Volné dýchání - nemoc zahání

15.04.2020

Uvolněte "cestu" a nadechněte se ... zdravé dýchání, nemoci vyhání.

Vynikající receptura směsi esenciálních olejů "Tajemství energie Čchi" uvolňuje dýchání, každý nádech přináší úlevu a to velmi rychle.

Olej aktivuje imunitu celého organismu, zvyšuje odolnost sliznice nosních dutin vůči virům, takže naše sliznice pracují jako vrata, které zabraňují vstupu virům, bakteriím a jiným mikroorganismům.

  • uvolňuje ucpaný nos
  • zkrátí dobu uzdravení od rýmy
  • poradí si s otokem sliznic a zánětem
  • pomáhá normalizovat naše dýchání
  • prevence před viry a bakteriemi

Olej působí blahodárně celkově na náš organismus. Má protizánětlivé a antiseptické účinky, antibakteriální a antivirové vlastnosti, celkově zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu v buňkách.

Působí velice dobře i na psychický stav. Po použití oleje odeznívá apatie, přichází nová síla, vnitřní energie ... takový "přírodní energeťák"

Použití: 2-3 krát denně aplikujte směs esenciálních olejů masážními pohyby na křídla a špičku nosu.
 

Podle tradiční východní medicíny je energie "Čchi" nazývána dechem života. 

Správné protékání energie Čchi organismem člověka je základem jeho zdraví a dlouhověkosti. Jedním z hlavních způsobů, jakým Čchi vstupuje do našeho těla je volné dýchání nosem. Ucpaný nos narušuje volnou cirkulaci Čchi.

Východní mudrci upozorňují: pokud je cirkulace narušena, přichází nemoc.

Aromaterapie?

Aromaterapie je stará funkční metoda pro zvýšení energie Čchi, využívající éterické oleje, aby posilovala rovnováhu a harmonii po psychické i fyzické stránce.

Aromaterapii lze praktikovat několika způsoby - pomocí aromalamp, svíček nebo nanášením esenciálních éterických olejů bezprostředně na problematické zóny.

Vyplň formulář a získej svou slevovou zákaznickou klubovou kartu

Klikni na CHCI SLEVOVOU KARTU ZDARMA

Jaké je složení tohoto zázračného olejíčku?

Olej z hroznových jader funguje jako základní olej pro ostatní složky, má antioxidační vlastnosti, je osvěžující, vyrovnává barvu pleti (červený nos) - změkčuje, tonizuje, ničí volné radikály, antibakteriální a protizánětlivý účinek.

Eukalyptus citrónový, který má vynikající antibakteriální, antivirový, antiseptický a protizánětlivý účinek, poskytuje úlevu při bolesti, stimuluje regeneraci tkání - velmi aktivní olej.

Tea tree od pradávna se využívá k hojení poranění, zklidňuje podrážděnou pokožku, vynikající antiseptické účinky.

Mátový olej dodává příjemný pocit osvěžení, má zklidňující účinek na pokožku, proti otokům, ceněný pro své antimikrobiální účinky.

Eukalyptový olej zlepšuje regeneraci buněk, zvyšuje regenerační schopnost organismu a přispívá k léčbě otoků.

Levandulový olej vyživuje, tonizuje, zlepšuje vzhled pokožky, přispívá k obnově její pružnosti a elasticity, bezvadně působí i na sliznice nosních dutin - má antibakteriální a výrazné protizánětlivé účinky.

Esenciální olej z kakostu přispívá k obnově pokožky, tonizuje, antiseptické a antivirové účinky, velmi často se využívá v aromalampách, protože umí dezinfikovat vzduch v prostoru.

Tradiční čínská medicína spojuje duben s játry. Z jarní únavy nemůžeme vinit přírodu, ale nás, protože naším přístupem k sobě samým bráníme správnému toku energie. A co s tím vším mají společného naše játra?

S modřinou se setkal jistě každý z nás. Prkotina? Můžeme k ní přijít velice snadno. Modřina vznikne jednoduše, Je to podkožní krevní výron. Stačí silnější náraz, poškodí se céva, krev se vylije pod kůži a modřina je na světě.

Dary Shambaly jsou výsledkem kombinace přírodního bohatství, tradičních receptur a moderních technologií. Byliny, které jsou obsaženy v čajových směsích a jsou účinné právě proto, že rostou v údolí nedotčeném civilizací, plném přírodní síly a životodárné energie. Byliny, které rostou v drsných podmínkách musí zvládat veliké teplotní výkyvy a proto...

Pohoří Altaj je kolébkou výrobků z řady Altai Sacral. Při výrobě těchto přípravků se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny. Rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. Čistá příroda a unikátní bylinky, které nikde...

měla jsem období, kdy jsem se sama sebe ptala - "Já a jiná kultura" - "Já a principy TČM" ... " Já a přípravky tianDe" PROČ ? ... Proč vlastně já tuto filozofii s ní spojenou kulturu a komunitu neopustím? Po několika letech už mohu zcela zodpovědně, na základě zkušeností mých a dnes i zkušeností mých klientů definitivně napsat a...