Tajemství krásy asijských žen

29.01.2019

Určitě mi dáte za pravdu, že asijské ženy mají výjimečně krásnou pleť, já tedy vždy když vidím tu krásnou sjednocenou barvu, pleť bez šupinek, olupování, bez pupínků. Je taková hladká, hebká, tiše závidím.

Po celá staletí jsou asijské ženy známé tím, že mají bezchybnou zářivou pleť. Krásnější polovina lidstva si klade otázku, jak se orientálním kráskám daří udržet si dokonalý přirozený tón pleti. Kouzlo nebo genetické dědictví? Ale vůbec ne! Základem všeho je zodpovědný přístup k péči o obličej a pečlivý výběr produktů pro toto téměř kultovní ošetření. 


Přesto, že řada AsianBeauty se v nabídce tianDe tak trošku ztrácí, často ji opomíjíme. Je taková skromná - nemá honosný obal .Navzdory svému skromnějšímu a méně honosnému balení skrývá opravdové poklady, 

V jejím složení najdete unikátní, jedinečné složky.

Ano, existuje spousta pleťových krémů  s unikátními složkami, ale pouze tradiční čínská medicína zná, dobře si chrání - znalosti správné KOMBINACE BYLIN. 

Byliny jsou jistě velice prospěšné, ale jen správné namíchání různých druhů bylin vytvoří teprve ten silný a správný  účinek na konkrétní problémy. Věděli jste, že pokud např. namícháte několik bylin, společně vytvoří efekt, který není schopna způsobit ani jedna tato bylina samostatně?
TianDe tyto moudrosti využívá a proto zde najdeme produkty fungující hlavně na základě SYNERGIE bylin a ingrediencí, tj. že jedna bylina podporuje účinek jiné byliny, apod. 

Ještě si dovolím takovou poznámku. Tato řada osloví všechny věkové skupiny. Je naprosto úžasná pro "lenochy"

( tedy i pro muže) - každý z krémů najde své uplatnění jako denní i noční krém. Takže, kdo nemá touhu mít v koupelně větší množství přípravků a upřednostňuje jednoduchost ten si jistě přijde na své. 

Krém s Noni je vhodný jako denní i noční krém, pro muže a ženy všech věkových kategorií a pro všechny typy pleti. Krém je vhodný i jako podklad pod make-up. Při použití krému na noc se zvyšují jeho regenerační schopnosti. Je silně výživný a hydratační. Snižuje hloubku vrásek a vyhlazuje je. Obnovuje barvu a pružnost pleti. Podporuje tvorbu nových buněk.Noni, obsahuje více než 130 kůži potřebných biologicky aktivních látek - vitaminů, minerálů a organických kyselin.

Antioxidační = ochrana pokožky před volnými radikály. Volné radikály jsou neutralizovány předtím, než mohou mít vliv na vnější vzhled pleti.

"NONI"

Obklady z NONI byly od dávných dob používány k léčbě poranění kůže, odřenin, řezných ran, zhmožděnin a podlitin. Účinnost NONI na léčbu popálenin a zhmožděnin je dána aplikací proxeroninu, který v postižené oblasti stimuluje tvorbu xeroninu, který pak zrychluje hojení a rychle a šetrně odstraňuje mrtvou tkáň.
Plody a semena NONI obsahují esenciální olej, který má příznivé účinky na kůži. Jedna z nejstarších referencí říká, že působí preventivně proti tvorbě vrásek a popálení kůže při slunění. Navíc ulevuje od příznaků alergie, tvorbě akné... 

Regenerační krém " Goji" 

- vyhlazuje vrásky, hydratuje pleť, zklidňuje pokožku, vyrovnává barvu pleti, zbavuje olupování, zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky.

  • Bobule Goji - 21 mineálů, 22 mikroelementů, 19 aminokyselin, vItamíny A,B,E,C, nenasycené mastné kyseliny.
  • Proteinsacharidový komplex LbGp4 - pracuje na principu prebiotik, stejně jako antioxidanty.
  • Krém obsahuje také sůl kyseliny hyaluronové a trenalózu. 

"Goji"

Bobule góji - to je drobné ovoce připomínající na pohled dřišťál. V tradiční medicíně v Číně, Mongolsku a Tibetu se tyto bobule používají po více než 5000 let s cílem obnovit a udržet skvělý zdravotní stav a samozřejmě krásu. V roce 1983 čínské ministerstvo zdravotnictví oficiálně prohlásilo bobule góji za efektivní produkt čínské medicíny.

V Číně se jim říká "bobule mládí". Podstatou všeho je jejich jedinečné biochemické složení. Jedna malá bobule obsahuje:
- 21 minerálů: fosfor, železo, jód, selen a jiné;
- 22 stopových prvků:
- 19 aminokyselin;
- vitamíny skupin A, B, E a C;
- nenasycené mastné kyseliny;
- a co je nejdůležitější - jedinečný protein-polysacharid komplex protein-polysacharide complex LbGp4, který funguje na principu prebiotik, posiluje imunitu a zvyšuje její schopnost odolávat vnějším faktorům. A to znamená, že řeší mnoho problémů s imunitou.

Chcete i Vy vyzkoušet? Chcete poradit, který a v jaké kombinaci bude právě Vám přínosem? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.