Úbytek vlasů trápí muže i ženy.

07.12.2020

Úbytek vlasové pokrývky a plešatost trápí nejenom muže, ale také ženy. Důvody těchto obtíží mohou být různé. 

  • Hormonální problémy
  • Stres
  • Nedostatek živin
  • Problémy vnitřních orgánů
  • Nedostatečné prokrvení
  • Nedostatek kyslíku

Mužskou část populace trápí nejčastěji takzvaná androgenní plešatost neboli alopecie, která se v menším měřítku objevuje i u žen. Vypadávání vlasů je způsobeno vrozeným sklonem k plešatosti umocněným působením pohlavních hormonů. Zdědí jej přibližně dva z pěti mužů a jedna z pěti žen. Podle statistik plešatost postihuje přibližně 50 % mužů a téměř 13 % žen po 40. roce života.

Problém úbytku vlasů trápí i ženy. Významnou roli v rozvoji plešatosti u žen hrají také hormony, s tím se velice často setkávají ženy zejména v období menopauzy - přechodu.

Dnes můžeme sehnat nespočet přípravků pro zaručeně bujný vlasový porost, každému může pomoci jiný, takže nezbývá, než nějaký přípravek vyzkoušet.

Bez jakýchkoliv diskuzí a pochybností funguje řada Bio Rehab dokonale. Samozřejmě musíme tomu dát trochu času. Většinou už po 6 týdnech máme viditelné výsledky a to i u pánů, kteří trpí alopecií už delší dobu.

Řada Bio Rehab elegantně řeší všechny hlavní příčiny vypadávaní.

Šampon-aktivátor s unikátní tibetskou formulí jemně myje a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Komplex biologicky aktivních látek obnovuje zeslabené nebo poškozené vlasové folikuly, stimuluje růst nových vlasů a zabraňuje jejich dalšímu padání. Výtažek ze siamského zázvoru, komplex tibetských bylin a inovační složky obsažené v šamponu zlepšují prokrvení vlasových cibulek, odstraňují lupy bez porušení přirozeného рН. Šampon je výtečným prostředkem pro podporu a obnovu růstu zdravých vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk. 

Maska-aktivátor v sobě spojuje nejlepší zkušenosti tradiční tibetské medicíny a nejnovější biotechnologie. Má exkluzivní složení, jehož základ tvoří rostlinné proteiny ze siamského zázvoru, ženšenu a anděliky s kationovými vlastnostmi. Díky nim maska posiluje strukturu a vlasové kořínky (je téměř třikrát účinnější než obvyklé přípravky). Rychle proniká dovnitř vlasové cibulky, aktivní látky obnovují bílkovinnou strukturu vlasů a napomáhají ke zvýšení aktivity vlasových folikulů.

Tonikum-aktivátor
Aktivní látky působí přímo na vlasové folikuly, vyvinuto přímo k péči o pokožku hlavy při nadměrném vypadávání vlasů. Složky přípravku působí přímo na folikul, čímž omezují vypadávání, stimulují růst nových vlasů, normalizují činnost tukových žláz, zlepšují výživu, zvyšují odolnost vlasů vůči okolnímu prostředí.
Použití: naneste tonikum na místo vypadávání vlasů a několik minut vtírejte do kořínků vlasů. Provádějte ráno a večer po dobu 30 dnů. Neoplachujte.

Důkaz místo slibů.

Cituji: 

,,V půlce června jsem se málem nabourala a na konci června si manžel všiml, že mám malé ložiska."

Loni v červnu jí diagnostikovali alopecii a společně s léčbou od kožního doktora se to s naším skvělým šampónem o 90% zlepšilo.

,,Teď používám šampon a balzám se zázvorem na rychlejší růst, ale ještě mám dobrou zkušenost s řadou na vlasy Bio Rehab. S tou jsem začínala."

Jak správně aplikovat aby účinnost byla co největší.

Aktivuj si členství , je zdarma. Do 24hodin Ti zařídím přístup do speciálního eshopu. Zde získáš svůj osobní účet pro aktivaci slevy.  VIP karta pro slevy (klikni a vyplň) 

Bezplatný poradenský servis. Dárky a speciální slevy, pro nákupy v pohodlí domova.