Tipy na účinnou podzimní očistu - detoxikaci s Tiande

24.10.2017

Dny už jsou kratší, listí padá a padá. Podzim dává zabrat nejednomu z Vás. Chcete se vyhnout podzimním nachlazením a rýmám? Mám pro Vás 3 tipy , jak chřipku předejít a změny počasí zvládnout s úsměvem.

Proč se necítíte úplně v pohodě i když se snažíte žít zdravě?

Přesto, že dodržujete zásady zdravé výživy, hýbete se, není vše úplně v pořádku? Odpověď je jednoduchá a zároveň Vás nepotěší. Ať se snažíte sebevíc nebezpečným látkám pro Vaše tělo se v znečištěném ovzduší, v potravinách těžko vyhnete. 

Nejvíce škody Vašemu tělu působí tzv. volné radikály, které se do Vašeho těla dostávají spolu s toxiny. 

Způsobují: - oslabení imunity - stárnutí organismu - vážná, často i nádorová onemocnění


Nastartujte své tělo, svůj imunitní systém očistou - detoxikací těla.

Bylinný čaj  VRBOVKOU OSTROPESTŘCEM MARIÁNSKÝM - Tento velmi chutný čaj nejen že čistí játra a tělo od žluči, ale působí i proti otoku, odvodňuje, zrychluje látkovou výměnu, zlepšuje funkci slinivky břišní..... Má příznivý vliv u akné, astma, ekzému, lupénky atd. A to není vše.....

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na trávení. Přispívají k přirozené obranyschopnosti, podporují normální trávení, přispívají k normální činnosti jater a udržení normální hladiny cukru v krvi. Rovněž podporují normální funkce močových cest, žlučníku, napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku. Ostropestřec chrání a pomáhá regeneraci vašich jaterních buněk.


Největším orgánem pro vstřebávání toxinů do těla a zároveň tedy i detoxikačním orgánem Vaše kůže. Efektivním způsobem jak tělu pomoci zbavit se toxických látek v těle jsou tělové soli TianDe.

Každá tělová sůl TianDe

 • je sestavena podle tradičních lázeňských receptur
 • dává harmonii duši i tělu
 • lázeňské procedury jsou známy od doby Hippokrata
 • základem je mořská, minerální a termální voda
 • dodá příjemný pocit relaxace a lehkosti
 • uvolní napětí a stres
 • má detoxikační účinky
 • podpoří lymfatický systém
 • odstraní škodliviny
 • harmonie pro tělo i duši
 • účinek srovnatelný s lázeňskými procedurami
 • podporuje regeneraci pokožky
 • vhodná pro všechny věkové kategorie a všechny typy pokožky.

Sečteno, podtrženo, tím, že rozproudíme lymfu, dostaneme z těla odpadní látky. Urychlí se proces hubnutí, zlepší se stav pokožky, zmírní nebo úplně zmizí otoky a celulitida. Zmírní se bolesti. Zlepší se imunita.
Zkrátka a dobře, chcete být štíhlejší, zdravější, zbavit se otoků, únavy a bolestí začněte se hýčkat tělovými solemi ... Tělová sůl to je balíček pro krásu a zdraví. 

A na závěr jistě nezapomeňte na detoxikační náplasti TianDe - Kůže - to je "třetí ledvina" - největší detoxikační orgán, který obsahuje 3,5 milionů potních žláz. 

Během 24 hodin kůže vyprodukuje od 500 ml do 5 litrů potu.
Kůže na chodidlech je jednou z hlavních cest pro odvádění toxinů: obsahuje asi 0,5 milionů potních žláz. Kůže chodidel je jedním z hlavních způsobů, jak odstranit pot a toxiny, protože obsahuje asi půl milionu potních žláz. To je rekordní počet, pokud zohledníme, že na našem těle jich je jen asi 3,5 milionů. Aktivní složky masky zlepšují mikrocirkulaci v kůži chodidel a stimulují proces pocení.
Tradiční čínská medicína doporučuje pečovat o nohy...
Detoxikační náplast Master Herb se aplikuje na chodidla. Podle teorie tradiční čínské medicíny se na chodidlech "koncentrují" toxiny z lidského organizmu. Z tohoto důvodu je třeba při detoxikaci účinně působit právě na tuto část těla.
S detoxikační náplastí na nohy Master Herb toxiny budou v napětí!

Zaujal jsem Vás? Chcete vyzkoušet? 

Napište mi nebo si rovnou zaktivujte svou VIP zákaznickou kartu a můžete svému tělu dopřát úlevu a zdraví na principech TČM.