Přejete si vložku? Nebo bylinný zábal?

28.02.2021

Víte že, při výběru nevěsty se čínští muži velice zajímali o její zdraví? 

Byl to pro ně hlavní ukazatel, že jejich vyvolená bude řádně plnit své manželské povinnosti. I malý náznak nemoci mohl zhatit manželství - jiný kraj jiný mrav - myslím, že tento přístup by zde u nás neobstál. Jéje to by bylo nezadaných, raději nemyslet. Proto se rodiče čínských dívek starali o jejich zdraví od útlého dětství, a to pomocí léčivé síly bylinek. Ne náhodou je Čína nejlidnatější zemí, kde neznají demografické problémy.
Myslím, že tam by se divili jaké "chlorem ošetřené poklady " používáme my ženy Evropy. 

I já jsem vyrostla na těch úžasných "obr plenách", které nám ženám v době našich dnů poskytovaly komfort "prkna mezi nohama". Bylo to docela trauma chodit s takovou "plenou" do školy v době puberty. Člověk nevěděl co na sebe, aby co nejlépe utajil svůj aktuální stav. A to nemluvím o potřebě častěji navštívit toaletu, hm, šťastné dospívání.

Navíc toto téma, obecně se o nich nemluvilo - no řekněme, řeklo se to nejdůležitější. A to si troufám tvrdit, že moje maminka na svou dobu byla hodně pokroková, jako učitelka, která učila kromě jiného i sexuální výchovu.

Takže když se objevily tampony- moje volba byla jasná a jak to dopadlo??? Jak jinak, než špatně. Gynekologické obtíže i lékařský zákrok mě neminul.

Já bych si tedy v Číně chlapa nenašla, respektive by si mě žádný nevzal - byla bych asi tzv. single.

... jó, kdybych já "husa hloupá" znala principy TČM A BYLINNÉ OBKLADY tak bych věděla, že:

Čínští léčitelé považují pohlavní orgány za kořeny života, které jsou propojeny se všemi ostatními orgány. Představte si, že čínská medicína pohlíží na oblast rozkroku, jako na čerpadlo( ano zní to trošku zvláštně) - čerpadlo, které umožňuje životní energii, aby se buď hromadila v těle nebo z něho vytékala ven. 

Dále je to podle TČM oblast s jedním z nejsilnějších energetických center, kde je soustředěno ohromné množství bioaktivních bodů. Což znamená je to právě sliznice našich pohlavních orgánů, kudy do svého těla můžeme přivést látky zdraví prospěšné, nebo naopak si můžeme uškodit. 

To vše už dávno znali léčitelé Nebeské říše a díky jejich znalostem my máme nyní k dispozici jedinečný léčebný arzenál pro udržen zdraví.

Bylinné vložky (obklady), které používám jsou sestaveny podle receptur Tradiční Čínské Medicíny. Obsahují bylinné koncentráty, které jsou zpracovány technologií čerstvě řezaných bylin. 

Díky tomu je koncentrace účinných látek 70 - 80%, což je mnohem více než v nejsilnějších tinkturách a nálevech.

Jsou to především suché bylinné zábaly pro mé zdraví a teprve pak - vysoce kvalitní hygienické prostředky.


Seznámila jsem se s programem ženského zdraví -UNIKÁTNÍ PROGRAM, který nikde jinde nenajdete.

Mykózy, výtoky, záněty, bolestivá nepravidelná menstruace, inkontinence nebo časté záněty ledvin a močového měchýřeČastá únava, stres, deprese, výkyvy nálad, rozladěnost, nadýmání, slabá imunita, potíže s pletí, potíže s otěhotněním, s tím vším může  pomoci. 

Princip harmonizace energií a funkcí organismu tvoří základ programu Ženského zdraví, který je založen na metodách tradiční čínské medicíny a využívá přednosti fytoterapie, aromaterapie a akupunktury.

Více zde:  Program ženského zdraví

Mám se ráda a proto používám BYLINNÉ OBKLADY - vložky nepotřebuji a nechci ... 

Jako omlazující prostředek byla placenta využívána již v době Kleopatry. První vědecká vysvětlení léčivých účinků placenty jsou zmiňována v dílech Hippokrata a Aviceny.

Jestliže se člověk špatně stravuje, nedá tělu pohyb, odpočinek, spánek a dostatek tekutin, dostává se tělo do stavu buněčné podvýživy. Říká se, že stravou nevyřešíte vše, ale bez dobré stravy nevyřešíte nic.

Pravidelná péče o nohy patří k základní hygienické péči jako je očista obličeje, mytí rukou nebo čištění zubů. Většina lidí ovšem péči o nohy včetně pravidelného ošetření podceňuje a drobné defekty kůže či nehtů ignoruje.