Volupta +

Unikátní intimní gel, který myslí na Vaše zdraví, mladost a krásu ....
VOLUPTA +

Tak jako káva probouzí po nočním spánku, tak intimní gel Volupta +
probouzí libido. Volupta ... probouzí smyslnost, má blahodárný vliv nejen na náš sexuální život, ale i na naše zdraví.
Gel má přírodní složení: působí na přirozené mechanismy pohlavního vzrušení.
Jeho působení je založené na aminokyselině L- arginin. Díky ní se v organizmu spouští proces produkce oxidu dusnatého (NO), který vyvolává uvolnění hladkého svalstva v cévních stěnách, rozšiřuje cévy, zajišťuje intenzivní průtok krve do pohlavních orgánů..
Volupta+ pomáhá nastartovat řídící dráhu ženy, dosáhnout posílení energie ženy, uzemnění, probuzení celé oblasti, zvýšení libida, dodává sílu a radost, ženskost i ženám, které už dávno sexem nežijí.
Jedinečnost Volupty+ spočívá v tom, že tu je tato aminokyselina poprvé nabídnuta v tak vysoké koncentraci (5 mg v každé dávce která činí cca 1 g) a ve vysoce kvalitní gelové formě, která zaručuje maximální vstřebatelnost L-arginínu .
Díky panthenolu, allantoinu a mentolu má intimní gel,vyvolávající vzrušení i funkci lubrikantu.
Lubrikant zvlhčuje pohlavní orgány, výrazně zlepšuje samotný proces sexuální interakce tím, že zajišťuje dokonalé klouzání. Individuální zvláštnost gelu Volupta+ je, že se stará o intimní mikroflóru sliznic díky obsahu kyseliny mléčné.
Orgasmus - to není je jen potěšení!
Z hlediska medicíny, fyziologie se skutečně jedná o terapeutické, profylaktické ošetření. Je to všem dostupná forma prevence neuróz a depresí.
JEDNOZNAČNĚ VOUPTA = POTĚŠENÍ + PÉČE O SVÉ ZDRAVÍ .. kdo jste nezkusil určitě vyzkoušejte.. vřele doporučuji Vlasta ..

Víte, že..
Podle statistik pouze 50 % žen zažívá orgasmus? To tedy není moc spravedlivé,když u mužů je to 98% ...
Díky tomuto produktu můžeme statistiky změnit.
Tento nenápadný intimní gel působí jako lubrikant a podporuje normální mikrofloru intimních partií. A co víc. Pravidelné používání je doporučováno pro násobení účinku. Tak proč si Volupta + nevyzkoušet? .... Jdete do toho???

Stojí 273 Kč a jsou v balení 2 ks a máte-li o ní zájem, neváhejte a objednejte si ji u mě, a to tak.... s VIP kartou TianDe je za 177,45 Kč ... 

Jak si objednat se slevou? Stačí kliknout zde Chci nakupovat a já Vám vše zajistím.