Tip pro krásné a zdravé vlasy a jako bonus - zdravá pokožka hlavy

22.10.2018

Krásné a zdravé vlasy, to rozhodně není samozřejmost. Ale to už určitě víte:) Spousta z nás řešíme vzhled a kvalitu našich vlasů a velice často i pokožku hlavy. Lupy, seborea, to jsou záležitosti, které nás dokáží vážně potrápit. 

Ani já nejsem výjimka. i  když vlasy mám celkem dobré s pokožkou hlavy už to tak slavné není. Roky mě trápila nadměrná tvorba lupů, bolestivá ložiska strupů v hlavě, která se vždy objevovala především v souvislosti se stresem, změnou ročního období, v období, kdy jsem byla třeba nemocná apod.

Již druhým rokem si tento můj problém úspěšně řeším pomocí "léčivých" šamponů a balzámů od tianDe. 

Byla to pro mě obrovská  úleva, když jsem objevila tuto vlasovou kosmetiku. Opravdu už se mi nechtělo nakupovat drahé přípravky, které jsem do té doby používala. 

I když jsem si myslela, že už mě nemůže nic překvapit, nabídlo mi tianDe novinku v podobě Šamponu a balzámu-kondicionéru  - "Recept starověké Číny". 

Když jsem se seznámila se složením, byla jsem úplně nadšená a samozřejmě jak jinak musela jsem otestovat. Nadšení, láska na první umytí, jinak to nelze definovat. 

Šampon je naprosto úžasný a troufám si říci, že nic lepšího jsem v ruce neměla. 

Víte, že je vyráběný podle 2000 let staré receptury?

Co všechno umí?
Má silný synergický ( zesílený) efekt - Fytoterapie pro Vaše vlasy. Podporuje růst i posiluje vlasy. 

Šampon obsahuje: 

Výtažek z kořene Fo-ti (rdesno mnohokvěté, shou wu)
je populární čínská bylina, která se používá v Číně, Japonsku, Koreji a na Tchaj-wanu již dlouhá staletí. Má na organismus regenerační a vitalizační účinky, omlazuje, zabraňuje stárnutí a podporuje zdravou dlouhověkost

- má silné omlazující vlastnosti - zastavuje šedivění vlasů, navrací vlasům přírodní lesk  - obnovuje cibulky - je to silný antioxidant, velmi výrazné detoxikační účinky
- má silné omlazující vlastnosti - zastavuje šedivění vlasů, navrací vlasům přírodní lesk - obnovuje cibulky - je to silný antioxidant, velmi výrazné detoxikační účinky

Doslovný překlad Ho shou wu je "On má černé vlasy". Tento název je odvozen z legendy, podle níž se traduje, že žil kdysi ve Staré Číně v roce 812 v období vlády dynastie Tang vetchý a životem opotřebovaný starý muž. Tento starý muž jednou prostřihával stromky. Vtom jeho pozornost zaujaly dvě rostliny, které byly navzájem propletené, podobně jako dva zamilovaní lidé. Stařec si pomyslel, tyto zvláštní rostliny musí mít dobrý důvod proč rostou spolu. Hned je vykopal i s kořeny. Přinesl je domů, uvařil a snědl. Tento muž byl od mládí velmi slabý a malátný. Jenže když pravidelně konzumoval sedm dní po sobě uvařené kořeny, zatoužil se poprvé ve svém životě oženit. Pokračoval v denní konzumaci kořenů několik měsíců a cítil se mnohem silnější. Po jednom roce získaly jeho šedivé vlasy opět havraní černou barvu. A starý muž působil i vzhledem jako mladý člověk. Legenda traduje, že se dožil úctyhodného věku - více než 130 let. Číňané od této doby pojmenovali kořeny této vzájemně propletené rostliny Ho shou wu - "On má černé vlasy".

Zázvor působí jako tzv. oběhový stimulant vlasových folikulů
Zázvor působí jako tzv. oběhový stimulant vlasových folikulů

Zázvor - výtažek z kořene zázvoru.

Jako léčivá bylina má své místo ve východní medicíně a především v ajurvédě, kde je považována za jednu z neúčinnějších složek, které nám příroda nabízí.
Zázvor působí jako tzv. oběhový stimulant vlasových folikulů. V praxi to znamená, že gingerol, pálivá látka obsažená v zázvoru, po aplikaci prokrví pokožku hlavy. Funguje to podobně jako masáž hlavy nebo střídavé koupele horkou a studenou vodou. Další látky obsažené v zázvoru pak mají lepší možnost proniknout do hlubších vrstev pokožky a vyživit tak vlasové váčky, potažmo celé vlasové vlákno.- zvyšuje mikrocirkulaci ve vlasových cibulkách vlasové folikuly získávají více kyslíku a to aktivuje jejich růst
Zázvor obsahuje antiseptické látky a používá se jako ingredience v šamponech proti lupům - některé formy lupů bývají způsobeny plísňovým onemocněním pokožky hlavy. Zamezuje také nadměrnému vylučování mazu z folikul a následnému maštění vlasů.
- brání vzniku lupů

Výtažek z kořene lékořice - bojuje se suchou pokožkou hlavy, odstraňuje lupy, zmírňuje svědění.
Výtažek z kořene lékořice - bojuje se suchou pokožkou hlavy, odstraňuje lupy, zmírňuje svědění.

Lékořice - výtažek z kořene.
Byla hojně využívána v léčitelství starověkého Egypta.
Má celkový uzdravující efekt. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Omlazující efekt. 

Klimbazol- efektivně odstraňuje vlasové lupy. má silné antimikrobiální účinky.
Klimbazol- efektivně odstraňuje vlasové lupy. má silné antimikrobiální účinky.

Klimbazol - likviduje plísně, zárodky bakterií a virů, které jsou příčinou šedivění a padání vlasů. Má tedy silný protiplísňový účinek

balzám-kondicionér  "Recept starověké Číny"
balzám-kondicionér "Recept starověké Číny"

Balzám/kondicionér:
Balzám obsahuje stejné složky jako šampon a je obohacen o látky, které chrání naše vlasy před vlivy fénování, stylingových přípravků, před škodlivými vlivy barev na vlasy.
Brání hromadění statické elektřiny. 

Tato řada je vhodná pro citlivou pokožku, odstraňuje a brání vzniku lupů a svědění, řeší padání vlasů, zvyšuje objem, pomáhá mastícím se vlasům a stejně tak dobře řeší suché vlasy, podporuje růst vlasů ....  Má nevtíravou příjemnou vůni, to ocení zejména muži. 

A co víc, je vhodný pro všechny typy vlasů, je jedno co právě řešíte, takže může používat celá rodina. .... Velice doporučuji vyzkoušet. 

Šampon si můžete objednat přímo u mě, poskytnu Vám poradenství i zákaznický servis. Stačí  vyplnit a já se s Vámi spojím.  

 

.