TianDe - více než kosmetika

29.01.2018

Již odedávna byly bylinkářky na jednu stranu velmi vážené a lidé se na ně obraceli se svými neduhy i kožními problémy ,na straně druhé byli i zatracovány, spojovány s čarodějnictvím.
I v dnešní době vidíme jak se ve velkém vracíme k používání jejich receptur a využívání bylinek, přesto i dnes se setkáváme s tím, jak se velké farmaceutické i kosmetické firmy brání tomu, abychom je využívali ve velkém. Je zakázáno a přikazováno co smíme a nesmíme prezentovat o léčivých vlastnostech bylin, co lze a nelze pro zmírnění různých obtíží prezentovat a podobně. Je to jakýsi novodobý hon na "na čarodějnice".
Pokrok nezastavíme - pravda. Máme nové technologie a máme zároveň tisícileté zkušenosti starých léčitelů a právě toto je spojeno v kosmetice Tiande.
Formule výrobků je založena na starých receptech čínské, tibetské a altajské medicíny, které byly po staletí zkoušeny. Spojení kosmetologie a farmacie výrazně zvyšuje účinnost výrobku. TianDe kosmetika je bio aktivní doplněk pro kůži a její účinek lze přirovnat k terapeutické léčbě. Zaměřuje se především na použití přirozených a zdravých přísad, spoléhá na léčivé vlastnosti s cílem zajistit péči o vaši krásu a zdraví, kterými jsou např. hadí tuk a kůže, ovčí placenta, červený kaviár, protein hedvábí, ženšen, Lingzhi, shou wu, thai květ, zázvor, lotos, perly, zlato, stříbro, křemík a další.Obsah aktivních složek v této kosmetice je vysoký 15-20%, tj. na úrovni profesionálních produktů.
...TianDe... to je kosmetika, která uzdraví vaše tělo a pohladí vaší duši...
Kosmetika TianDe se od ostatních kosmetických produktů výrazně liší tím, že má silný zdravotní efekt, a to nejenom na pokožku, ale na celý lidský organismus.
Účinnost produktů je téměř okamžitá.
Kosmeceutika dokáží svým účinkem zpomalit nebo odvrátit změny na naší pleti, které způsobuje zhoršené životní prostředí, stres nebo stárnutí.
TianDe nabízí díky bohaté škále svých exkluzivních produktů řešení pro vrásky, akné, pigmentové skvrny, kuperózu (rozšířené žilky v obličeji), bolavé klouby, celulitidu, lupénku atd. a to vše v pohodlí Vašeho domova!
TianDe nám přináší tajemství starých čínských léčitelů.
I my nyní máme možnost využívat tuto exkluzivní a vysoce účinnou kosmetiku.

Mám to štěstí, že se s Vámi mohu podělit prostřednictvím TianDe o poklady starověké moudrosti, které se staly nedílnou součástí mého života, zárukou podpory mého zdraví, péče o pleť a tělo.
Podle 5.000 let starých zkušeností čínských léčitelů mají bylinné přípravky jemnější působení, jsou méně toxické než syntetické, a při správném použití nejsou návykové a nevyvolávají alergie.
Jsou schopny zvýšit imunitu člověka a pomáhají vyrovnat se s nemocí.
Princip harmonizace energií tvoří základ programu Ženské zdraví od tianDe.
Založen je na metodách tradiční čínské medicíny a využívá přednosti fytoterapie, aromaterapie a akupunktury.