Specialista pro ochranu vlasů

07.12.2020

Naše vlasy jsou dennodenně vystavovány negativním vlivům okolního prostředí - mrazu, větru, slunci. A protože se chceme líbit, samozřejmě vlasy různými způsoby upravujeme. Sušíme fénem, narovnáváme žehličkou, kulmujeme a barvíme.

Těchto rychlých a pohodlných způsobů úpravy vlasů se člověk snadno nevzdá a ani nemusí. Důležité je minimalizovat škodlivé účinky těchto metod úpravy vlasů.

S tím nám pomůže Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy


Termoochranný sprej s keratinem je tu pro vás, pokud:

- často používáte vysoušeč vlasů, kulmu nebo žehličku na vlasy

- Vaše vlasy vypadají suše a bez života

- Vás mučí "pampeliškový efekt" - vlasy se ježí na všechny strany a nepoddávají se účesu

- Pravidelně si barvíte vlasy a chcete ochránit jejich sytou barvu co možná nejdéle


V prvé řadě je hlavním úkolem přípravku zabránit tomu, aby se vlhkost z vlasů působením vysokých teplot "nevypařila". Vlasy díky tomu zůstávají zdravé i při pravidelném používání fénu či kulmy.

- Vysoká úroveň ochrany před teplem

- Zmírnění škodlivých účinků při úpravě vlasů elektrickými přístroji

- Objem a snadné česání "pramínek po pramínku"

- Uchování zářivých barev u barvených vlasů

- Antistatické účinky

O Vaše vlasy budou pečovat unikátní složky: Keratin je přírodní bílkovina, ze které se skládá 80-90 % našich vlasů.

Vitamín A získáváme z potravy. Jenže to někdy nemusí stačit, což se okamžitě projeví na zevnějšku - vlasy ztratí barvu a mohou začít vypadávat.

Mandlové proteiny bezvadně chrání vlasy před tepelnými účinky. Mají schopnost proniknout dovnitř poškozeného vlasu a také každý vlas obalí tenoučkou vrstvou.

Aminokyseliny hedvábí mají schopnost snadno proniknout do pokožky hlavy i do vlasové struktury, díky čemuž se poměrně rychle a účinně zaplňují poškozená místa a vyhlazují se kožní šupinky.

Extrakt z kopřivy se odedávna používá k léčení vypadávání vlasů a k odstranění lupů.

Vitamín E působí na vlasy omlazujícími a obnovujícími účinky, podporuje jejich růst. Navíc úžasně regeneruje poškozené vlasy. Tokoferol, který proniká do buněk, odvede uvnitř ohromnou regenerační práci.

D-panthenol je syntetický vitamín В5, který se při styku s pokožkou a vlasy mění na kyselinu pantothenovou, která normalizuje složení epidermu. Při péči o vlasy pokryje panthenol každý vlas tenounkou ochrannou vrstvou, aniž by je zatěžoval. Tím je chrání před ultrafialovým zářením, vysokými teplotami a jinými nepříznivými vlivy okolního prostředí.

Extrakt z rozmarýnu je objev pro vlasy oslabené a bez života. Podporuje prokrvení pokožky hlavy a tím zároveň stimuluje vlasový růst. Rozmarýn vaše lokny zkrotí a zároveň rozzáří.

Extrakt z marakuji krásně hydratuje suché a lámavé vlasy. Je to vynikající přípravek pro vlasy zesláblé mnohačetným barvením - marakuja vlasům navrátí lesk, sílu a hedvábný pocit.