Řešení zánětu močových cest

29.12.2017

Zánět močových cest

"Problémy s močovými cestami jsou po fyzické i psychické stránce velmi zatěžující. Často se začnou ozývat pouze v podobě drobných bolestí v podbřišku s následným pálením a bolestí při močení. Zásadní však je na tyto problémy ihned reagovat, a to zvýšeným pitným režimem s pomocí podpůrných přípravků, které tělu v boji s problémy močových cest pomáhají.
Za infekcí močových cest stojí bakterie Escherichia coli (E. coli). Tato bakterie způsobuje až 90 procent problémů s močovými cestami, přestože je nedílnou součástí střevní mikroflóry a je pro správnou funkci lidského organismu velmi prospěšná. Potíže tedy nastávají v momentě, kdy se dostane z konečníku do oblasti močových cest.
Problémy močových cest trápí častěji ženy
Důvodem je to, že ženy mají kratší močovou trubici než muži a její vyústění je blíže konečníku. Bakterie se tak snáze dostane do močového měchýře, kde se pak dále množí a způsobuje problémy. K přenosu bakterií může dojít například i nesprávnou hygienou po použití toalety. Vždy se proto otíráme směrem ven.

K přenosu bakterií může docházet při sexu
Každá žena by si měla ihned po sexu dojít na toaletu a dopřát si rychlou sprchu. Během sexu totiž může dojít k přenesení bakterie na sliznici močových cest, kde následně způsobí problémy. Od toho ženy neochrání ani prezervativ. Prevencí k nezaplacení jsou již dvě zmíněná pravidla - toaleta a sprcha.

Hygiena ano, ale nepřehánět
Hygiena je určitě základ, ale nic by se nemělo přehánět. Nadměrná hygiena intimních partií totiž může podráždit sliznici a poničit tak ochranný faktor dolních močových cest, což nahrává opakovaným návratům infekce. 

Péče tedy určitě ano, ale přiměřeně a s pomocí hygienických gelů přímo určených na intimní partie. 

Jemný gel pro intimní péči - ošetří a vyčistí pokožku, desinfikuje a lépe po něm fungují vložky, narovná pH. - Katalogová cena 259,00 Kč    Cena pro členy VIP klubu: 168,00 Kč

Nic neodkládat, na místě je kompletní péče
Pokud se ozvaly první nepříjemné pocity - nutkání močení či delší čas strávený na toaletě - nečekejte na další signál a ihned zakročte. Močové cesty se potýkají s problémem, který je nutné ihned řešit.

Bakterie jdou spláchnout
Naše tělo tekutiny pro správné fungování jednoznačně potřebuje. Když člověka sužují problémy močových cest, je pitný režim naprostou nezbytností. Tekutiny pomohou bakterie z těla doslova "spláchnout". Moč s sebou totiž vylučuje i bakterie, které ulpěly v močových cestách, kde mohou způsobovat problémy.

Bylinný čaj s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy
Čaj obsahuje pečlivě vybrané byliny, které mají blahodárný účinek na ženské tělo. Kombinace bylin přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému, podporuje imunitu, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Rovněž přispívá k udržování pohodlí před a v průběhu menstruace. má výrazné protizánětlivé účinky.

 Katalogová cena:  249,00 Kč         Cena pro členy VIP klubu: 162,00 Kč     

 

Tradiční léčbou zánětu je podávání antibiotik, často i opakované a proto dochází k postupné rezistenci bakterií na podávaná antibiotika. Pokud tedy antibiotika nechcete nebo nepomáhají, zvolte raději řešení přírodní cestu.

Ráda se Vám budu věnovat a s opakovanými záněty zatočíme. Mimo jiné doporučuji i používání vložek "Jemná péče".

Snižují riziko infekce, zajišťují účinnou hygienickou ochranu, brání šíření bakterií a vzniku zánětu močových cest. Vlastnosti rostlinných extraktů obsažených ve vložkách pomáhají potlačení růstu patogenů, zmírňují pocit nepohodlí a urychlují proces hojení.

Vrchní vrstva vložek je vyrobena zpřírodní netkané textilie, velmi měkké a jemné, která nedráždí citlivou pokožku. Vnitřní vrstva obsahuje fytonáplň svýtažky rostlin, které mají antiseptické, diuretické a analgetické vlastnosti.

Použití "Jemné péče"

Řešení zánětu močových cest a hemeroidů - 1 vložka denně do odeznění symptomů a pak ještě 3 dny pro úplné doladění. Vše je ovšem hodně individuální.

Kontraindikace - těhotenství

Složení

Alunite - minerál, který je nazýván "křišťálem svěžesti". Brání pomnožení bakterií, které způsobují zápach a vyvolávají rozvoj infekce.

Kaempferol - biologická účinná látka z rostlin (flavonoid), působí jako diuretikum a má protikřečové účinky.

Bornejský kafr - získává se z kmene kafrového stromu Dryobalanops Camphora, který roste v subtropickém pásmu Číny. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Angelica Dauricus - "ženský ženšen" - používá se pro regeneraci organismu po porodu. Dále pro léčbu bolestivé menstruace a při bolestech v oblasti malé pánve. Má protikřečové, analgetické a močopudné účinky.

Sophora Japonica - vykazuje při vnějším použití silné baktericidní a protizánětlivé účinky.

Chryzantéma Indická - tato rostlina je po staletí využívána ve východní medicíně. Má antimikrobiální a protizánětlivé účinky.

Zimolez Japonský - obnovuje rovnováhu přirozené mikroflóry, působí diureticky a má protizánětlivý účinek.

Gardenia Jasminoides - používá se jako prostředek proti křečím a také jako diuretikum při onemocnění ledvin a močových cest.

Pampeliška lékařská - využívaná ke zmírnění zánětu a pro stimulaci lokální imunity.

Katalogová cena: 56,00 Kč             Cena pro členy VIP klubu: 36,00 Kč


Chcete-li si přípravky kupovat pro sebe a své blízké můžete využít zákaznické slevy ve výši 35% bez jakéhokoli vstupního poplatku! Chcete nakupovat s VIP cenou zde 

(klikněte na tlačítko)