Stop hlubokým vráskám.

21.10.2018

Bez vrásek, "jako ve dvaceti" - navíc bez invazivních zásahů, to je myslím sen každé ženy, i můj. Co znám tianDe využívám skvělé péče přípravků a samozřejmě i ty, které mi pomáhají eliminovat vrásky.  

Za sebe musím říct, že samozřejmě ani mně se projevy stárnutí nevyhýbají ( za rok mi bude padesát. V mém věku nás ženy nezdobí jen a pouze vrásky mimické, ale i ty statické ( vrásky způsobné věkem) Pokožka celkově ztrácí pružnost, jas - jak je mi známo, vlastní kolagen si pleť už v mém věku nevyrábí. 

Stárnutí beru jako přirozenou věc a "nehroutím se z něj". Ale - zároveň používám dostupné neinvazivní prostředky, kterými projevy stárnutí eliminuji. 

Používám kosmeceutika Tiande - které jsou právě ve vzájemné spojitosti skvělou "anti-age" péčí.

Tiande využívá léčebné síly bylinek, které jsou sbírané v asijských oblastech - v Číně, nebo Tibetu. Jedná se o vzácné bylinky s prokázanými léčebnými účinky.

Kosmetika a všechny přípravky Tiande mají terapeutické účinky - jedná se tedy o kosmetiku - kosmeceitika, která jsou extrémně kvalitní, s obrovskou intenzitou účinných ingrediencí.

Jaké produkty konkrétně používám?
Jaké produkty konkrétně používám?

Minimálně jednou za tři měsíce využívám měsíční kůru pomocí těchto přípravků. Zásadním produktem této péče je tzv. Mezoroller - váleček, který je "vybavený" miniauturními jehličkami. Váleček používáte cca 3x týdně, na požadované partie obličeje - kde právě řešíte problémy - vrásky.

Podotýkám, že použití tohoto válečku nebolí a krev rozhodně neteče... :) Provádíte jím v podstatě jemnou masáž, při které dojde k lehkému porušení svrchní vrstvy pokožky. Právě tím se v pokožce "nastartuje" tvorba kolagenových vlákem - která probíhá cca 1 hodinu po tom, co váleček použijete.


Já můžu říct, že jsem si na masáž válečkem rychle zvykla a je pro mě příjemnou. Pokožka navíc vypadá při pravidelném použití skutečně krásně, je heboučká na dotek, svěží a neuvěřitelně projasněná.

Důležitou informací pro použití válečku ovšem je jeho naprostá sterilita - je tedy důležité si před použitím dobře umýt ruce, váleček dezinfikovat - třeba solným roztokem a také, zásadní je použití na dokonale vyčištěnou pleť.

V kombinaci s válečkem jsou pak vynikající další produkty, které mají onen "anti-age" efekt. Jedná se o "Botox Effect" Transdermal Complex - dva produkty, olejíček a sypký prášek - mezokoktejl, který používáte právě na pokožku "porušenou válečkem". 

Olejíček nanesete v malém množství na oční okolí, nosoretní rýhu a na čelo -opravdu stačí jedna kapek. Olejíček pak nezanechává zbytkový pocit mastnoty. Ihned poté nanesete na daná místa, opět v malém množství, mezokoktejl, prášek.

Poté se opět aplikuje ve velmi malém množství olejíček - aby se všechny složky dokonale spojily. 

Tyto dva přípravky stačí používat po použití válečku, cca 3x týdně.

Dalším krokem je Eye Corrective Sérum, které je tedy primárně určené na pokožku očních partií, nicméně, můžete ho používat na obličej celý.

Tento přípravek - sérum - je ovšem dobré používat každý den (můžete místo vašeho obvyklého krému, ráno i večer). Jedna "rybička" vám vystačí i na celý den (možná i více), protože séra obsahuje - ač se to možná nezdá - opravdu hodně.

Opět, sérum pokožka velice rychle vstřebává, není mastné - mně vyhovuje "tak akorát", přesně, jako krém.

Už po měsíci uvidíte svou pleť úplně jinou ( vím to, z vlastní zkušenosti) mám opravdu  zdravě vypadající pokožku. Působí více svěže a bez tolik patrných vrásek - zejména ty hlubší vrásky, na čele a kolem očí, už nejsou tak moc viditelné, jako byly dříve - opravdu za sebe musím vřele doporučit.

Myslím, že pokud opravdu nechcete podstupovat zásadní invazivní zákroky, tyto přípravky ve vzájemné kombinaci jsou skvělou cestou, jak oddálit a zpomalit projevy stárnutí... :)

A je toho samozřejmě mnohem, mnohem více ...  ale o tom až příště.  


Kosmetiku Tiande můžete objednávat i mým prostřednictvím více informací na telefonu 731 102 700. 

Nebo mi napište - vyplňte jednoduchý formulář a já se s Vámi do 24 hodin spojím.