Proč nás v dnešní době trápí chronické problémy?

12.10.2017

OBTÍŽE JAKO afty, opary, alergie, časté chřipky, lupenky, ekzémy, bolesti zad a kloubů, zažívací potíže, záněty močového měchýře, nekvalitní spátnek, ....

Nedaří se nám zhubnout, i když se snažíme ...

To vše jsou signály, kterými nám naše tělo říká, že NĚCO není v pořádku.

Dnešní způsob života, to jak se stravujeme, jak se o své tělo staráme a skutečnost, že látky používané v potravinářském průmyslu již dávno nejsou zcela přírodní, tím pádem našemu tělu nejsou přirozené a to si s nimi neumí poradit, jsou naše vnitřní orgány přetížené a tělo je plné toxinů.

Podle čínské medicíny je "nemoc pouze žádostí těla, zbavit se nahromaděných toxinů".

Nevěnujeme-li se průběžně alespoň nějaké očistě organismu, reaguje na to tělo různými signály, které my vnímáme jako zdravotní problém. I ty obvykle řešíme chemickými produkty, které nemoc pouze potlačí, avšak neřeší její příčinu.

Nemocí se naše tělo dožaduje pomoci a žádá si naši pozornost. Pokud tyto signály dlouhodobě přehlížíme, začne začne se naší pozornosti dožadovat i v podobě vážných onemocnění. Těchto onemocnění stále přibývá, protože jsme zaslepeni moderní dobou a vším, co přináší, že volání ignorujeme a jen ho pilulkou dočasně umlčíme.

Tradiční čínská medicína přisuzuje až 90% nemocí problémům psychosomatického charakteru. Bohužel kromě jiných důležitých faktorů, jako je strava, pravidelný pohyb, kvalitní voda, zdravý spánek, atd., žijeme skutečně v době plné stresu a hektiky a ne vždy je momentálně v naších silách tuto situaci změnit. Proto bychom svému tělu alespoň na jaře a na podzim měli dopřát CELKOVOU OČISTU ORGANISMU.

VYUŽIJTE TUTO DOBU TEDY K DETOXIKACI ORGANISMU BEZ DRASTICKÝCH PROCEDUR.

Společnost Tiande nabízí několik možností, jak můžete svému tělu pomoci zbavit se řady zdravotních problémů. A to bez drastických procedur.

Všechny produkty jsou pečlivě sestaveny ze silných bylin, které se pěstují v Číně a Tibetu a využívají receptur tradiční čínské medicíny.

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI

Obvyklá kůra 10 - 30 dní. Lepí se na plosky nohou vždy na noc. 

POUŽITÍ DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI ZVYŠUJE IMUNITU, ODSTRANÍ ÚNAVU, ZLEPŠUJE KREVNÍ OBĚH, ZVYŠUJE KVALITU SPÁNKU A CELKOVÝ TONUS ORGANISMU. POMÁHÁ ODSTRANIT BOLESTI HLAVY, OTOKY NOHOU, KOŽNÍ PROBLÉMY, ASTMA, ALERGIE A ČISTÍ TLUSTÉ STŘEVO.

Doporučujeme detoxikaci doplnit o Detoxikační čaje, solné koupele nohou a tělové soli. Kůže je náš největší orgán, proto podpořit detoxikaci i tímto způsobem je velmi důležité.

Při provádění kůry je potřeba vysadit mléčné výrobky, dostatečně pít a mít lehký pohyb (chůzi nebo mírnou sportovní aktivitu).


Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.