Pro krásnou a mladou pleť s živou řasou

01.04.2018

Kosmetická řada s Fucoidanem

TianDe má pro nás ve své nabídce kosmetickou řadou proti stárnutí pleti. Je to řada, která voní oceánem. Zde se do péče o pleť zapojují živé vodní řasy.
Hlavní složkou řady je fucoidan, polysacharid obsažený v hnědých řasách Leminaria japonica. Tyhle řasy právě díky fucoidanu při odlivu neuschnou, neumírají. Sliz, kterým jsou pokryty, je chrání před ničivým vlivem žhnoucího slunce, suchého větru a dalších ataků zvenčí. 
Laminaria japonica preferuje chladnější moře a volně se spíše nachází v zónách chladnějšího podnebí. Původní domovinou řasy je severozápadní asijské pobřeží Tichého oceánu po třicátoušestou severní zeměpisnou šířku. Běžne se nachází podél severní pobřežní linie Japonského moře severně nad ostrovem Hokkaido, dále u pobřeží nedaleko pohoří Kinkazan na Honshu, přes ostrov Kuril k poloostrovu Kamčatka patřící Ruské federaci, poté přes Okhotské moře po korejský Wonsan. Uměle je laminaria rozšířena na pobřeží provincie Fujian. Laminaria nesnese podmínky tropického a subtropického pásu, proto její pěstování není rozšířené po celém světě, i když by to přineslo značný zisk z oblíbenosti v mnoha směrech. 

Fucoidan má obdivuhodné omlazující účinky, které byly objeveny náhodou. Japonci celá léta přidávají tyto hnědé řasy do jídla. Jsou chutné a velmi zdravé. Všimli si, že ženy, které řasy zpracovávají, mají ruce jemné, hebké, bez ohledu na věk a poměrně těžkou práci.
Výzkumem se později zjistilo, že právě fucoidan, kterého hnědé řasy obsahují velké množství, se skládá z molekul fukózy. Jde o unikátní sacharidy, které hrají důležitou roli v buněčných procesech.


Kosmetická řada s fucoidanem neobsahuje parabeny a minerální oleje. Pomáhá navrátit pleti pružnost, pevnost, eliminuje výskyt vrásek, zjemňuje hluboké vrásky, dodává pleti příjemný tón, hydrataci, výživu. Mobilizuje kmenové buňky, přispívá k regeneraci tkání, zpomaluje proces stárnutí pleti a zajišťuje její ochranu.

Řada s fucoidanem obsahuje čistící pleťové mléko, čistící pleťovou vodu, revitalizační anti-aging krém, gelový oční krém proti vráskám, omlazující masku na obličej a dekolt a CC krém pro tónování pleti. Všechny produkty jsou vhodné pro unavenou, stárnoucí, ale i citlivou pleť. 

1. KRÁSA ZAČÍNÁ ČISTOU PLETÍ - Fucoidan čistící mléko na obličej a dekolt  

Čisticí mléko na obličej a dekolt Fucoidan od TianDe jemně a šetrně odstraňuje zbytky make-upu a nečistot, zanechává přitom příjemný pocit hydratace a komfortu.
Na rozdíl od běžných přípravků pro čištění pleti obsahuje čisticí mléko Fucoidan přírodní povrchově aktivní látky na bázi mastných kyselin kokosového oleje. Díky obsahu legendární fukózy může začít vaše plnohodnotná anti-age péče již během čištění pleti.
Jemná textura pleťového mléka je vhodná i pro citlivou pleť.

 Původní cena 390,00 Kč                                                                        VIP cena 253,50 Kč                                          

2. Fucoidan pleťová voda - Pomocí pleťové vody je možné nejen kvalitně dokončit čištění pleti, ale také výrazně zvýšit účinek dalších pečujících přípravků.

