Pro naše nejmenší - Ochranný tělový krém Baby Bambo

Milé maminky, jak rády hladíte a laskáte svá děťátka. A to je moc dobře, protože  během prvního měsíce života poznává dítě svou matku prostřednictvím hmatových vjemů. A stejně tak jako pohlazení, je pro miminka velmi důležitá jemná a bezpečná každodenní péče o pokožku těla. Dětská pokožka je několikanásobně tenčí a citlivější než v dospělosti, vyžaduje tedy zvláštní ochranu. 

Existují čtyři základní druhy dětských krémů:

  • klasický (výživný) dětský krém - vyživuje pokožku, používá se po koupeli, je vhodný na tělo i na pleť
  • hydratační - udržuje vláhu v pokožce, je vhodný na tělo i na pleť
  • ochranný krém - chrání dětskou pokožku před větrem, chladem a žárem
  • protizánětlivý krém - zmírňuje podráždění, odstraňuje zarudnutí pokožky a vyrážku

Vitamín Е hraje v přípravcích pro péči důležitou roli - chrání pokožku před nepříznivými vnějšími faktory. Malé děti mají velmi zranitelnou pokožku, jelikož se jim ještě dostatečně nezformovaly mazové a potní žlázy a mají velmi tenkou rohovou vrstvu. Dokonce i nepříliš silné slunce, na které pokožka dospělého nereaguje, může dětskou pokožku spálit. Při silném větru se loupe a vysušuje, mrazem popraská a při špatném výběru plenek bývá podrážděná. Proti všem těmto nepříjemnostem pomůže vitamín E.

Vitamín В5, neboli panthenol, pokožku zjemňuje a regeneruje. Účinkuje při řešení problémů s opruzeninami a plenkovou dermatitidou. Zklidňuje podráždění. Používá se jako prevence proti působení nepříznivých faktorů vnějšího prostředí (větru, mrazu, vlhkosti a žáru).

Výtažek z dvouzubce působí při podráždění a opruzeninách, zmírňuje zarudnutí, chrání před vysušením a zajišťuje snadný hydratační účinek, zjemňuje pokožku a má hojivé účinky. Chrání před působením nepříznivého počasí.

Výtažek z šípku obsahuje celou škálu vitamínů a mastných kyselin, minerálů a stopových prvků, které jsou pro zdravou kůži nezbytné. Šípek skvěle vyživuje a hydratuje pokožku, chrání ji před nepříznivými faktory okolního prostředí, zklidňuje podrážděnou pokožku, zjemňuje ji a dodává jí sametový vzhled.

Ochranný tělový krém Baby Bambo pro děti

  • Chrání
  • Vyživuje
  • Hydratuje

Zde v krému "Baby Bambo" se podařilo spojit všechny tyto druhy krémů do jednoho. Díky bohatému přírodnímu složení, využití spojení unikátních bylinných složek  se skvěle hodí pro péči o jemnou a citlivou dětskou pokožku.  

Obsahuje přírodní oleje + rostlinné výtažky +vitamíny  

S narozením miminka začne maminčin arzenál kosmetických přípravků brzy prohrávat proti dětské "kosmetické taštičce". Nároční rodiče vybírají pro své dítě jen ty nejlepší a hlavně přírodní přípravky pro péči. Každá maminka dnes pečlivě pročte etiketu, než nějaký krém koupí. Přípravek TianDe se právem může pyšnit svým složením: přírodní olej, rostlinné výtažky a vitamíny.

Amarantový olej je opravdovým "zlatem"! O jeho blahodárných vlastnostech se ví již dávno a jeho účinnost je vědecky podložena. Amarant je drahocenná rostlina, která obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a mastných kyselin. Účinky amarantového oleje na pokožku jsou zřejmé: složky oleje se nasycují potřebnými vitamíny, mikro a makročásticemi a nenasycenými mastnými kyselinami, takže pokožku vyživují. Základní složku amarantu tvoří skvalen, který je jednou z hlavních stavebních částí pokožky.

Amarantový olej pokožku skvěle vyživuje, regeneruje, zmírňuje podráždění a dokonale zjemňuje. Amarant se odpradávna využíval dokonce i k léčbě ekzémů a dermatitidy, nejen proti opruzeninám.

Krém obsahuje výtažky těch nejoblíbenějších a na pokožku nejúčinnějších rostlin.

Výtažek z heřmánku působí protizánětlivými, antibakteriálními zklidňujícími účinky
a stimuluje krevní oběh. Heřmánek se díky těmto vlastnostem stal jedinečným přípravkem ke zmírnění podráždění pokožky. Jeho výtažky pokožku hydratují, vyživují a zjemňují.

Dětský krém "Baby Bambo" pokožku vyživuje a hydratuje, spolehlivě ji chrání proti větru, chladu a žáru, zmírňuje suchost, loupání a podráždění. Skvěle bojuje proti opruzeninám na pokožce.

"Baby Bambo" můžete používat pod plenku. Tvoří vodě-odpudivou vrstvu, která vytváří lipidový film, jež chrání pokožku před podrážděním. Díky ochranné vrstvě se plenka nebude třít. Pokud již pokožka vykazuje známky podráždění, pak je krém pomůže zmírnit.

Baby Bambo" krém pro děti je vhodný nejen pro novorozence. Oleje, vitamíny a výtažky, které obsahuje, ocení i dospělí.

Cena: 82,- Kč

Pro členy Zlatého VIP klub: 53,- KčVyzkoušejte ... stačí mi napsat nebo zavolat 731 102 700