Volné dýchání - nemoc zahání

15.04.2020

Uvolněte "cestu" a nadechněte se ... zdravé dýchání, nemoci vyhání. 

Vynikající receptura směsi esenciálních olejů  "Tajemství energie Čchi" uvolňuje dýchání, každý nádech přináší úlevu a to velmi rychle. 

Olej aktivuje imunitu celého organismu, zvyšuje odolnost sliznice nosních dutin vůči virům, takže naše sliznice pracují jako vrata, které zabraňují vstupu virům, bakteriím a jiným mikroorganismům.

  • uvolňuje ucpaný nos
  • zkrátí dobu uzdravení od rýmy
  • poradí si s otokem sliznic a zánětem
  • pomáhá normalizovat naše dýchání
  • prevence před viry a bakteriemi

Olej působí blahodárně celkově na náš organismus. Má protizánětlivé a antiseptické účinky, antibakteriální a antivirové vlastnosti, celkově zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu v buňkách.  

Působí velice dobře i na psychický stav. Po použití oleje odeznívá apatie, přichází nová síla, vnitřní energie ... takový "přírodní energeťák"

Použití: 2-3 krát denně aplikujte směs esenciálních olejů masážními pohyby na křídla a špičku nosu. 

Podle tradiční východní medicíny je energie "Čchi" nazývána dechem života. Správné protékání energie Čchi organismem člověka je základem jeho zdraví a dlouhověkosti. Jedním z hlavních způsobů, jakým Čchi vstupuje do našeho těla je volné dýchání nosem. Ucpaný nos narušuje volnou cirkulaci Čchi.

Východní mudrci upozorňují: pokud je cirkulace narušena, přichází nemoc.

Aromaterapie?

Aromaterapie je stará funkční metoda pro zvýšení energie Čchi, využívající éterické oleje, aby posilovala rovnováhu a harmonii po psychické i fyzické stránce.

Aromaterapii lze praktikovat několika způsoby - pomocí aromalamp, svíček nebo nanášením esenciálních éterických olejů bezprostředně na problematické zóny.

Jaké je složení tohoto zázračného olejíčku? 

 Olej z hroznových jader funguje jako základní olej pro ostatní složky, má antioxidační vlastnosti, je osvěžující, vyrovnává barvu pleti (červený nos) - změkčuje, tonizuje, ničí volné radikály, antibakteriální a protizánětlivý účinek.

Další esenciální olej je eukalyptus citrónový, který má vynikající antibakteriální, antivirový, antiseptický a protizánětlivý účinek, poskytuje úlevu při bolesti, stimuluje regeneraci tkání - velmi aktivní olej.

Tea tree od pradávna se využívá k hojení poranění, zklidňuje podrážděnou pokožku, vynikající antiseptické účinky. 

Mátový olej dodává příjemný pocit osvěžení, má zklidňující účinek na pokožku, proti otokům, ceněný pro své antimikrobiální účinky. 

  Eukalyptový olej zlepšuje regeneraci buněk, zvyšuje regenerační schopnost organismu a přispívá k léčbě otoků. 

Levandulový olej vyživuje, tonizuje, zlepšuje vzhled pokožky, přispívá k obnově její pružnosti a elasticity, bezvadně působí i na sliznice nosních dutin - má antibakteriální a výrazné protizánětlivé účinky. 

Esenciální olej z kakostu přispívá k obnově pokožky, tonizuje, antiseptické a antivirové účinky, velmi často se využívá v aromalampách, protože umí dezinfikovat vzduch v prostoru.

Vyzkoušej se mnou Unikátní programy Tiande. Chceš vyzkoušet tento unkátní olej? 

Zaujala jsem Tě? Napiš mi a já Ti ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Tebe. Jak si objednávat s VIP cenou ?

Aktivuj si členství . Do 24hodin Ti zařídím přístup do speciálního eshopu.

Potom získáš svůj osobní účet se slevou. Bezplatný poradenský servis.

Dárky a speciální slevy.

MÁŠ DOTAZY ... CHCEŠ VÍCE INFORMACÍ ... NAPIŠ MI