Tajemství krásy asijských žen

29.01.2019

Určitě mi dáte za pravdu, že asijské ženy mají výjimečně krásnou pleť, já tedy vždy když vidím tu krásnou sjednocenou barvu, pleť bez šupinek, olupování, bez pupínků ...  je taková hladká, hebká .... tiše závidím. 

Po celá staletí jsou asijské ženy známé tím, že mají bezchybnou zářivou pleť. Krásnější polovina lidstva si klade otázku, jak se orientálním kráskám daří udržet si dokonalý přirozený tón pleti. Kouzlo nebo genetické dědictví? Ale vůbec ne! Základem všeho je zodpovědný přístup k péči o obličej a pečlivý výběr produktů pro toto téměř kultovní ošetření. 

Přesto, že řada AsianBeauty se v nabídce tianDe tak trošku ztrácí, často ji opomíjíme, je taková skromná - nemá honosný obal - nezaslouží si to. Navzdory svému skromnějšímu a méně honosnému balení skrývá opravdové poklady, V jejím složení najdete unikátní, jedinečné složky.

Ano, existuje spousta pleťových krémů obsahujících bylinky, ale pouze tradiční čínská medicína zná - a dobře si chrání - znalosti správné KOMBINACE BYLIN. Byliny jsou jistě velice prospěšné, ale jen správné namíchání různých druhů bylin vytvoří teprve ten silný a správný léčebný účinek na konkrétní problémy. Věděli jste, že pokud např. namícháte několik bylin, společně vytvoří efekt, který není ale schopna způsobit ani jedna tato bylina samostatně?
TianDe tyto moudrosti využívá a proto zde najdeme produkty fungující hlavně na základě SYNERGIE bylin a ingrediencí, tj. že jedna bylina podporuje účinek jiné byliny, apod. 

Ještě si dovolím takovou poznámku. 

Tato řada osloví všechny věkové skupiny. Je naprosto úžasná pro "lenochy" 

( tedy i pro muže) - každý z krémů najde své uplatnění jako denní i noční krém. 

Takže, kdo nemá touhu mít v koupelně větší množství přípravků a upřednostňuje jednoduchost ten si jistě přijde na své. 

Antioxidační krém na obličej "Noni" - "Stop stárnutí" - chrání pleť před působením volných radikálů, vyživuje a hydratuje, redukuje vrásky, zbavuje pleť únavy a stresu, 

  • Šťáva exotického ovoce Noni - zahrnuje více než 130 bioaktivních látek, vitamínů, minerálů, organických kyselin nezbytných pro pleť.

Noni je rekordmanem v obsahu iridoidu, bylinných imunomodulátorů a antioxidantů.   

Iridoidy - jsou látky, které neutralizují volné radikály dříve, než mohou ovlivnit vzhled pokožky. 

Krém s Noni je vhodný jako denní i noční krém, pro muže a ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy pleti. Krém je vhodný i jako podklad pod make-up. Při použití krému na noc se zvyšují jeho regenerační schopnosti. Je silně výživný a hydratační. Snižuje hloubku vrásek a vyhlazuje je. Obnovuje barvu a pružnost pleti. Podporuje tvorbu nových buněk.

.... cena ... 295 Kč 

Regenerační krém " Goji" - vyhlazuje vrásky, hydratuje pleť, zklidňuje pokožku, vyrovnává barvu pleti, zbavuje olupování, zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky. 

  • Bobule Goji - 21 mineálů, 22 mikroelementů, 19 aminokyselin, vItamíny A,B,E,C, nenasycené mastné kyseliny.
  • Proteinsacharidový komplex LbGp4 - pracuje na principu prebiotik, stejně jako antioxidanty.
  • Krém obsahuje také sůl kyseliny hyaluronové a trenalózu. 

..... cena ... 295 Kč 

Intenzivní regenerační krém Lingzhi - zvyšuje ochranné schopnosti pleti, aktivuje regeneraci buněk, zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje pružnost pleti, osvěžuje barvu pleti. 

Vypínací krém na obličej "Ženšen" - doslova řeší podstatu problému se stárnutím pleti

Unikátní formule tohoto krému z řady umožňuje dosáhnout viditelné redukce hloubky a počtu vrásek, Zvyšuje turgor a elasticitu pleti, zlepšuje kontury obličeje. Extrakt ženšenu, který přípravek obsahuje, stimuluje produkci kolagenu typu I, chrání a obnovuje pokožku, normalizuje rovnováhu vody a solí. Sůl kyseliny hyaluronové a trehalóza přispívají k nasycení pokožky vlhkostí, vytváří na jejím povrchu ochrannou bariéru, aby se zabránilo odpařování vlhkosti a tudíž i dehydrataci hlubších vrstev. 

