Proč zbavovat svoje tělo jedů?

17.10.2017

Proč zbavovat svoje tělo jedů?
Proč používat detoxikační náplasti TianDe?
Jistě, existuje mnoho způsobů detoxikace. Většina z nich souvisí s omezením příjmu potravy (dieta, hladovění) nebo zahrnuje radikální metody očisty (klystýr, laxativa apod.)

Rychlé životní tempo, nepřetržitý stres, nedostatek času je obtížné spojit s dietami a zdlouhavými procedurami.
TianDe nám nabízí jednoduchý způsob očisty...
Detoxikační náplasti.
POTIT SE JE ZDRAVÉ
- Chcete-li dlouho žít, budete se muset zapotit...

S detoxikační náplastí Master Herb se zapotíte snadno!
Kůže - to je "třetí ledvina" - největší detoxikační orgán, který obsahuje 3,5 milionů potních žláz.
Během 24 hodin kůže vyprodukuje od 500 ml do 5 litrů potu.
Kůže na chodidlech je jednou z hlavních cest pro odvádění toxinů: obsahuje asi 0,5 milionů potních žláz.
Jak dosáhnout dlouhověkosti?"
američtí vědci analyzovali životní podmínky 5000 stoletých lidí (stravu, fyzickou a mentální aktivitu, emocionální naladění, počet dětí, atd.) a dospěli k překvapivému závěru: všichni tito dlouhověcí lidé se každý den usilovně potili!
Někdo - protože běhal nebo cvičil, jiný - protože navštěvoval saunu, další - při práci na své zahradě.

Závěr: chcete-li dlouho žít, budete se muset zapotit! V sauně, tělocvičně, na zahradě nebo... během spánku pomoci detoxikační masky ​​na nohy s turmalínem!
Již staří Egypťané přikládali procesu pocení velký význam. Pochopili, že dobrý systém odvádění potu je zárukou dobrého zdraví. Při setkání se místo "Jak se máte?" ptali: "Jak se potíte?"
Prostřednictvím potních žláz se očišťuje lymfa, která se nazývá "kanalizací" těla, protože plní funkci filtru.

Kůže je výkonný vylučovací orgán. Ne náhodou se jí říká "třetí ledvina". Prostřednictvím potních a mazových žláz kůže odstraňuje z těla škodlivé látky. Za normálních okolností vyprodukuje 500-800 ml potu během 24 hodin. A při vysokých teplotách nebo fyzické námaze může množství potu dosáhnout až 3-5 litrů za den! To je důvod, proč při detoxikaci je třeba pít velké množství vody.
Kůže chodidel je jedním z hlavních způsobů, jak odstranit pot a toxiny, protože obsahuje asi půl milionu potních žláz. To je rekordní počet, pokud zohledníme, že na našem těle jich je jen asi 3,5 milionů. Aktivní složky masky zlepšují mikrocirkulaci v kůži chodidel a stimulují proces pocení.
Tradiční čínská medicína doporučuje pečovat o nohy...

Detoxikační náplast Master Herb se aplikuje na chodidla
Chodidla to jsou malé kopie těla s reflexními zónami všech orgánů.
Na chodidlech si neseme zásoby toxinů!
Z pohledu tradiční čínské medicíny chodidla našich nohou - to jsou malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů, a více než 60 aktivních bodů.
Působením na určitá místa na chodidlech lze zmírnit a dokonce odstranit bolesti v různých částech těla.
Podle teorie tradiční čínské medicíny se na chodidlech "koncentrují" toxiny z lidského organizmu. Z tohoto důvodu je třeba při detoxikaci účinně působit právě na tuto část těla.

S náplastí na nohy Master Herb toxiny budou v napětí!
Špatná ekologie, potraviny přeplněné chemii, agresivní chemikálie pro domácnost vytváří ideální podmínky pro růst toxinů. Každý den je jich stále více a naše imunita to má stále těžší. Snaží se ze všech sil, aby mohla čelit těmto jedům. Je načase zasadit jím protiúder! Ať jsou v napětí toxiny, ne náš organismus.
AKTIVNÍ SLOŽKY

  • Fazole adzuki

Prášek ze semen fazolí adzuki má blahodárný účinek na stav pokožky, zbavuje organizmus toxinů, pomáhá odstraňovat nadbytečnou tekutinu.
Semena buku lesního

  • Extrakt ze semen buku lesního má stahující a antiseptický účinek, aktivuje proces odstraňování odpadních produktů.
  • Bambus

Extrakt z bambusové třtiny je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout nečistoty z povrchu kůže, což výrazně urychluje vylučování toxinů a regeneraci buněk.

  • Pomeranč hořký

Extrakt z plodů hořkého pomeranče je celkově posilujícím prostředkem, který zlepšuje látkovou výměnu.

  • chitin

Výkonný sorbent přírodního původu, který absorbuje vylučované v organizmu toxiny, odpadní látky, solí těžkých kovů.
Výsledek fungování detoxikační náplasti pocítíte velice rychle. 

Začněte hned .. objednejte si detoxikační náplasti. Chcete více informací? Potřebujete poradit s délkou programu či vhodnosti použití. 

Chcete nakupovat za zvýhodněné ceny s VIP zákaznickou kartou ..  Všimněte si kolik ušetříte.

