Vaše pleť se zbavuje věku 

09.12.2020


Zdrojem mládí pokožky je její obnova. 

Aby naše pleť vypadala "šťavnatá" svěží musí regenerovat, obnovovat své buňky a zbavovat se starých a vyčerpaných. Buňky pleti se obnovují během 1,5 až 2 měsíců. S věkem se tento cyklus prodlužuje. 

Představte si, že had potřebuje na úplnou obnovu své kůže pouze 21 dnů. Po uplynutí této doby se  jednoduše zbaví staré kůže (svlékne ji) a ukáže se světu opět mladý a svěží. 

Tuto úžasnou schopnost omlazení mu může závidět každá žena. Ale jen ti nejmoudřejší jsou schopni vypůjčit si od těchto unikátních zvířat jejich tajemství věčného mládí a zařadit jej do svého arsenálu. Kosmetika SNAKE FACTOR obsahuje ve svém složení hadí olej z hada Mamushi. Při pravidelném používání urychluje rytmus obnovy buněk vaší pleti, pomáhá vám zachovat si přitažlivost ve 40, v 50 a dokonce i v 60 létech. 

K aktivním složkám této řady patří:

  • hadí olej z hada Mamushi - zdroj polynenasycených mastných kyselin Omega-3
  • anti-aging komplex Brillian- KS68 - buněčný aktivátor
  • výkonný hydratační komplex - sůl kyseliny hyaluronové + disacharid glukózy
  • vitamín E (tokoferol) - vitamin mládí a krásy

Olej hada Mamushi

Zdroj polynenasycených mastných kyselin Omega-3, které jsou pro náš organizmus životně důležité. Lidské tělo si je nedokáže samostatně vyrobit a může je přijímat pouze zvenku - s jídlem a kosmetikou. Tyto mastné kyseliny hrají důležitou roli v mnoha životně důležitých biochemických procesech a mají významný dopad na naše zdraví a krásu. Mimo jiné jsou Omega-3 zodpovědné za stavbu buněčných membrán, stimulují produkci kolagenu a elastinu, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a UV záření.

Anti-Aging Complex Brillian-KS68

Nová forma retinolu, posílená o adenosin. Jako strukturní jednotka molekul DNA a RNA je adenosin zapojen do reparativních (obnovení) procesů, doprocesů energetického metabolismu, obnovuje energetický potenciál buněk. V součinnosti s retinolem adenosin mnohonásobně zesiluje jeho účinek. Účinkem jejich syntézy je významná aktivace metabolických procesů v kožních buňkách, urychlení jejich obnovy, stimulace syntézy kolagenu a elastických vláken dermis, osvětlení pigmentových skvrn. V důsledku toho dokonce i zralá pleť získá jemný, mladý a zářivý vzhled. 

Kyselina hyaluronová je hlavní substancí pokožky která obsahuje vodu, zaplňuje mezibuněčné prostory a zajišťuje dopravu bioaktivních látek do buněk. Sůl kyseliny hyaluronové pomáhá udržovat optimální úroveň hydratace pokožky, zlepšuje její turgor - vnější hladkost a vypnutí.

Disacharid glukózy (trehalóza) - to je přírodní disacharid, který pomáhá udržet vlhkost v pokožce, zabraňuje rozpadu buněčných membrán, chrání bílkoviny a jiné biomolekuly před vysušením, zachovává biologickou aktivitu. Používá se především při výrobě kosmetiky prémiových řád. 


Vitamin E (tokoferol) stimuluje obnovu buněk, zabraňuje foto-stárnutí pokožky, podporuje vodní a lipidovou rovnováhu, zmírňuje podráždění, odstraňuje šupinatost.

JAK JE NA TOM VAŠE PLEŤ?

Tato kosmetická řada se hodí pro všechny typy pleti.  Zpevňuje kontury obličeje, vyhlazuje vrásky. Svým unikátním složením je určena k ošetření, intenzivnímu vyživení a hydrataci všech typů pleti mužů i žen. Pomáhá k pravidelné obnově buněk aby pleť stále vypadala svěže a zdravě. 

Pokud chceme mít pleť zdravou je třeba se o ni starat pravidelně a základní kroky provádět ráno a večer. Proto doporučuji ráno i večer pečovat o pleť čistícím mlékem a dočišťovat tonikem. Protože v této řadě není základní čistící přípravek (gel, mléko) můžete využít např. čistící pěnu VitaDerm, konjac houbičku či jiné ( poradím). Čistící gel šetrně odstraní make-up i s nečistotami a tonikum pleť zklidní. Už v této fázi bude o Vaši pleť dobře postaráno.

Teprve na vyčištěnou pleť nanášíme krémy. Ráno denní a večer noční krém. Zapomínat nesmíme ani na oční okolí. O tenko pokožku očního okolí je třeba intenzivně pečovat a to přípravky, které jsou k tomu speciálně určené a to ráno i večer. 

Nevíte kde začít? Jak správně kombinovat? NEVADÍ

Napište mi ještě dnes. Nebo volejte: 731 102 700

Společně vybereme právě ty přípravky, které budou pro Vás přínosem

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.