Transdermální terapie

30.05.2018

Je to terapie, hojně využívaná v Tradiční čínské medicíně (TCM), kdy přes kůži dochází k doplnění chybějících látek do našeho organismu. Transdermální terapie je v současnosti tím nejvhodnějším, nejšetrnějším způsobem podání některých přírodních látek, protože nezatěžuje žaludek a játra. Umožňuje tak téměř 100 % vstřebání přípravku. Základem transdermální terapie  v tianDe jsou detoxikační, protibolestivé a protizánětlivé produkty jejichž základem je kombinace cenných léčivých bylin a přírodních složek v paměťové nanotechnologii.

Použití transdermální terapie
Transdermální terapie - jeden z nejlepších způsobů, jak rychle, cíleně a efektivně řešit problém. Emulze, gely, náplasti se snadno používají a jsou účinné v rychlém nástupu do krevního oběhu (nedochází ke zdržení při průchodu trávicí soustavou).

Náplasti pojí dávnou moudrost a poznatky Východní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu.

Základem fytonáplastí je kombinace cenných léčivých bylin a přírodních složek. Působení těchto náplastí je založeno na principu transdermální terapie. Povrch kůže je výbornou přístupovou cestou pro vstup léčivých látek do organismu. Díky této vlastnosti jsou někdy tyto náplasti označovány jako " suché infuze".
Hlavní přednosti transdermálních náplastí:
- cílený přístup aktivních léčivých látek do organismu
- rychlé působení aktivní látky - působí téměř okamžitě
- nepřetržitý přísun aktivních složek
- absence nepříznivých vlivů na trávicí trakt, játra, ledviny...

Stará čínská moudrost říká: " Léčit nemoc v momentě jejího propuknutí, je stejné, jako napodobit hlupáka, který začíná kopat studnu, až když ho trápí žízeň."

A právě proto většina produktů čínské tradiční medicíny je orientována na podporu rovnováhy a obnovy energetického potenciálu orgánů a systémů v našem těle. 

A skutečně s mnohými obtížemi nám mohou pomoci tyto fytonáplasti. Působí jemně, efektivně, rychle, cíleně bez nepříznivých vlivů na vnitřní orgány. 

Fytonáplasti  JianKang,  Wutong, Yaoshen Forte, Zhui Feng Forte  mohou být použity jak samostatně, tak i v komplexní terapii při obtížích pohybového ústrojí, bolestí, zánětů ... Je možné je používat jednorázově nebo po delší dobu. 

Fytonáplasti nám pomáhají nejen zbavit se bolesti, ale mají skutečně terapeutický účinek a mohou výrazným způsobem urychlit Vaši léčbu. 

Fytopatch tianDe - účinné bylinné náplasti


Wutong - bolest není - Více zde - odkaz  Wutong - bolest neexistuje 

JianKang - To jsou "Zdravé klouby" - Více zde - odkaz  JianKang - zdravé klouby


Yaoshen Forte Aktivní složky náplasti "Yaoshen forte" mají blahodárný vliv na stav                                ledvin, posilují ledviny močovou a pohlavní soustavu.                                                        Více zde: Energie ledvin - Yaoshen. 


Chcete se dozvědět více?  Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.