Pleťová voda odstraní zbytky make-upu, které se nepodařilo odstranit pomocí čisticího mléka. Pleť bude dokonale čistá a hydratovaná. Přípravek neobsahuje alkohol, který dehydratuje a vysušuje pokožku.
Fukóza v kombinaci s dalšími aktivními složkami pleťové vody Fucoidan od TianDe účinně omlazuje, hydratuje a vyživuje pokožku.

Původní cena 390,00 K                                                                            VIP cena: 253,50 Kč

3. KRÉM - FUCOIDAN anti-aging krém na obličej - Denní a noční krém v jednom balení je snem každé ženy. Nový krém Fucoidan vám tento sen pomůže konečně realizovat.

Revitalizační anti-aging krém na obličej s lehkou tající texturou je multifunkční přípravek s omlazujícím a regeneračním účinkem. Krém intenzivně vyživuje a hloubkově hydratuje. Pokud máte citlivou a namáhanou pleť, revitalizační anti-aging krém na obličej ze série Fucoidan bude tou správnou volbou.

Původní cena: 497,00 Kč                                                                         VIP cena: 323,05 Kč

4. PÉČE O OČNÍ OKOLÍ - Fucoidan - oční krémKoncentrovaný oční gel na vrásky

Není žádnou novinkou, že pleť kolem očí je velmi tenká a jemná, proto je náchylná k brzkému vzniku vrásek. Gel obnovuje pružnost pokožky, pomáhá redukovat mimické vrásky a předchází výskytu nových. Váš pohled již nebude prozrazovat váš věk, ale vyzařovat sebejistotu, mládí a přirozenou krásu!

Původní cena 497,00 Kč                                                                          VIP cena: 323,05 Kč

5. VÝŽIVA A REGENERACE - Fucoidan krémová omlazující maska

Dopřejte své pleti krémovou, smetanovou pochoutku obohacenou o výživné a omlazující složky. Dopřejte si novou masku na obličej, krk a dekolt od TianDe z řady Fucoidan. Maska efektivně hydratuje pokožku, zpevňuje ji, zřetelně zlepšuje její tonus, zjemňuje výrazné mimické vrásky a předchází vzniku nových. 

 Původní cena: 497,00 Kč                                                                        VIP cena: 323,05 Kč

6. CHYTRÝ KRÉM - Fucoidan CC krém- CC krém je doslova kouzelnou hůlkou v kosmetickém světě. Zdá se, že dokáže úplně všechno. Vyrovnává tón pleti, kryje zarudnutí, zvětšené póry, pigmentaci a další nedostatky, chrání pleť před sluncem a přitom ji účinně hydratuje. Kosmetika TianDe udělala další krok vpřed. Nyní CC krém nejen pečuje o pleť, ale díky fukóze a dalším aktivním složkám také účinně omlazuje.

Už nebudete muset pracně vybírat ten správný odstín. Chytrý krém od TianDe se dokonale přizpůsobí barvě vaší pleti.

 Původní cena 573,00 Kč                                                                         VIP cena: 372,45 Kč

7.  Zjemňující balzám na rty  - Pokožka našich rtů je velmi jemná, velmi citlivá, velmi tenká. Pokožka našich rtů je dokonce tenčí než pokožka očního okolí. Spolu s ostatními složkami má tento balzám skutečně fantastické účinky na naše rty. O jejich blaho pečují další složky: 

Bambucké máslo - ochranné a zvláčňující účinky, silné regenerační účinky
Allantoin - ideální pro hojení tkání, rychlá regenerace kožních buněk

UV filtr - chrání před UVA zářním, brání předčasnému stárnutí buněk. 

Původní cena 177,00 Kč                                                                         VIP cena: 115,05 Kč  

Milé ženy, slečny, dívky a děvčátka,
pokud stále ještě nevíte která řada v péči pro Vaši pleť by Vám mohla vyhovovat, máte citlivější pleť zaměřte svou pozornost k léčivé síle oceánu, živé vodní řasy obsažené v této kosmetické řadě budou střežit mládí a krásu Vaší pokožky. 

Máte zájem vyzkoušet nebo se zeptat ? Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.