Proč zbavovat svoje tělo jedů?

13.12.2020

Existuje mnoho způsobů vnitřní očisty těla (detoxikace). Většina z nich souvisí s omezením příjmu potravy (dieta, hladovění) nebo zahrnuje radikální metody očisty (klystýr, laxativa apod.)

Potřeba být fit a mít energii, práce náročná na psychickou pohodu, to je pro mě důvod, že diety a zdlouhavé procedury nejsou nic pro mě. 

A upřímně, mě osobně tyto způsoby nijak zvlášť nepřitahují. 


Na druhou stranu ale velice dobře vím, že bez pravidelné očisty těla to v dnešní "toxické" době prostě nejde. Nežijeme v ideálně čistém prostředí, k výživě nepoužíváme čistě přírodní produkty bez úprav. 

Naše tělo, ale nebylo stvořeno k tomu, aby si umělo poradit s uměle vytvořenými látkami. Kdysi dávno nám lidem možná stačila přirozená očista organismu, ale to je dávná historie. Historie kdy největším vynálezem doby byl oheň. 

Je tedy velice důležité svému tělu pomáhat zvláštní očistou, protože tyto látky (našemu tělu cizí) není schopné tělo vylučovat přirozenou cestou bez poškozování vnitřních orgánů. Hromadí se v našem těle v podobě  "divokých skládek" . 

Znečišťují životní prostředí našeho těla a postupně způsobují různé obtíže, které často končí i vážným onemocněním.  Tělo nám vysílá různé varovné signály, jde o to si jich všímat.  Co může být signálem, že naše tělo je nadměrně zatížené toxiny? Kdy nám tělo říká, že je čas něco změnit, tělo vyčistit?  

Signály, kterými tělo hlásí, že potřebuje pomoci mohou být:

 Bolesti hlavy, pohybového aparátu
 Zácpa. - Průjem - Nevolnost po jídle - Pálení žáhy - Astma - Ekzémy a jiné kožní problémy - Únava - Záněty - Alergie - Přibývání na váze jako důsledek špatné funkce jater (tzv. pomalý metabolismus) - Úbytek svalové tkáně v důsledku zhoršeného trávení - Bolestivá menstruace - Psychické problémy, výkyvy nálad až deprese.

Symptomem nám tělo říká, že je na čase něco změnit, vyčistit!

Nevím jak Vám, ale řada těchto jmenovaných obtíží je mi nějak důvěrně známá. Řekla bych dokonce, že řada lidí některé signály považuje dokonce za zcela normální, protože je má 9 z 10ti lidí, které zná. A stejně jako já nemá čas a chuť hladovět, provádět nějaké náročné očistné kúry.

Přesto chci být zdravá, energetická, zkrátka v pohodě. Stejně jako každý, nebo ne? 

Proto jsem se naučila využívat jednoduchý, časově nenáročný a účinný způsob očisty těla.   

Kůže těla za normálních okolností vyprodukuje 500-800 ml potu během 24 hodin. A při vysokých teplotách nebo fyzické námaze může množství potu dosáhnout až 3-5 litrů za den.  

Pomáhám tělu zabavovat se odpadních látek prostřednictvím kůže. 

Kůže je výkonný vylučovací orgán. Ne náhodou se jí říká "třetí ledvina". Prostřednictvím potních a mazových žláz kůže odstraňuje z těla škodlivé látky. 

Kůže chodidel je jedním z mých hlavních způsobů, jak odstranit pot a toxiny, protože obsahuje asi půl milionu potních žláz. To je rekordní počet, pokud zohledníme, že na našem těle jich je jen asi 3,5 milionů. 
Využívám k šetrné detoxikaci Detoxikační náplasti, které pracují když já spím.  

