Proti času. Jak (ne)stárnout. Anti aging s TianDe

30.01.2019

Čas je neúprosný. Pro každou ženu je jen otázkou času, kdy si stále více při pohledu do zrcadla uvědomí, že ty roztomilé vějířky kolem očí od smíchu již dávno nejsou tak roztomilé. Že vrásky, kterým dříve nevěnovala pozornost stále více přitahují její pozornost, mění celkový vzhled a výraz obličeje. 

Už mi není -cet a i já na své tváři stále častěji nacházela víc a více nechtěných vrásek. A protože cítím potřebu vypadat dobře, protože souzním s myšlenkou, že, věk je jenom číslo, že záleží na nás jak si své roky budeme užívat, jak se přitom budeme cítit začala jsem se více zajímat o kosmetiku. O kosmetiku, která by mi pomohla stárnutí zastavit zároveň vyhověla mé potřebě speciální péče ( mám od mala citlivou kůži se sklonem k reakcím). Pro mě proto bylo nemyslitelné smířit se s běžnými přípravky v běžné síti prodejen, které jsou většinou koktejlem čehosi s velice nízkým obsahem účinných složek. 

Proto jsem upřímně vděčná, že mi do života vstoupilo TianDe se svým kosmetickým programem ( kosmeceutika na principech Tradiční Čínské medicíny) ... více: O TianDe

Vsadila jsem na kosmeceutika TianDe ( Kosmetika TianDe - Kosmeceutika TianDe), která mi nabízí celé ucelené řady které se mezi sebou výborně kombinují. 

Péče o pleť . Tím jsem si zajistila cílenou péči pro každý problém. Nabídla mi přípravky proti stárnutí pleti s tzv. Anti-aging účinkem. Ty obsahují účinné látky, které působí proti stárnutí kůže, pleti, pomáhají mi redukovat vrásky, vypnout pleť a jejich hlavním úkolem je oddálit proces stárnutí v pleti. 

Vrásky ( mimické, statické)

Vrásky jsou jedním z typických projevů stárnutí.

Vrásky vznikají tehdy, když dojde ke stárnutí kůže a současně nedostatečné produkci kolagenu a zpomalení buněčné obnovy. Takové nazýváme jinak statické a zpravidla jejich výskyt zaznamenáme okolo 40. roku věku. Mimické vrásky jsou způsobené kontrakcí mimických svalů. Ty se mohou objevit dokonce ještě dříve. Mnoho lidí je zaznamená už okolo 30 let. Zpravidla první oblast, kde se objeví, je okolí očí. Kůže kolem očí je velmi tenká, proto k tvorbě vrásek náchylná.

Odstranit tyto mimické vrásky nám v TianDe pomáhají lokální myorelaxanty, vrací pleti pružnost a mají omlazující účinek.

Více zde: NANO technologie v TianDe

Spojení transdermálních komplexů s pravidelnou a správnou péčí o pleť přináší úžasné výsledky Čištění a tonizace

Co je však nejdůležitější ? Jak k sobě přistupujeme a jak velkou péči sobě věnujeme. Zásadní a hlavní je naučit se o sebe pečovat. Je to jen a jen na nás. 

Chcete i Vy vyzkoušet účinnost kosmeceutik? Napište mi.

Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným, s ohledem na Vás, Vaše konkrétní potřeby, věk, typ pleti ... Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat. 

Důkaz, že to funguje

Lenička se nám pochlubila se svou proměnou s TianDe ... já osobně nevím co dodat, Prostě něco naprosto neuvěřitelného. Rozdíl jako by se se mamina proměnila v dceru.
Napsala nám: Holky - dneska jsem se hrozně nasmála s Janičkou, když jsme hledaly nějaké staré foto na provnání.
a jak mi poslala tu první fotku - říkám, to snad ani není možné - před rokem?
ŘÍKÁM JÍ, KDO TO JE? NĚJAKÁ STARÁ BABA? TO SNAD NEJSU ANI JÁ?
Jak já jsem tak mohla chodit mezi lidmi? HROZNÉÉÉÉÉ, SE FAKT SMĚJU.
A pak nemám být nadšená a spokojená? JAK TO MÁTE VY? máte foto k porovnání?
ZAČÍNALA JSEM MARINE COLLAGEN, PAK HADÍ ŘADA, TEĎ UJÍŽDÍM NA FUCOIDANU A ŠNECÍCH. ČISTÍCÍ GELY A TONIKA, OBČAS MEDZOROLLER, NANO KOREKTORY A BOTOLUXE. VLASTNĚ SI UŽÍVÁM SKORO VŠECH VÝROBKŮ - JO A MASKY, TY NESMÍ CHYBĚT.

Tak takové výsledky jsem dosáhla za pár měsíců - tianDe super léčivá, hojivá a opravdu fungující kosmetika z Altaje , Tibetu a Číny.
Za příznivé ceny - dostupné všem.