V harmonii se svým tělem i v období menopauzy - přechodu

28.02.2021

Žena v přechodu, ano i já mám tu čest se mezi ně řadit.

Vy, které toto období také prožíváte mi jistě dáte za pravdu, že ho nevítáme právě s otevřenou náručí. Horko, bolení hlavy, návaly pocení, nespavost ,bolest při chůzi, výkyvy nálad, případné nabírání na váze to zrovna nejsou záležitosti o které bychom stály.

Mezi další časté příznaky příchodu klimakteria a zejména blížící se menopauzy patří rychle nabíhající kila, otoky, slabší nepravidelné krvácení, citlivost prsou nebo ztenčení kůže. Dále také výrazné změny nálad.

Hodně žen v mém okolí stále považuje toto období za velice frustrující.

 Věty jako "to bude tím přechodem", "však počkej, až budeš v přechodu" patří do jejich každodenního slovníku, když se baví se ženami, které to teprve čeká.
A já dnes přemýšlím, proč ženy v mém věku takto uvažují? Proč tak snadno přijímají tyto zažité věty? Co je tak špatného na přechodu?"
Tak nějak toto odmítám.
Přechod přece není nemoc, je to prostě něco, co je součástí života nás žen, patří to k nám. 

Ale upřímně, možná to je tím, že jsem poznala trochu jinou kulturu, jiný způsob jak se o sebe starat, jak o své ženství pečovat a hýčkat se. 

Vsadila jsem na trochu jinou kulturu, přijala jsem pohled na nás ženy tak trochu jinak, na principech Tradiční Čínské Medicíny.

Piji pravidelně bylinné odvary Dary Shambaly, , dělám si pravidelně kúry s bylinnými obklady  Energie života, k mytí používám Intim gel se stříbrem, pravidelně používám Voluptu a cítím se báječně - řekla bych, že v některých ohledech lépe, než "za mladých let".

Odmítám hormonální léčby, odmítám pilulky - vsadila jsem na bylinky.
Pojďte si se mnou vyzkoušet naše úžasné vložky Energie života. Preventivní desetidenní kúra z těchto vložek vyčistí sliznici pohlavních orgánů, zvýší imunitní systém sliznice, zničí patogenní a rakovinotvorné zárodky. Účinek této receptury pro zdraví ženského organizmu je prověřen staletími v léčitelství tradiční čínské medicíny i moderním vědeckým výzkumem.

Bylinné obklady "Energie života" obsahují komplex z 38 léčivých bylin.
Každá žena spoléhající na intuici a potřeby svého organismu může používat vložky "Energie života" pro preventivní nebo léčebné účely. Vložky pracují jako suchý obklad, jsou dobrým harmonizujícím prostředkem. Mají protizánětlivý a protikřečový efekt, pomáhají organismu zbavit se toxinů, mají antiseptický účinek. Obnovují vaginální mikroflóru (záněty, infekce) a jsou úspěšně používané v léčbě poruch ženského hormonálního systému.
Mohou se používat preventivně nebo při akutních či chronických gynekologicko-urologických potížích. Zmírňují bolesti hlavy a závratě a dobře se osvědčily na problémy s hemeroidy.
A když k tomu přidáte náš Bylinný čaj s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy, zvýšíte nejen svou duševní a fyzickou kondici, ale taky přispějete k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podpoříte imunitu a normální funkci krevního systému. 

Pečlivě vybrané byliny pro "ženské zdraví" - Program ženského zdraví udělají s Vámi a Vašimi ženskými potížemi úplné zázraky.
I Vy můžete vyzkoušet  Unikátní program Ženského zdraví. 
Ráda Vám ukáži cestu, kterou jdu já a kterou mám ověřenou v praxi.

Zaujala jsem Vás? Napište mi a já Vám ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Vás.  

Milé ženy 45+, 50+, ... pokud i Vy již patříte mezi ty "šťastné", které navštívil " PŘECHOD" musím zde pro Vás opravdu upřímně vychválit naši Bylinnou směs s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy. Já vím, spousta z Vás teď jede na vlně Tibetského sběru, ale já jsem právě z důvodů, které jsem zmínila aktuálně upřednostnila tento ženský .... Děvčata, ten nástup, ten účinek je úžasný. ta rychlost se kterou opět urovná rozhašenou teplotu těla - návaly, výkyvy nálad - bulela jsem teď v poslední době úplně nekontrolovatelně, ta energie, kterou jsem nemohla najít a teď ji mám ... Prostě úžasné

Věra B.

Dnes, mě hodně potěšila moje kamarádka. Ještě před třemi měsíci hodně skeptická k Tiande. Začíná ji přechod a s tím spojené návaly a pocení. Dnes, po pití tibetu a ženského čaje, mi povídá, já už jsem neměla tři dny návaly ono to fakt pomáhá a to se předtím ládovala práškama, co ji předepsala doktorka a nic nezabralo. Je strašně šťastná, že jsem ji přesvědčila, aby to jenom zkusila

Zdenka Š. 

Na menopauzu mi úžasně pomáhá ženský čaj a vložky Energie Života -na návaly. A na nespavost detoxikační náplasti.. Taky jsem občas mazala mezi prsa Slaviton.

Marie T.

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.