Úbytek vlasů trápí muže i ženy.

22.10.2017

Úbytek vlasové pokrývky a plešatost trápí nejenom muže, ale také ženy. Důvody těchto obtíží mohou být různé.

  • Hormonální problémy
  • Stres
  • Nedostatek živin
  • Problémy vnitřních orgánů
  • Nedostatečné prokrvení
  • Nedostatek kyslíku

Mužskou část populace trápí nejčastěji takzvaná androgenní plešatost neboli alopecie, která se v menším měřítku objevuje i u žen. Vypadávání vlasů je způsobeno vrozeným sklonem k plešatosti umocněným působením pohlavních hormonů. Zdědí jej přibližně dva z pěti mužů a jedna z pěti žen. Podle statistik plešatost postihuje přibližně 50 % mužů a téměř 13 % žen po 40. roce života.  

Problém trápí i ženy. Významnou roli v rozvoji plešatosti u žen hraje také hormon dihydrotestosteron, který je v ženském organismu přítomen v malém množství. U žen vlasy řídnou po celé ploše hlavy, ale čelní linie vlasové pokrývky zůstává nedotčená. U žen se tak netvoří kouty a velmi řídce dochází k totální ztrátě vlasů jako u mužů.

Dnes můžeme sehnat nespočet přípravků pro zaručeně bujný vlasový porost, každému může pomoci jiný, takže nezbývá, než nějaký přípravek vyzkoušet. 

Bez jakýchkoliv diskuzí a pochybností funguje řada Bio Rehab dokonale. Samozřejmě musíme tomu dát trochu času. Většinou už po 6 týdnech máme viditelné výsledky a to i u pánů, kteří trpí alopecií už delší dobu. Řada Bio Rehab elegantně řeší všechny hlavní příčiny vypadávaní.

Recenze :

N.S. Holky pokud utrácíte spoustu peněz za pochybné "urychlovače růstu vlasů" nebo různé vitamíny a doplňky stravy (jo, biosil mi nikdy nepomohl), všechny vyhoďte a kupte si toto!

Šampón používám skoro měsíc a to samé i má mamka. Je to neuvěřitelné, ale opravdu rozdíl jde vidět. Jelikož vlasy skoro každý den žehlím, tak jim dávám slušný nápor a měly problém za rok vyrůst třeba jen o pět cm. Za ten měsíc, už je mám přibližně o cenťák delší a to ani nemluvím o tom, že se mi vážně zpevnily.

Stejné výsledky hlásí i moje mamka, která má zase vlasy od přírody kudrnaté, barvené každý měsíc a ještě k tomu rychle se mastící.

A teď poslední pecka. Balení 250g máme asi v polovině a to ho používáme cca co dva dny a jsme na něj dvě. Takže nějaké tři stovky rozhodně ivestuju znovu. 

Řada Bio Rehab Vám zajístí komplexní péči. Obsahuje 3 přípravky. 

Šampón-aktivátor růstu vlasů
Jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Zlepšuje přítok krve do vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání, pomáhá odstranit lupy. Podporuje zdraví vlasů a vlasové pokožky. Neobsahuje sulfáty!
Účinek:
Šampon-aktivátor s unikátní tibetskou formulí jemně myje a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Komplex biologicky aktivních látek obsahující fytoestrogeny obnovuje zeslabené nebo poškozené vlasové folikuly, stimuluje růst nových vlasů a zabraňuje jejich dalšímu padání. Výtažek ze siamského zázvoru, komplex tibetských bylin a inovační složky obsažené v šamponu zlepšují prokrvení vlasových cibulek, odstraňují lupy bez porušení přirozeného рН. Šampon je výtečným prostředkem pro podporu a obnovu růstu zdravých vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk.

