Specialista pro ochranu Vašich vlasů

Pro vlasy plné života 

Naše vlasy jsou dennodenně vystavovány negativním vlivům okolního prostředí - mrazu, větru, slunci. A protože se chceme líbit, samozřejmě vlasy různými způsoby upravujeme. Sušíme fénem, narovnáváme žehličkou, kulmujeme a barvíme. Těchto rychlých a pohodlných způsobů úpravy vlasů se člověk snadno nevzdá a ani nemusí. Důležité je minimalizovat škodlivé účinky těchto metod úpravy vlasů.S tím Vám pomůže termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy. Chrání vlasy před negativními následky rozpálené žehličky nebo horkého vzduchu z fénu a váš účes bude top jako dřív. Navíc se také postará o zářivou barvu vašich loken - sprej díky svému speciálnímu složení zabraňuje vymývání barvy z barvených vlasů. 

V prvé řadě je hlavním úkolem přípravku zabránit tomu, aby se vlhkost z vlasů působením vysokých teplot "nevypařila". Vlasy díky tomu zůstávají zdravé i při pravidelném používání fénu či kulmy. 

 - Vysoká úroveň ochrany před teplem

- Zmírnění škodlivých účinků při úpravě vlasů elektrickými přístroji

- Objem a snadné česání "pramínek po pramínku"

- Uchování zářivých barev u barvených vlasů

- Antistatické účinky

Vitamín E působí na vlasy omlazujícími a obnovujícími účinky, podporuje jejich růst. Navíc úžasně regeneruje poškozené vlasy. Tokoferol, který proniká do buněk, odvede uvnitř ohromnou regenerační práci. Nedostatek vitamínu E se na lidském těle odrazí ihned: vlasy se náhle velmi lámou, mohou se objevit lupy a dokonce i lysiny. Odborníci radí přijímat vitamín E jak vnitřně, tak i pomocí prostředků na vlasy ve formě sprejů, šamponů a masek.

D-panthenol je syntetický vitamín В5, který se při styku s pokožkou a vlasy mění na kyselinu pantothenovou, která normalizuje složení epidermu. Při péči o vlasy pokryje panthenol každý vlas tenounkou ochrannou vrstvou, aniž by je zatěžoval. Tím je chrání před ultrafialovým zářením, vysokými teplotami a jinými nepříznivými vlivy okolního prostředí. Kromě toho zanechá vaše vlasy lehké, jemné, svěží a zároveň usnadňuje vlasovou úpravu. Tloušťka vlasu se znásobí až o 10 %, vlasy budou vypadat objemnější a hustší.

Extrakt z rozmarýnu je objev pro vlasy oslabené a bez života. Podporuje prokrvení pokožky hlavy a tím zároveň stimuluje vlasový růst. Rozmarýn vaše lokny zkrotí a zároveň rozzáří.

Extrakt z marakuji krásně hydratuje suché a lámavé vlasy. Je to vynikající přípravek pro vlasy zesláblé mnohačetným barvením - marakuja vlasům navrátí lesk, sílu a hedvábný pocit.

Termoochranný sprej s keratinem je tu pro vás, pokud:

- často používáte vysoušeč vlasů, kulmu nebo žehličku na vlasy

- vaše vlasy vypadají suše a bez života

- vás mučí "pampeliškový efekt" - vlasy se ježí na všechny strany a nepoddávají se účesu

- si pravidelně barvíte vlasy a chcete ochránit jejich sytou barvu co možná nejdéle

Keratin je přírodní bílkovina, ze které se skládá 80-90 % našich vlasů. Součástí tohoto proteinu je dostatečné množství aminokyselin cysteinu. Tyto aminokyseliny zajišťují, že struktura proteinových molekul je velmi pevná a má pohyblivé vazby, které se přeruší jen velmi agresivním působením (například při ozařování vlasů nebo pravidelném tepelném působení). Výsledkem jsou pak nenávratně poškozené vlasy. Abychom se tomu vyhnuli, přidává se do kosmetiky na ochranu vlasů keratin.

Vitamín A získáváme z potravy. Jenže to někdy nemusí stačit, což se okamžitě projeví na zevnějšku - vlasy ztratí barvu a mohou začít vypadávat. Aby se tak nestalo, použijte při péči o své lokny prostředky s tímto užitečným vitamínem. V důsledku získáte:

- stimulaci růstu vlasů

- lesklejší, pružnější a objemnější lokny

- ochranu před UV zářením


Mandlové proteiny bezvadně chrání vlasy před tepelnými účinky. Mají schopnost proniknout dovnitř poškozeného vlasu a také každý vlas obalí tenoučkou vrstvou. Tím se vlasy regenerují zevnitř i zvenku. Mandlové proteiny pomáhají udržet vlasy jemné a poddajné, usnadňují jejich rozčesávání a předcházejí zamotávání. Vlasy získají neuvěřitelný lesk, objem a pružnost.

Aminokyseliny hedvábí mají schopnost snadno proniknout do pokožky hlavy i do vlasové struktury, díky čemuž se poměrně rychle a účinně zaplňují poškozená místa a vyhlazují se kožní šupinky. Výsledkem jsou zářivé a neuvěřitelně jemné vlasy. Navíc si vlasy pomocí těchto aminokyselin udržují vláhu.

Extrakt z kopřivy se odedávna používá k léčení vypadávání vlasů a k odstranění lupů. Tato přísada napomáhá stimulovat růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání, posiluje vlasové folikuly a zlepšuje strukturu.


Dokonale hodí pro všechny typy vlasů, barvených do světlých či tmavých tónů. 

Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Jak správně o své vlasy pečovat. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.