Cena:  139,00 Kč - VIP cena: 90,35 Kč

Co jsou detoxikační náplasti? 

Detoxikační náplasti jsou sáčky obsahující účinné látky, které se prostřednictvím náplasti připevňují na chodidla. Látky, které sáček obsahuje, se vstřebávají pokožkou do těla, kde pomáhají odstraňovat škodlivé látky (Toxiny). Po těle jsou roznášeny lymfou. Nejen však absorpční látky obsažené v náplastech škodlivé látky vstřebávají, ale jsou po dobu detoxikace vylučovány i svými přirozenými cestami.
Změna barvy náplastí - podvod?
Rádi bychom uvedli na pravou míru nekvalifikované komentáře, které můžete na téma detoxikačních náplastí najít na internetu. Změnu barvy použité náplasti nelze považovat za měřítko míry detoxikace. Tato změna barvy je způsobena kontaktem vlhkosti s přírodními látkami obsažených v náplasti. Neznamená to však, že jsou detoxikační náplasti podvod. Známkou úspěšně probíhající očisty organismu je postupné vymizení vašich symptomů. Účinnost detoxikačních náplastí dokazují opakované nákupy našich spokojených zákazníků.
Pohodlné použití detoxikačních náplastí
Použití je jednoduché a pohodlné. Detoxikační náplasti se přilepí na chodidlo, případně na bolavé místo. Maximálního účinku lze dosáhnout kombinací, kdy se náplast přilepí na bolavé místo i příslušný reflexní bod na chodidle. Náplasti musí být v kontaktu celou svojí plochou s pokožkou. Přilepené by měly být 6-8 hodin, nejlépe přes noc. Minimálně po dobu detoxikace je nutné omezit přísun škodlivých látek do organismu, což znamená vynechat potraviny s dlouhou trvanlivostí, zejména uzeniny, omezit masné a mléčné výrobky a eliminovat kouření a alkohol.


Příznaky zanesení organismu toxiny 

Naše tělo se z pohledu existence života na zemi vyvíjelo milióny let a drtivou většinu této doby mu stačila přirozená očista organismu. V posledních desítkách let jsme vystaveni obrovskému množství toxinů, čemuž jsme nebyli schopni se za tak krátkou dobu přizpůsobit. Je tedy více než vhodné mu očistou pomoci.

Symptomy zanesení organismu můžou být:

 Bolesti hlavy, pohybového aparátu.
 Zácpa.
 Průjem.
 Nevolnost po jídle.
 Pálení žáhy.
 Astma.
 Ekzémy a jiné kožní problémy.
 Únava.
 Záněty.
 Alergie.
 Přibývání na váze jako důsledek špatné funkce jater (tzv. pomalý metabolismus).
 Úbytek svalové tkáně v důsledku zhoršeného trávení.
 Bolestivá menstruace.
 Psychické problémy, jaké jsou výkyvy nálad až deprese.

Tyto symptomy, kterých je nekonečná řada, můžeme přirovnat ke kontrolce v autě. Symptomem nám tělo říká, že je na čase něco změnit, vyčistit!

Reference

„Všem co jedou na dovolenou doporučuji mít sebou naše detoxikační náplasti. Minulý týden mě bolely záda a já chodila jak robot. Co mi udělalo opravdu dobře, tak naše detoxikační náplati, stačily jen 2 (mezitím jsem mazala zelenou tekutou náplastí) a cítila jsem úlevu. Mám je pořád u sebe a pokud mě něco začne hodně bolet, používám je jako cílený detox (loket,koleno,záda) a hned je lepím - proto mohu doporučit.“

Ivana N.


Tak co mně teď hodně v těch vedrech taky pomáhá, jsou naše detoxikační náplasti, jako fakt :), teď už jedu 10. den a opravdu celkově nejsem taková nateklá (jako obyčejně v létě jsem a dost trpím), teď i ta cesta z obchodu v tom vedru je o hodně přijatelnější a nedorazím domů už tak strhaná  

Simona Ž.


Krasne ráno všem,tak včera jsem poprvé vyzkoušela detoxikační náplasti na dlaně,musím tedy říct,chvíli nic... říkám, uvidime,a po době jsem začla cítit takové teplo i trochu pálení,jakoby i plosky nohou a takové vibrace,no fotku vidíte - úplně černé naplasti,ruce ráno lehké,určitě si udělám 10 denní detox přes dlaně,Takto nám to radila Elenka na produktovém školení,ze jako na nohách jsou reflexní body,tak i na rukou a čistite si i tím prsní žlázy!Vřele doporučuji

Adéla B.


Musím se s vámi podělit o něčem tento poslední den v roce... Mám za sebou dvě operace kolene, jedna byla neúspěšná druhá úspěšná bolest byla pryč, ale otok zůstal další dva roky, doktor mě řekl, že je tam nějaká kapsa a voda nelze už odsát a že pokud mám peníze ať jedu na dlouho někam k moři nebo termální lázně a ne jedny  začal jsem lepit detoxikační náplasti na koleno, přímo na otok a mazat Slavitonem a výsledek po necelých dvou měsících vidíte!!!  děkuju TianDe... Patrik S.

Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.