Pro naše nejmenší - Ochranný tělový krém Baby Bambo

12.01.2021

Milé maminky, jak rády hladíte a laskáte svá děťátka. A to je moc dobře, protože během prvního měsíce života poznává dítě svou matku prostřednictvím hmatových vjemů. 

A stejně tak jako pohlazení, je pro miminka velmi důležitá jemná a bezpečná každodenní péče o pokožku těla. 

Dětská pokožka je několikanásobně tenčí a citlivější než v dospělosti, vyžaduje tedy zvláštní ochranu.  

Existují čtyři základní druhy dětských krémů:

  • klasický (výživný) dětský krém - vyživuje pokožku, používá se po koupeli, je vhodný na tělo i na pleť
  • hydratační - udržuje vláhu v pokožce, je vhodný na tělo i na pleť
  • ochranný krém - chrání dětskou pokožku před větrem, chladem a žárem
  • protizánětlivý krém - zmírňuje podráždění, odstraňuje zarudnutí pokožky a vyrážku

V krému "Baby Bambo" se podařilo spojit všechny tyto druhy krémů do jednoho. 

Díky bohatému přírodnímu složení, využití spojení unikátních bylinných složek se skvěle hodí pro péči o jemnou a citlivou dětskou pokožku.   

Obsahuje přírodní oleje + rostlinné výtažky +vitamíny

S narozením miminka začne maminčin arzenál kosmetických přípravků brzy prohrávat proti dětské "kosmetické taštičce". Nároční rodiče vybírají pro své dítě jen ty nejlepší a hlavně přírodní přípravky pro péči. Každá maminka dnes pečlivě pročte etiketu, než nějaký krém koupí. Přípravek TianDe se právem může pyšnit svým složením: přírodní olej, rostlinné výtažky a vitamíny.

 Krém Baby Bambo pro děti

  • Chrání
  • Vyživuje
  • Hydratuje

Amarantový olej je opravdovým "zlatem"! O jeho blahodárných vlastnostech se ví již dávno a jeho účinnost je vědecky podložena. Amarant je drahocenná rostlina, která obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a mastných kyselin. 

Vitamín Е hraje v přípravcích pro péči důležitou roli - chrání pokožku před nepříznivými vnějšími faktory. Malé děti mají velmi zranitelnou pokožku, jelikož se jim ještě dostatečně nezformovaly mazové a potní žlázy a mají velmi tenkou rohovou vrstvu.

Amarantový olej pokožku skvěle vyživuje, regeneruje, zmírňuje podráždění a dokonale zjemňuje. Amarant se odpradávna využíval dokonce i k léčbě ekzémů a dermatitidy, nejen proti opruzeninám. 


Vitamín В5, neboli panthenol, pokožku zjemňuje a regeneruje. Účinkuje při řešení problémů s opruzeninami a plenkovou dermatitidou. Zklidňuje podráždění. 

Výtažek z dvouzubce působí při podráždění a opruzeninách, zmírňuje zarudnutí, chrání před vysušením a zajišťuje snadný hydratační účinek, zjemňuje pokožku a má hojivé účinky. Chrání před působením nepříznivého počasí. 

Výtažek z šípku obsahuje celou škálu vitamínů a mastných kyselin, minerálů a stopových prvků, které jsou pro zdravou kůži nezbytné. Šípek skvěle vyživuje a hydratuje pokožku, chrání ji před nepříznivými faktory okolního prostředí, zklidňuje podrážděnou pokožku, zjemňuje ji a dodává jí sametový vzhled. 

Výtažek z heřmánku působí protizánětlivými, antibakteriálními zklidňujícími účinky a stimuluje krevní oběh. Heřmánek se díky těmto vlastnostem stal jedinečným přípravkem ke zmírnění podráždění pokožky. Jeho výtažky pokožku hydratují, vyživují a zjemňují. 

Chci si objednat, chci zákaznickou kartu pro své objednávky a slevy. 

 Nebo mi zavolejte, mob:  731 102 700 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.