Specialita pro pokožku mužů - Sprchový gel se stříbrem

Tento sprchový gel je vytvořen pro specifické potřeby mužů. pro všechny muže od puberťáků až ty zralé a moudré. 

V jeho složení najdete mimo jiné antibakteriální koloidní stříbro

S tímto sprcháčem se i můj partner zbavil akné na těle, především na zádech.  

PÁNSKÝ SPRCHOVÝ GEL SE STŘÍBREM

Koloidní stříbro obsažené v tomto gelu je účinným antiseptikem. Je zvláště důležité pro muže, kteří se nadměrně potí. Sprchový gel má dezodorizující účinek, chrání kůži před bakteriemi a podrážděním. Poskytuje dlouhotrvající svěží vůni. Zalíbí se jak zralým mužům, tak mladíkům. Neobsahuje parabeny ani barviva.

Jelikož jsou muži od přírody předurčeni k tomu, aby vedli aktivnější způsob života a hodně fyzicky pracovali, potřebují výkonný systém chlazení těla. To je důvod, proč je pocení mužů mnohem vyšší než u žen. Muži se potí více při stresu a vzrušení, silněji se potí také v noci. Z toho důvodu je potřeba vybrat speciální sprchový gel, navržený podle přirozených zvláštností mužského těla.

Jak je známo, pot má v kombinaci s bakteriemi silný a nepříjemný zápach. Jelikož se muži aktivně potí po celém těle, nejen v oblasti podpaží, je potřeba ničit bakterie na celém těle. Ve složení pánského sprchového gelu se nachází dezinfekční a antibakteriální koloidní stříbro, to ničí mikroorganismy a brání vzniku nepříjemného zápachu. Zároveň poskytuje silný a dlouhotrvající dezodorizační účinek.

Kromě toho má koloidní stříbro protizánětlivý a hojící účinek, v kombinaci s dalšími aktivními složkami sprchového gelu zmírňuje podráždění, hojí drobné ranky, zjemňuje, chrání před zápachem potu. Nepřítomnost parabenů a barviv eliminuje riziko alergických reakcí na pokožce.


Přírodní koloidní stříbro:

chrání pokožku před bakteriemi, zklidňuje a dezinfikuje podráždění (včetně spálení od slunce nebo bodnutí hmyzem), zabraňuje vzniku pupínků, eliminuje zápach potu a prodlužuje pocit svěžesti

Olej z pecek citronu:

zlepšuje tonus pokožky a dodává jí zdravý vzhled, pokožku hydratuje a zjemňuje, má antiseptické, antibakteriální, desinfekční a tonizující vlastnosti, zlepšuje náladu a osvěžuje, stimuluje činnost mozku, zlepšuje koncentraci

Alantoin:

zklidňuje podrážděnou pokožku, hydratuje a zjemňuje vrstvu zrohovatělé kůže, odstraňuje pocit pnutí, předchází ucpávání pórů, tvorbě komedonů a zánětlivých elementů. 

Chceš vyzkoušet? Vyplň formulář, produkt získáš s mimořádnou vstupní slevou. 

Jako bonus obdržíš VIP klientskou kartu .