Maska-aktivátor růstu vlasů
Unikátní formule masky pomáhá zvyšovat aktivitu vlasových folikulů, zpevňuje kořínky a urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu po celé délce. Doporučuje se při vypadávání vlasů a pro posílení vlasů, které ztratily vitalitu.
Účinek:
Maska-aktivátor v sobě spojuje nejlepší zkušenosti tradiční tibetské medicíny a nejnovější biotechnologie. Má exkluzivní složení, jehož základ tvoří rostlinné proteiny ze siamského zázvoru, ženšenu a anděliky s kationovými vlastnostmi. Díky nim maska posiluje strukturu a vlasové kořínky (je téměř třikrát účinnější než obvyklé přípravky). Rychle proniká dovnitř vlasové cibulky, aktivní látky obnovují bílkovinnou strukturu vlasů a napomáhají ke zvýšení aktivity vlasových folikulů. V důsledku toho dochází k aktivnímu zpevnění vlasových kořínků, zrychluje se růst vlasů a zlepšuje se vlasová struktura po celé délce. Přípravek bohatě vyživuje a hydratuje vlasovou pokožku, dodává vlasům zdravý lesk. Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk.

Tonikum-aktivátor růstu vlasů
působí přímo na vlasové folikuly, předchází zvýšenému vypadávání vlasů.
Vitalita a krása vašich vlasů
Aktivní látky působí přímo na vlasové folikuly, předchází zvýšenému vypadávání vlasů.
Účinky: vyvinuto k péči o pokožku hlavy při nadměrném vypadávání vlasů. Složky přípravku působí přímona fulikul, čímž omezují vypadávání, stimulují růst nových vlasů, normalizují činnost tukových žláz, zlepšujívýživu, zvyšují odolnost vlasů vůči okolnímu prostředí.
Použití: naneste tonikum na místo vypadávání vlasů a několik minut vtírejte do kořínků vlasů. Provádějte ráno a večer po dobu 30 dnů. Neoplachujte. 

Tato kombinace výrobků je vhodná a vysoce účinná i po léčbě chemoterapií a ztrátě vlasů.

Důkaz místo slibů

,,V půlce června jsem se málem nabourala a na konci června si manžel všiml, že mám malé ložiska."

Loni v červnu jí diagnostikovali alopecii a společně s léčbou od kožního doktora se to s naším skvělým šampónem o 90% zlepšilo.

,,Teď používám šampon a balzám se zázvorem na rychlejší růst, ale ještě mám dobrou zkušenost s řadou na vlasy Bio Rehab. S tou jsem začínala."

Chceš vědět více? Trápí i Tebe úbytek vlasů,  plešatění? Padají Ti nadměrně vlasy? Doporučím Ti to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. 

Jak správně aplikovat aby účinnost byla co největší. 

Aktivuj si členství , je zdarma. Do 24hodin Ti zařídím přístup do speciálního eshopu. Zde získáš svůj osobní účet pro aktivaci slevy. 

Bezplatný poradenský servis. Dárky a speciální slevy, pro nákupy v pohodlí domova. 


MÁŠ DALŠÍ OTÁZKY? 

Reference

Krásný den vám všem, tak hlásím, že už mám také druhou ofinku a na hlavě pěkného "Rákosníčka" z podrostů - používám řadu BioRehab. A to mi začaly tak strašně padat vlasy, že už jsem chtěla jít opět na krátko Ale vydržela jsem a poslechla rady. Mám radost a hlavu plnou podrostů.

Romana T.

Měsíc používání šamponu a kůry biorehab.. Moje vlasy zažívají docela očistec co se týče úpravy, do toho mi začali po porodu strašně padat, do toho přežili za tenhle měsic spoustu vlasových úprav a chemii při zkoušce svatebního účesu.. A přesto přes jeden pouhý měsíc tohle. Podrosty.  A to nejsem žádný poctivec.. Kouty jsem měla celý život a najednou ve 26 letech je mít asi nebudu jestli to takhle půjde dál :-).. Tímto bych chtěla poděkovat tiande a za zasvěcení do tohohle zázraku

Andrea Č.

Stal se zázrak....nebo jen začal působit úžasný šampon Bio Rehab. Ještě jsem ho ani nevypotřebovala a už nemusím vytahovat chomáče vlasů z vany po umytí.A ty podrosty co se všude klubou, to je nádhera. Za mně super  Vlasy přestaly padat a rostou. 

Jitka T.