Vaše pleť se zbavuje věku 

... podobně jako si had svléká kůži. Účinek obnovení buněk Vám zajistí přípravky obsahující hadí olej z mamushi.

Kosmetika SNAKE FACTOR obsahuje ve svém složení hadí olej z hada Mamushi. 

Při pravidelném používání urychluje rytmus obnovy buněk vaší pleti, pomáhá vám zachovat si přitažlivost ve 40, v 50 a dokonce i v 60 létech.Aktivní složky této řady:

  • hadí olej z hada Mamushi, zdroj polynenasycených mastných kyselin Omega-3
  • anti-aging komplex Brillian-KS68 - buněčný aktivátor
  • výkonný hydratační komplex - sůl kyseliny hyaluronové + disacharid glukózy
  • vitamin E (tokoferol) - vitamin mládí a krásy

Výsledek:

  • viditelné snížení hloubky a počtu vrásek ( nejen mimických, ale i statických způsobených věkem)
  • zvýšení turgoru a pružnosti pleti
  • redukce věkové pigmentace

Olej hada Mamushi - zdroj polynenasycených mastných kyselin Omega-3, které jsou pro náš organizmus životně důležité. Lidské tělo si je nedokáže samostatně vyrobit a může je přijímat pouze zvenku - s jídlem a kosmetikou. Tyto mastné kyseliny hrají důležitou roli v mnoha životně důležitých biochemických procesech a mají významný dopad na naše zdraví a krásu. Mimo jiné jsou Omega-3 zodpovědný za stavbu buněčných membrán, stimulují produkci kolagenu a elastinu, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a UV záření.

Anti-Aging Complex Brillian-KS68 - nová forma retinolu, posílená o adenosin. Jako strukturní jednotka molekul DNA a RNA je adenosin zapojen do reparativních (obnovení) procesů, do procesů energetického metabolismu, obnovuje energetický potenciál buněk. V součinnosti s retinolem adenosin mnohonásobně zesiluje jeho účinek. Účinkem jejich syntézy je významná aktivace metabolických procesů v kožních buňkách, urychlení jejich obnovy, stimulace syntézy kolagenu a elastických vláken dermis, osvětlení pigmentových skvrn. V důsledku toho dokonce i zralá pleť získá jemný, mladý a zářivý vzhled.

Kyselina hyaluronová je hlavní substancí pokožky která obsahuje vodu, zaplňuje mezibuněčné prostory a zajišťuje dopravu bioaktivních látek do buněk. Sůl kyseliny hyaluronové pomáhá udržovat optimální úroveň hydratace pokožky, zlepšuje její turgor - vnější hladkost a vypnutí.

Disacharid glukózy (trehalóza) - to je přírodní disacharid, který pomáhá udržet vlhkost v pokožce, zabraňuje rozpadu buněčných membrán, chrání bílkoviny a jiné biomolekuly před vysušením, zachovává biologickou aktivitu. Používá se především při výrobě kosmetiky prémiových řád.

Vitamin E (tokoferol) stimuluje obnovu buněk, zabraňuje foto-stárnutí pokožky, podporuje vodní a lipidovou rovnováhu, zmírňuje podráždění, odstraňuje šupinatost.

Krém pro elasticitu pleti obličeje a korekci vrásek "Snake Factor" - Nekonečná obnova

Jemný krém účinně pečuje o vaší pleť během dne. Odstraňuje suchost, obnovuje pružnost, vyhlazuje vrásky, snižuje pigmentaci související s věkem. Produkt je součástí série kosmetických přípravků Snake Factor pro intenzivní korekci kožních změn souvisejících s věkem. Přípravky z této řady obsahují ve svém složení olej z hada Mamushi, aktivátor buněčné obnovy - anti-age komplex Brillian-KS68 a také komplex výkonných hydratačních složek (sůl kyseliny hyaluronové a disacharid glukózy).

Cena: 442,- Kč, 50 ml

VIP cena: 287,30 Kč


Regenerační pleťové tonikum "Snake factor"

Tonikum účinně čistí pokožku od nadměrného množství kožního mazu, nečistot a zbytků make-upu, zvyšuje účinnosti anti-aging péče. Tonikum s bohatým složením dodává pleti vlhkost, zvyšuje její tonus, pleť vypadá viditelně mladší. Produkt je součástí série kosmetických přípravků Snake Factor pro intenzivní korekci kožních změn souvisejících s věkem. Přípravky z této řady obsahují ve svém složení olej z hada Mamushi, aktivátor buněčné obnovy - anti-age komplex Brillian-KS68 a také komplex výkonných hydratačních složek (sůl kyseliny hyaluronové a disacharid glukózy).

Cena 325,- Kč, 100 ml

VIP cena: 211,25 Kč

Cena  základní sady přípravků Snake Factor (tonikum, gel aktiv proti vráskám kolem očí, denní nebo noční krém na pleť) 

MOC cena:  1209,- Kč, VIP cena:  po slevě je 786,- Kč.

Reference

Hadí řadu jsem měla mezi prvními řadami,když jsem začala Tiande objevovat. 
Byla jsem nadšená ,tonikum je tak úžasné-že si ho dokupuji pravidelně po celou dobu. 
Ano,přiznám se-nejdříve se mi líbilo balení - ale když jsem vyzkoušela - tak mě to docela překvapilo ...opravdu jako když se svléká had....svlékne se i Vaše kůže a hned je prozářená,hezčí .... no - prostě si to dopřejte také.

Jeden krém je pro celkovou obnovu pleti a druhý proti vráskám....a oční-je tak velký,že ho budete mít na hodně hooooodně dlouho

Hana Lafatová


Hadí řada mě vlastně přivedla k TianDe. Když mi jeden z krémů, R..K. doporučila, už po týdnu jsem věděla, že tudy cesta vede. To bylo v prosinci a teď je ze mě závislák. Komukoliv dám vzorek našeho hadího tonika, ten do dvou dnů volá, že tu řadu nutně potřebuje. Ani se nedivím, je to TOP. A jedna moje kamarádka mi před pár dny napsala (po 3 dnech používání): "Pecka, lepší než Lancome za 2500 Kč" a ještě se divila, kolik toho za tisícovku dostala.

Jiné kamarádce na tonikum chodí děti v pubertě. po týdnu mají čistou pleť a tak už objednává i jejím kamarádům 

máte jí také rádi?

Lucie Kmentová


Hadí řada je naprosto úžasná pro sušší typ pleti, moje maminka je z ní unesená a dokonce i pigmentové skvrny jsou světlejší. 
Šampon s maskou a hadí pytlíky jsou kapitola sama pro sebe. Bez těchto malých pomocníků u nás doma nefungujeme 

Lenka M. 


Chcete i Vy vyzkoušet na vlastní kůži? Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Zajistím Vám VIP ceny. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.