariéru a vyrovnává vrásky zevnitř. Botoluxové sérum stříbrné aplikujeme pod denní krém. Tím zajistím pleti celodenní hydrataci.  Zlatý botoluxový gel je revitalizační. To znamená, že jeho používáním se pokožka vyživuje, regeneruje, podporuje se tvorba kolagenu a elastinu. Je to oživení a rozjasnění, pocit "nové pleti". Ošetření dodá pokožce hydrataci, výživu, pleť se rozjasní, je jemná a svěží. 

 Ten používám více večer. Je obohacený o ovesné bílkoviny, obsahuje také vitamin E a soli kyseliny hyaluronové.


Neinjekční omlazující přípravek nejnovější generace s kumulativním efektem "vyplnění" vrásek pro oční okolí mi pomáhá udržet i jemnou kůži kolem očí v kondici. Kumulativní znamená, že čím častěji ho používám, tím se násobí jeho účinnost. Komplex přísad s cíleným působením zvyšuje tonus, pevnost a pružnost pokožky. Vysoce aktivní peptidy pomáhají redukovat hloubku mimických vrásek, chovají jako Botox a zabraňují vzniku nových vrásek. Kyselina hyaluronová a trehalosa okamžitě nasycují pokožku vlhkostí a vyhlazují její mikroreliéf. Vyplňující krém je vhodný v případě, že máte výrazné mimické vrásky a rovněž v případě, že se vrásky teprve začínají objevovat.  Tento produkt mám skutečně velice ráda, výsledky jsou ihned patrné. 

Pokud Vás některý z přípravků zaujal a chcete vyzkoušet, kontaktujte mě - ráda pomohu s výběrem, objednáme. 

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Tmavé skvrny patří mezi časté problémy, které ženy řeší. Projevují se nejčastěji na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často říkáme, "stařecké skvrny", protože kvůli nim pokožka vypadá starší. Ale není to tak docela pravda, protože dávno nejsou záležitostí starší generace.

Také denně trávíte s mobilem, před monitorem nebo obrazovkou hodně času? Uvádí se, že to často může být průměrně až šest hodin denně.

Zařadit séra do své kosmetické rutiny se doporučuje po 25 letech. Zdá se Vám to příliš brzy? Naopak! Je vhodné začít s používáním ideálně právě kolem 25. roku života, kdy se dostavují první drobounké vrásky a v pleti začíná ubývat kolagen. Prevence je vždy vhodnější, než pozdější napravování rozsáhlejších problémů.