Proč je důležitá očista těla před početím?

23.01.2021

V dnešní době stále přibývá žen trpících neplodností. 

Mnoho manželských páru utrácí desetitisíce za umělé oplodnění, které nemusí být vždy účinné. Důležité je se tedy zamyslet nad tím, co je příčinou neplodnosti. 

Tělo zanesené toxiny a nečistotami není schopno početí. Proto je tak důležitá pravidelná prevence a celková očista organismu jak u ženy, tak i muže. Ideální doba na detoxikaci je 3-6 měsíců před plánovaným těhotenstvím.


V dnešní době by měla každá žena podstoupit očistu těla, pokud chce miminko a chce aby bylo zdravé. 

Imunitní poruchy jako alergie, astma, ekzémy stejně jako psychomotorický neklid, dyslexie a další, velmi úzce souvisí se zdroji toxinů v ženském organismu. Plod se vyvíjí v prostředí dělohy a pokud nastávající maminka má v těle infekční ložiska, infekce se dostane krevním oběhem do plodu a tak může ovlivnit jeho vývoj. V ženských reprodukčních orgánech se mohou vyskytovat ložiska s obsahem infekcí, plísní, virů, chlamydie, zbytky léků jako jsou antibiotika, hormonální přípravky.... a to vše má na zdraví miminka velký vliv.  

Velmi šetrný, neinvazivní a efektivní způsob, jak se detoxikovat tělo představují náplasti Master Herb.

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI pracují, zatímco Vy spíte.

Detoxikační náplast je vynikající alternativou klasických agresivních metod očisty organismu. Očista pomocí Master Herb má příznivý vliv na celý organismus, je absolutně nezávadná a nemá žádné vedlejší účinky.

Použití náplasti je pohodlné a navíc zvyšuje imunitu, odstraní únavu, zlepšuje koloběh krve, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organismu.

Moderní výzkumy potvrdily, že detoxikace je potřebná: odstranění toxinů až 3 násobně zvyšuje příznivý účinek cvičení, kosmetických ošetření, užívání potravinových doplňků a léků.

Podle Ayurvédy je vlastně i každá nemoc touha těla zbavit se toxinů. 

Jak fungují detoxikační náplasti?

Princip spočívá v tom, že prostřednictvím akupunkturních bodů na chodidlech do sebe náplasti vstřebávají znečištění organismu, které tělo jinak nedokáže vyloučit. Detoxikační náplast Master Herb se aplikuje na chodidla

Chodidla to jsou malé kopie těla.
Na chodidlech si neseme zásoby toxinů!
Z pohledu tradiční čínské medicíny chodidla našich nohou - to jsou malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí všech orgánů, a více než 60 aktivních bodů.
Působením na určitá místa na chodidlech lze zmírnit a dokonce odstranit bolesti v různých částech těla.
S náplastí na nohy Master Herb toxiny budou v napětí!
Špatná ekologie, potraviny přeplněné chemii, agresivní chemikálie pro domácnost vytváří ideální podmínky pro růst toxinů. 

Každý den je jich stále více a naše imunita to má stále těžší. Snaží se ze všech sil, aby mohla čelit těmto jedům. 

Jak podpořit detoxikaci organismu?

Pokud se rozhodnete pro očistu (detoxikaci těla), neměli byste zapomínat na komplexnost tohoto procesu. 

Je dobré pít dostatečné množství vody a bylinných čajů. Doporučuji bylinné odvary Dary Shambaly.

Odvary z bylin sbíraných v Altaji v Ujmonském údolí na úpatí hory Bělucha - v jednom z nejčistších míst na naší planety. Je zde unikátní energie, půda i voda, a proto mají rostliny velkou sílu a tím i čaje jsou vysoce aktivní a účinné.
Všechny čaje výrazně posilují imunitní systém a zvyšují vitalitu.
Každý proces očisty těla má svá pravidla, tak je třeba vše dělat v rozumné míře a ve správný čas, jenom tehdy pomůžete svému tělu vrátit zdravou rovnováhu.

Jak správně postupovat? V jaké četnosti a proč? Programy vždy upravujeme podle individuálních potřeb a požadavků. Napište a pomůžeme i Vám, programy, které jsou ověřené v praxi.

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.

Perly jsou oblíbené už od pradávna. Panovníci nosili šaty zdobené pravými perlami, nosila je i Kleopatra. V antickém Řecku platily perly za symboly čistoty, v Indii se jimi zdobily štíty válečníků.

Tmavé skvrny patří mezi časté problémy, které ženy řeší. Projevují se nejčastěji na obličeji, dekoltu a hřbetech rukou. Často říkáme, "stařecké skvrny", protože kvůli nim pokožka vypadá starší. Ale není to tak docela pravda, protože dávno nejsou záležitostí starší generace.

Tradiční čínská medicína spojuje duben s játry. Z jarní únavy nemůžeme vinit přírodu, ale nás, protože naším přístupem k sobě samým bráníme správnému toku energie. A co s tím vším mají společného naše játra?