Síla bylin v "Jemné péči "

07.04.2018

Intimní vložka "JEMNÁ PÉČE" 

 My ženy máme někdy dotěrného společníka. Tímto "společníkem" je zánět močového měchýře. Problémy s močovými cestami jsou po fyzické i psychické stránce velmi zatěžující. Ve snaze zbavit se ho, ženy dokonce používaly rozpálené cihly.

Podle statistik trpí ženy záněty močového měchýře 2x častěji, než muži. Často se začnou ozývat pouze v podobě drobných bolestí v podbřišku s následným pálením a bolestí při močení. Zásadní však je na tyto problémy ihned reagovat, a to zvýšeným pitným režimem s pomocí podpůrných přípravků, které tělu v boji s problémy močových cest pomáhají. 

Za infekcí močových cest stojí bakterie Escherichia coli (E. coli). Tato bakterie způsobuje až 90 procent problémů s močovými cestami, přestože je nedílnou součástí střevní mikroflóry a je pro správnou funkci lidského organismu velmi prospěšná. Potíže tedy nastávají v momentě, kdy se dostane z konečníku do oblasti močových cest.

Tradiční léčbou zánětu močového měchýře je léčba antibiotická. Ale cystitida se často vyskytuje opakovaně a v důsledku toho, antibiotika nezabírají, dochází k vytvoření bakteriální rezistence na antibiotika. 

Snížit riziko infekce a vyhnout se opakování zánětu pomohou vložky- bylinné obklady "Jemná péče". 

Jedná se vložku - (bylinný obklad) každodenní s 24 hod. účinkem. Je to obklad obsahující 38 bylin. Bylinné extrakty, které jsou v receptuře této vložky brání růstu patogenních mikroorganismů, zmírňují pocity pálení a svědění, urychlují proces obnovení harmonie močových cest a močového měchýře. Toto jsou hlavní bylinky vložky imperátoři +pomocníci spolu tvoří komplex, který má potom léčivé vlastnosti.

Alunit - který je nazýván " krystalem svěžesti" brání množení bakterií které způsobují nepříjemný zápach a vyvolávají rozvoj infekce
Kaempferol - biologická účinná látka z rostlin ( flavonoid) má močopudný účinek, uvolňuje křeče a zánět 
Bornejský kafr -  získává se z kmenů kafrového stromu rostoucího v subtropickém pásmu Číny, Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. 
Anděliku ( Angelica Camphora) - v Číně je nazývána " ženský ženšen". Používá se při regeneraci organismu po porodu, pro léčbu bolestivé menstruace a bolesti v oblasti malé pánve.  Má analgetické a močopudné vlastnosti, Rovněž působí příznivě na hormonální rovnováhu 
•Jerlín japonský s antigakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi 
Chryzantému indickoukterá bojuje proti mikrobům a zvyšuje obranné schopnosti pokožky 
Zimolez japonský- napomáhající obnovovat přirozenou mikroflóru a má močopudné a protizánětlivé vlastnosti. Korejští vědci,zkoumající protizánětlivé působení této rostliny, odhalily rostlinné látky. které snižují bolest stejně dobře jako aspirin.  
•Gardénu jasmínovou - v tradiční čínské medicíně se používá jako prostředek proti křečím a také jako diuretikum při onemocnění ledvin a močových cest.
Pampelišku lékařskou -  která stimuluje lokální imunitu a snižuje záněty 
•Mátu -  která ochlazuje a tlumí bolest a další....

Reference

Delím se o svoji zkusenost:od 15ti let trpím na chronické záněty močového měchýře..(mám zúženou močovou trubici) a asi od června jsme začala používat naše skvělé vložky....opravdu denně a poctivě plus imtim gel...včera jsem byla na půl roční prohlídce a pan doktor se divil, že jsme pořád psali ATB na močový .měchýř a řešili co s ním jestli půjdu na rozšíření, na zákrok, a ejhle zánět nikde a jsem v pořádku A co používám turmalinový pás netrpim každé ráno bolestmi zad ani ledvin . Jsem opravdu míň nemocná od mala takže pro mě vítězství je TianDe

Dara M.Dobré ráno děvčata. Jdu se s vámi podělit o moji včerejší zkušenost.☺️Včera navečer jsem začala cítit dost velké bolesti v podbřišku a v oblasti ledvin + jsem chodila často na malou... Říkám si, že asi nachlazení a močák.Šoupla jsem si do kalhotek denní vložku " Jemnou péči" , na oblast ledvin proužky Yaoshen Forte a do podbřišku Wutong a dnes jsme vstala bez bolesti Samozřejmě si budu ještě 2-3dny lepit, to kdyby náhodou ať to nemám zítra zpátky. Jooo chodit každou hodinu ven, do kotelny přikládat se někde objevit muselo.Ale hlavně že mám tiande, protože rána bych to asi vydržela jen těžko.

Magdalena Kořenovská


Opět mě zachránila vložka jemná péče, za tohle opravdu nepřestanu být našim vložkám vděčná. Od mala mě trápí záněty močového měchýře. Co používám naše vložky mám naprostý klid už přes rok - dříve 3x do roka minimálně zánět.

Ve čtvrtek jsem se nachladila a včera už to cítila, podbřišek nafouklý..už to poznám. Hned jsem dala jemnou péči a opět zabrala musím je mít neustále v zásobě a jak už cítím že jsem prochladla hned nasadím a jsem zase v pořádku!

Naše vložky jsou unikátní, přesně takový program ženského zdraví jsem už dlouho hledala a Tiande jsem díky němu propadla. Intim gel, volupta, intimky i energie bylin při MS neskuteční pomocníci!

Vřele doporučuji!! A jemná péče na záněty moč. měchýře opravdu 100% funguje, holky kdo nevyzkoušel velká chyba, určitě vyzkoušejte

Stáňa CejpkováPokud i Vy byste ráda vyzkoušela trochu jinou kulturu a péči o své ženství .... Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.