Proč je důležitá očista těla  před početím?

14.09.2018

Víte, že: 

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI Tiande pracují, zatímco vy spíte?

 Detoxikační náplast je vynikající alternativou klasických agresivních metod očisty organismu. Čištění pomocí Master Herb má příznivý vliv na celý organismus, je absolutně nezávadná a nemá žádné vedlejší účinky. Použití náplasti je pohodlné a navíc zvyšuje imunitu, odstraní únavu, zlepšuje koloběh krve, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organismu. Moderní výzkumy potvrdily, že detoxikace je potřebná: odstranění toxinů až 3 násobně zvyšuje příznivý účinek diety a cvičení, kosmetických ošetření, užívání potravinových doplňků a léků. Podle Ayurvédy je nemoc touha těla zbavit se toxinů. 

Ale vrátím se k tématu. Toxické látky nahromaděné v našem těle mohou zatěžovat organismus, který se pak více zaměřuje na správné fungování těla a nemá potom dostatek energie na kvalitu pohlavních buněk a schopnost početí. Toxické zatížení pohlavních orgánů může vést k tomu, že u řady žen dochází k problémům s otěhotněním.

Proč je důležitá detoxikace před početím?

V dnešní době by měla každá žena podstoupit očistu těla, pokud chce miminko a chce aby bylo zdravé. Imunitní poruchy jako alergie, astma, ekzémy stejně jako psychomotorický neklid, dyslexie a další, velmi úzce souvisí se zdroji toxinů v ženském organismu. Plod se vyvíjí v prostředí dělohy a pokud nastávající maminka  má v těle infekční ložiska, infekce se dostane krevním oběhem do plodu a tak může ovlivnit jeho vývoj. V ženských reprodukčních orgánech se mohou vyskytovat ložiska s obsahem borrelie, infekcí, plísní, virů, chlamydie, zbytky léků jako jsou antibiotika, hormonální přípravky.... a to vše má na zdraví miminka velký vliv. 

Jak fungují detoxikační náplasti? 

Princip spočívá v tom, že prostřednictvím akupunkturních bodů na chodidlech do sebe náplasti vstřebávají znečištění organismu, které tělo jinak nedokáže vyloučit. Detoxikační náplast Master Herb se aplikuje na chodidla

Chodidla to jsou malé kopie těla s reflexními zónami všech orgánů.
Na chodidlech si neseme zásoby toxinů!
Z pohledu tradiční čínské medicíny chodidla našich nohou - to jsou malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů, a více než 60 aktivních bodů.
Působením na určitá místa na chodidlech lze zmírnit a dokonce odstranit bolesti v různých částech těla.
Podle teorie tradiční čínské medicíny se na chodidlech "koncentrují" toxiny z lidského organizmu. Z tohoto důvodu je třeba při detoxikaci účinně působit právě na tuto část těla.

S náplastí na nohy Master Herb toxiny budou v napětí!
Špatná ekologie, potraviny přeplněné chemii, agresivní chemikálie pro domácnost vytváří ideální podmínky pro růst toxinů. Každý den je jich stále více a naše imunita to má stále těžší. Snaží se ze všech sil, aby mohla čelit těmto jedům. 


Jaké jsou další blahodárné účinky detoxikačních náplastí?

  • Urychlují metabolismus.
  • Zmírňují bolesti nohou, kloubů a zad.
  • Zmírňují otoky nohou, protože zlepšují cirkulaci krve.
  • Uvolňují svalstvo na nohách a zmírňují bolesti kloubů a páteře.
  • Posilují imunitní systém.
  • Výrazně zlepšují kvalitu spánku.
  • Snižují únavu a dodají energii.
  • Zmírňují projevy zdravotních problémů.

Jak podpořit detoxikaci organismu?

Pokud se rozhodnete pro detoxikaci těla, neměli byste zapomínat na komplexnost tohoto procesu. Je dobré pít dostatečné množství vody a bylinných čajů. Doporučuji bylinné směsi Dary Shambaly

Tibetské směsi z bylin sbíraných v Altaji v Ujmonském údolí na úpatí hory Bělucha - v jednom z nejčistších míst na naší planety. Je zde unikátní energie, půda i voda, a proto mají rostliny velkou sílu a tím i čaje jsou vysoce aktivní a účinné.
Všechny čaje výrazně posilují imunitní systém a zvyšují vitalitu.

Každý proces očisty těla má svá pravidla, tak je třeba vše dělat v rozumné míře a ve správný čas, jenom tehdy pomůžete svému tělu vrátit zdravou rovnováhu. 
Zaujala jsem Vás? 
Napište mi a já Vám ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Vás. 

PROGRAMY LZE UPRAVIT DLE VAŠICH INDIVIDUÁLNÍCH POŽADAVKŮ, ALE URČITĚ SE PORAĎTE CO LZE A CO NELZE VYNECHAT ... NAPIŠTE MI.

Vyzkoušejte se mnou. Ráda Vám ukáži cestu, kterou jdu já a kterou mám ověřenou v praxi.

Zaujala jsem Vás? Napište mi a já Vám ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Vás.