Tibetská formule krásy


Byliny v Tibetu jsou víc než jen rostlinami. Jsou mezi nimi "císaři" a "ministři", "nevolníci" a "prostí lidé". Stejně jako v lidské společnosti se i v tibetských rostlinných kompozicích buduje hierarchie. To, na jakém jejím stupínku se octne konkrétní rostlina, závisí od její úlohy a síly léčebného působení.

Pro kosmetické účely se tibetské byliny úspěšně používají již několik tisíciletí.

Základ unikátních přípravků péče o obličej řady Tibetan Herbs představují přírodní složky: esenciální oleje a výtažky z tibetských léčebných bylin, minerální voda z vysokohorských pramenů.. Jako unikátní složka jsou přidány výtažky z květů Šafránu a Cordycepsu (housenice) - houby zdraví.

Krémy patří mezi nejoblíbenější krémy kosmetiky TianDe a jsou vhodné především na suchou, citlivou a šupinatou pleť, vhodné i na atopický ekzém .

Základní složkou řady je výtažek ze šafránu. Pro přípravu výtažku ze šafránu se používají blizny kvítků šafránu setého. Jeden květ má pouze tři blizny. Šafrán kvete pouze jednou během 2-3 týdnů. Kvítek se otevírá na pouhé 2 hodiny. Vyvážen zlatem: pro získání 1 gramu šafránu je třeba zpracovat minimálně 150 květů. V současné době se ve světě každý rok vyrábí pouze 300 tun šafránu. 

Výtažek ze šafránu je povinnou ingrediencí "receptu krásy" Starověkého Východu: již Kleopatra se koupala v šafránových koupelích pro zachování mladosti kůže. Výtažek ze šafránu  • přírodní zvlhčovač, v kožních buňkách zachovává optimální vodní rovnováhu; • antioxidant, nutí kůži "zářit zevnitř", tonizuje ji, nasycuje energií, zlepšuje obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zabraňuje ztrátě elasticity; • má bělící účinky, vyrovnává barvu v obličeji, "zahlazuje" stopy pigmentových skvrn.


Víte, že: 

PŘÍPRAVKY ŘADY TIBETAN HERBS JSOU OBOHACENY O VÝTAŽEK Z LEGENDÁRNÍ HOUBY HOUSENICE, KTERÁ JE NAZÝVÁNA "NOVÉ TIBETSKÉ ZLATO". 

CENA JEDNOHO GRAMU TÉTO HOUBY TOTIŽ ČASTO PŘEVYŠUJE CENU TOHOTO DRAHÉHO KOVU

V této řadě najdete: 

  1. Vysoceúčinný hydratační krém na obličej, zvlhčuje, odstraňuje příznaky suché pleti, zajišťuje optimální vyváženost vlhkosti, zamezuje odpařování vlhkosti, vyživuje, zlepšuje vzhled, chrání před okolními vlivy. 
  2. Vyživující krém na vrásky se zmatňujícím účinkem dodává pokožce potřebné vyživující a hydratující složky, stimuluje metabolismus v tkáních, aktivizuje buněčné dýchání, navrací pokožce strukturu mladistvé tkáně, vyhlazuje vrásky, zlepšuje pružnost pokožky. 
  3. Čistící mléko na vrásky - Dokonale jemně čistí pleť, vyživuje, hydratuje, vhodné i na velmi citlivou pleť 
  4. Intenzivní komplex na pokožku kolem očí - Výborně vypíná a vyhlazuje oční okolí , zbavuje mimických i statických vrásek kolem očí , proti otokům a tmavým kruhům. Obsahuje : 100 ks masek na oční okolí + speciální esenciální olej na zpevnění
  5. Peeling na obličej - enzymatický velmi jemný a šetrný peeling odstraňuje velmi jemně odumřelé buňky, hydratuje a vypíná vrásky... 

Chcete i Vy vyzkoušet na vlastní kůži? Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Zajistím Vám VIP ceny. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat. 

Reference

Pokud se nám více mastí pleť je vhodná řada Tibetan Herbs. Začala jsem jí používat asi před 4 měsícem a jsem moc spokojená a doporučuji ji všem! Díky obsahu vilínu, který reguluje činnost mazových žláz se budete méně "lesknout". A navíc tato řada obsahuje výtažek z královské rostliny ŠAFRÁNU! 
Je to taková naše nenápadná Popelka, která si zaslouží velký obdiv!
Vyzkoušela jsem ji poprvé u Vlasta Balážová :-) . Díky Vlastičko-sada je skvělá a sedí mi

Hana L.


Když jsem se ráno budila mívala jsem unavené oči oteklé, říkala jsem si co s tím chjo?? Ono není se čemu divit dvě děti... ponocování večer, abych něco ještě večer než pujdu spát a noci budění pláčem.... vyzkoušela jsem Intenzivní komplex na pokožku kolem očí. Než se ráno vyhrabu z peřin(náš vztah je láska, jen budík to občas nechápe a tahá nás od sebe:D) tak si dám na oči tuto masku je skvěla. Oči otevře kruhy vybělí a jsem připravená opět fungovat celý den. Supeeer 

Pavla K. 


Včera jsem poprvé vyzkoušela intenzivní komplex na pokožku kolem očí Tibetan Herbs. Ten rozdíl rozhodně nešel přehlédnout.

Oční okolí se prozářilo, kůže se napla a tmavé kruhy zesvětlaly. Opravdu vřele doporučuji.. Maska krásně přilne na okolí kolem očí a já jsem si dala jeden kousek i na okolí kolem pusy. Součástí je i olejíček, který si následně vklepete do pokožky. Balení obsahuje 100ks masek. Opravdu úžasná záležitost 

Andrea L.