Přejete si vložku? Nebo Bylinný zábal?

31.01.2019

Víte že, při výběru nevěsty čínští muži pozorně přistupují k jejímu zdraví? 

Je to pro ně hlavní ukazatel, že jejich vyvolená bude řádně plnit své manželské povinnosti. I malý náznak nemoci může zhatit manželství - jiný kraj jiný mrav - myslím, že tento přístup by zde u nás neobstál, jéje to by bylo nezadaných, raději nemyslet. Proto se rodiče čínských dívek starali o jejich zdraví od útlého dětství, a to pomocí léčivé síly bylinek. Ne náhodou je Čína nejlidnatější zemí, kde neznají demografické problémy.
Myslím, že tam by se divili jaké "chlorem ošetřené poklady " používáme my ženy Evropy. 

I já jsem vyrostla na těch úžasných "obr plenách", které poskytovaly komfort "prkna mezi nohama" ... bylo to docela trauma chodit s takovou "plenou" do školy v době puberty. Člověk nevěděl co na sebe, aby co nejlépe utajil svůj aktuální stav. A to nemluvím o potřebě častěji navštívit toaletu ... hm, šťastné dospívání. Navíc toto téma, obecně se o nich nemluvilo - no řekněme, řeklo se to nejdůležitější. A to si troufám tvrdit, že moje maminka na svou dobu byla hodně pokroková, jako učitelka, která učila kromě jiného i sexuální výchovu ... Takže když se objevily tampony- moje volba byla jasná a jak to dopadlo??? Jak jinak, než špatně. .Já bych si tedy v Číně chlapa nenašla, respektive by si mě žádný nevzal - byla bych tzv.single.

... jó, kdybych já "husa hloupá" znala Tiande ,TČM A BYLINNÉ OBKLADY tak bych věděla, že:

Čínští léčitelé považují pohlavní orgány za kořeny života, které jsou propojeny se všemi ostatními orgány.Představte si, že čínská medicína pohlíží na oblast rozkroku, jako na čerpadlo( ano zní to trošku zvláštně) - čerpadlo, které umožňuje životní energii, aby se buď hromadila v těle nebo z něho vytékala ven. Dále je to podle TČM oblast s jedním z nejsilnějších energetických center, kde je soustředěno ohromné množství bioaktivních bodů. Což znamená je to právě sliznice našich pohlavních orgánů, kudy do svého těla můžeme přivést látky zdraví prospěšné, nebo naopak si můžeme uškodit.To vše už dávno znali léčitelé Nebeské říše a díky jejich znalostem my máme nyní k dispozici jedinečný léčebný arzenál pro udržen zdraví.

Bylinné vložky (obklady) Tiande jsou sestaveny podle receptur Tradiční Čínské Medicíny. Obsahují bylinné koncentráty, které jsou zpracovány technologií čerstvě řezaných bylin. Díky tomu je koncentrace účinných látek 70 - 80%, což je mnohem více než v nejsilnějších tinkturách a nálevech.

Vložky tianDe - jsou především suchý bylinný zábal a teprve pak - vysoce kvalitní hygienické prostředky

PROGRAM ŽENSKÉHO ZDRAVÍ - UNIKÁTNÍ PROGRAM, který nikde jinde nenajdete.

Mykózy, výtoky, záněty, bolestivá nepravidelná menstruace, inkontinence nebo časté záněty ledvin a močového měchýře. Častá únava, stres, deprese, výkyvy nálad, rozladěnost, nadýmání, slabá imunita, potíže s pletí, potíže s otěhotněním ... s tím vším může tianDe pomoci. Princip harmonizace energií a funkcí organismu tvoří základ programu Ženského zdraví, který je založen na metodách tradiční čínské medicíny a využívá přednosti fytoterapie, aromaterapie a akupunktury. 

Více zde: Program ženského zdraví

Mám se ráda a proto používám BYLINNÉ OBKLADY - vložky nepotřebuji a nechci ... a co používáte Vy??? Máte se rády?