..... cena 420 Kč

Můj "borec nakonec"

Multifunkční ochranný krém "Mangostan" - Tříúrovňová ochrana pleti.

  • proti stárnutí
  • proti vysoušení a olupování
  • proti zánětům, rozšířeným pórům, proti kuperóze

..... cena ... 317 Kč 

"NONI"

Obklady z NONI byly od dávných dob používány k léčbě poranění kůže, odřenin, řezných ran, zhmožděnin a podlitin. Účinnost NONI na léčbu popálenin a zhmožděnin je dána aplikací proxeroninu, který v postižené oblasti stimuluje tvorbu xeroninu, který pak zrychluje hojení a rychle a šetrně odstraňuje mrtvou tkáň.
Plody a semena NONI obsahují esenciální olej, který má příznivé účinky na kůži. Jedna z nejstarších referencí říká, že působí preventivně proti tvorbě vrásek a popálení kůže při slunění. Navíc ulevuje od příznaků alergie, tvorbě akné... Noni, obsahuje více než 130 kůži potřebných biologicky aktivních látek - vitaminů, minerálů a organických kyselin.
Antioxidační = ochrana pokožky před volnými radikály. Volné radikály jsou neutralizovány předtím, než mohou mít vliv na vnější vzhled pleti.

"Lingzhi"

Víte, co je lingzhi?
Užívání vzácné houby Ling Zhi jako léku, uvádějí staré čínské spisy z doby už před více než 2 400 lety. Tato vzácná houba Ling Zhi je také nazývaná Reishi nebo latinsky Ganoderma lucidum, v překladu "božská houba nesmrtelnosti" a česky Lesklokorka lesklá. Ve volné přírodě roste houba reishi jen na odumřelých stromech s tvrdým dřevem a je to dřevokazná houba.
Často bylo třeba zkontrolovat až 100 000 starých stromů, aby se našlo pár hub. Proto byla houba ve starověké Číně pro své léčivé schopnosti, vyhrazena pouze císařské rodině. Kdo jí v nalezl musel ji okamžitě odevzdat u císařského dvora. Neodevzdání se trestalo smrtí.
Číňané Reishi považují za cennější než ženšen (reishi má mj. 4x silnější antioxidační účinek než ženšen). 

"Goji"

Bobule góji - to je drobné ovoce připomínající na pohled dřišťál. V tradiční medicíně v Číně, Mongolsku a Tibetu se tyto bobule používají po více než 5000 let s cílem obnovit a udržet skvělý zdravotní stav a samozřejmě krásu. V roce 1983 čínské ministerstvo zdravotnictví oficiálně prohlásilo bobule góji za efektivní produkt čínské medicíny.

V Číně se jim říká "bobule mládí". Podstatou všeho je jejich jedinečné biochemické složení. Jedna malá bobule obsahuje:
- 21 minerálů: fosfor, železo, jód, selen a jiné;
- 22 stopových prvků:
- 19 aminokyselin;
- vitamíny skupin A, B, E a C;
- nenasycené mastné kyseliny;
- a co je nejdůležitější - jedinečný protein-polysacharid komplex protein-polysacharide complex LbGp4, který funguje na principu prebiotik, posiluje imunitu a zvyšuje její schopnost odolávat vnějším faktorům. A to znamená, že řeší mnoho problémů s imunitou.

"Mangostan"

Plod mangostan nabízí lidskému organismu množství cenných látek - silné antioxidanty (xantony), významné polysacharidy, katechiny, polyfenoly, vitamín C a B1, železo, vápník, fosfor a vlákninu.
V zemích, odkud ovoce pochází, si uvědomují jeho léčivou sílu celé generace domorodých obyvatel. Přidává se do domácích krémů a mastí, které jsou určeny pro léčbu kožních obtíží.
Obzvláště zajímavé jsou výsledky vědeckých studií, které hovoří jasnou řečí.
Mangostan disponuje protizánětlivými, protiplísňovými a antiseptickými vlastnostmi, které se skvěle uplatňují zejména při kožních problémech. Za tuto skutečnost odpovídá více než 40 aktivních látek z řady antioxidantů, které podporují funkce imunitního systému. Odborníci potvrdili významné protirakovinné účinky.

Chcete i Vy vyzkoušet? Chcete poradit, který a v jaké kombinaci bude právě Vám přínosem? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.