Detoxikační náplasti Master Herb se aplikují na chodidla
A víte že: Chodidla,  to jsou malé kopie těla s reflexními zónami všech orgánů.
Z pohledu Tradiční Čínské Medicíny chodidla našich nohou - to jsou malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů, a více než 60 aktivních bodů.
Působením na určitá místa na chodidlech lze zmírnit a dokonce odstranit bolesti v různých částech těla.
Podle teorie tradiční čínské medicíny se na chodidlech "koncentrují" toxiny z lidského organizmu. Z tohoto důvodu je třeba při detoxikaci účinně působit právě na tuto část těla.

Takže - pohodlné, nenáročné na čas, šetrné - to jsou výhody kvůli kterým  tento způsob provádím klidně i několikrát do roka podle potřeby a co víc, vím, že funguje.  


Za poslední čtyři roky mám nejen já, ale řada dalších skvělé zkušenosti a ověřené účinky. Společně s dalšími poradci se nám podařilo vytvořit celou řadu návodů, ověřených postupů z praxe jak si pomáhat pomocí detoxikačních náplastí nejen při celkové očistě těla, ale jak je využívat jako podporu při řešení různých bolestí cestou tzv. cíleného "detoxu". 


Jedna zkušenost z mnoha: 

Musím se s vámi podělit ... Mám za sebou dvě operace kolene, jedna byla neúspěšná druhá úspěšná bolest byla pryč, ale otok zůstal další dva roky, doktor mě řekl, že je tam nějaká kapsa a voda nelze už odsát a že pokud mám peníze ať jedu na dlouho někam k moři nebo termální lázně a ne jedny začal jsem lepit detoxikační náplasti na koleno, přímo na otok a mazat Slavitonem a výsledek po necelých dvou měsících vidíte!!! děkuju TianDe... Patrik S. 

Co jsou detoxikační náplasti?

Detoxikační náplasti jsou sáčky obsahující účinné látky, které se prostřednictvím náplasti připevňují na chodidla. Látky, které sáček obsahuje, se vstřebávají pokožkou do těla, kde pomáhají odstraňovat škodlivé látky (Toxiny). Po těle jsou roznášeny lymfou. Nejen však absorpční látky obsažené v náplastech škodlivé látky vstřebávají, ale jsou po dobu detoxikace vylučovány i svými přirozenými cestami.
Změna barvy náplastí - podvod?
Ráda bych uvedla na pravou míru nekvalifikované komentáře, která občas nacházím na internetu. Změnu barvy použité náplasti nelze považovat za měřítko míry detoxikace. Tato změna barvy je způsobena kontaktem vlhkosti s přírodními látkami obsažených v náplasti. Neznamená to však, že jsou detoxikační náplasti podvod. Známkou úspěšně probíhající očisty organismu je postupné vymizení vašich symptomů. O tom jsem se za poslední čtyři roky přesvědčila nejen já, ale řady spokojených klientů. .

Pohodlné použití detoxikačních náplastí
Použití je jednoduché a pohodlné. Detoxikační náplasti se přilepí na chodidlo, případně na bolavé místo. Maximálního účinku lze dosáhnout kombinací, kdy se náplast přilepí na bolavé místo i příslušný reflexní bod na chodidle. Náplasti musí být v kontaktu celou svojí plochou s pokožkou. Přilepené by měly být 6-8 hodin, nejlépe přes noc. Minimálně po dobu detoxikace je nutné omezit přísun škodlivých látek do organismu, což znamená vynechat potraviny s dlouhou trvanlivostí, zejména uzeniny, omezit masné a mléčné výrobky a eliminovat kouření a alkohol. A také navýšit příjem tekutin. 

Uvažujete také vyzkoušet tento šetrný způsob očisty, případně aplikaci kvůli bolestem ... ? Určitě doporučuji poradit se jakým způsobem, v jaké četnosti aplikovat. 

Kontaktujte určitě poradce předejdete tak zklamání. I aplikace náplastí má svá pravidla, případně je třeba doplnit terapii o jiný produkt apod. 

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.