Vita Derm - spolehlivý "fytoštít" pro Vaši pleť

Pleťová řada Vita Derm slouží jako opravdový fytoštít pro pleť, která je od přírody citlivá nebo se stala přecitlivělou. Kosmetické přípravky  řady Vita Derm byly speciálně vyvinuty pro ženy žijící ve městech, jejichž pleť se doslova "dusí" kvůli škodlivým účinkům okolního prostředí.

Řada přípravků Vita Derm zajistí Vaší pleti plnohodnotnou víceúrovňovou péčí. 

Přípravky Vita Derm - řešení problematiku citlivé pleti. A proč je pleť náhle přecitlivělá?  Věřte,že neexistuje žádné "náhle". Vše má své důvody. 

Přílišná sluneční aktivita - kvůli přílišnému vystavování se slunečnímu záření bez speciální ochrany pleť velmi stárne. Zklidňující a ochranný pleťový krém řady Vita Derm obsahuje UV filtry, které pomáhají chránit epidermis před ultrafialovými paprsky v městských podmínkách. Pleť je nutné chránit po celý rok a nejen v létě. Sluneční paprsky jsou aktivní v kteroukoli roční dobu.

Chybějící péče či nesprávná péče o pleť. Lidé často nedodržují základní pravidla péče o pleť.. Výsledkem nesprávné péče ztrácí buňky schopnost udržovat vláhu a ta se začne odpařovat. Pleť vysychá, loupe se a ztrácí pružnost. Mohou se objevit červené svědivé skvrny.

Život ve městech je dalším důležitým faktorem, který vede k citlivosti pleti. Znečištěné ovzduší, smog, prach, chybějící zeleň v okolí, časté stresy a neustálý tlak - to vše se odráží na pleti tím nejhorším způsobem. 

Kožní problémy a hormonální změny.  Na pleti se odráží také hormonální změny v ženském organismu, ať už v době dospívání, těhotenství, nebo s nástupem menopauzy.

Nedostatek vitamínů a živin. Hlídáte si, co jíte? Jistě do své stravy zahrnujete čerstvou zeleninu, ovoce a dále potraviny bohaté na nenasycené mastné kyseliny. Nedostatek esenciálních mastných kyselin ve stravě vede téměř vždy k problémům v organismu. Je třeba dodávat vitamíny vnitřně i navenek. Proto Vita Derm obsahující celou řadu látek nezbytných pro zdravou, zářivou pleť.

Složení této řady si zasluhuje opravdovou pozornost, jelikož právě díky němu přípravky účinně a šetrně  pečují i o velmi citlivou pleť. Základem všech výrobků této řady jsou tyto aktivní přísady.

Regenerační komplex Defensil® 

Výtažek z tropické liány cardiospermum, přírodní oleje z hadincových a slunečnicových semen tvoří tento regenerační komplex. Zklidňuje podrážděnou, zanícenou pleť, působí dlouhodobě. Cardiospermum je unikátní složka, která podrážděnou pleť chrání a účinkuje proti svědění a alergickým reakcím. Kyselina stearová, která je obsažena v hadinci, chrání a posiluje kožní bariéru a zánětům dá "stopku".

Zklidňující komplex SymCalmin

Je zklidňující složka, zhotovena na bázi ovesného výtažku. Oves je známý svými schopnostmi zjemňovat a redukovat podráždění. Kosmetické přípravky, které obsahují SymCalmin, jsou vhodné zejména pro citlivou pleť, jelikož mají protizánětlivé účinky, zmírňují zarudnutí, podráždění, svědění a nepříjemný pocit.

Beta glukan 

Tato unikátní sloučenina představuje přírodní bio-aktivní polysacharid, který tvoří molekuly glukózy, vzájemně spojené v určitém pořadí. Beta glukan funguje jako antioxidant a účinný přípravek na opalování, předchází fotostárnutí pleti.

Panthenol

je látka, ze které pleť působením biologické oxidace získává vitamín B5 (kyselina pantotenová). Jedná se o účinnou hydratující látku se silnými omlazujícími účinky. Panthenol je navíc doporučován jako regenerační a obnovující prostředek.

Hyaluronát sodný

je v dnešní době jedním z nejmocnějších hydratačních činidel. Skvěle "udržuje" vláhu v pleti.

Produkty této řady: 

1. Zklidňující čisticí pleťová pěna 

2. Regenerační pleťový toner 

3. Zklidňující ochranný pleťový krém -

4. Zklidňující ochranný krém na oční víčka


První krok péče o pleť musí být opravdu šetrný. Pleť je často přecitlivělá zejména díky nesprávné očistě. V žádném případě při mytí nepoužívejte alkalická mýdla, ta narušují ochrannou bariéru epidermu. To se týká nejen suché pleti - mastná pleť kvůli nesprávnému mytí netrpí o nic méně. 

Tato pěna je vhodná pro všechny typy pleti.

Regenerační pleťový toner je druhou, nepostradatelnou fází péče o citlivou pleť. Nepleťte si jej s tonikem, jedná se o dva odlišné výrobky. Tonikum bylo vytvořeno k závěrečnému čištění a odstranění zbytků kosmetiky a nečistot z pleti. Zato toner je plnohodnotný hydratační přípravek. Vlastně jde o první fázi hydratace pleti, kdy "dláždí cestu" pro hustší texturu krému. Jedná se o určitý druh boosteru (zesilovače) účinků krému, který se nanáší předem. A ještě jedna maličkost: tonikum můžete aplikovat vatovým tampónkem, toner je vhodnější aplikovat rukama, jemně jej vklepávat do pokožky.

Třetí nezbytnou fázi péče o pleť představuje krém. Zde se jedná o krém vytvořený speciálně pro citlivou pleť, která neustále podléhá negativnímu působení okolního prostředí. Zklidňující a ochranný pleťový krém obnovuje funkce přirozené ochrany pleti, hluboce ji hydratuje a vyhlazuje mimické vrásky. Pomůže navrátit pleti svěžest, elasticitu a pružnost. Obsahuje UV-filtry, které pomáhají chránit pleť před příliš brzkým fotostárnutím. 

Jemná pleť kolem očí jako první odhalí věk. A není divu, je zde minimálně tenká. Člověk mrkne 10 000-40 000 krát za den. Obličejová mimika navíc také namáhá pleť v okolí očí. Ženy se prakticky každý den líčí a pleť natahují. A proto tato oblast potřebuje pravidelnou každodenní péči, minimálně hydratační krém každé ráno a večer. A ať je to kvalitní krém! Zklidňující ochranný krém na oční víčka zabraňuje zarudnutí a otokům v oblasti okolo očí, hydratuje pleť a napomáhá udržovat vláhu v buňkách, vyhlazuje mimické vrásky. 

Cena tohoto setu pro péči o citlivou pleť je: 2427,- Kč 

ZDE : od  1824,- Kč

Chcete i Vy vyzkoušet? Chcete poradit, který a v jaké kombinaci bude právě Vám přínosem? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Zajistím i Vám VIP ceny. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.