Poznejte pocit výjimečnosti s mimořádně účinným pomocníkem pro péči o pleť.

24.03.2019

Vítejte ve světě fototerapie a terapie ultrazvukem. 

Snem každé ženy je mít krásnou a zdravou pleť. Je to pochopitelné. Kůže je naší vizitkou, kterou ukazujeme světu a nelze se divit, že špatný stav kůže a pleti nás trápí. Krása pleti a pokožky kráčí ruku v ruce s jejím zdravím. Pokud tedy najdeme tu správnou kombinaci prostředků pro péči o pleť, která nám vyhovuje, naučíme se, jak správně aplikovat, jak účinné složky v maximální možné míře využít a dostat do pokožky tak máme vyhráno. 

Naše pleť bude pružnější, zdravější a mladistvější. Jak ale dostat to nejlepší z kosmetiky do hloubky 7 - 10 mm pod kůži?


Použití  fotonové a ultrazvukové  terapie v kosmetice se stalo obrovským hitem . Způsob aplikace je jednoduchý a bezbolestný a má vysokou účinnost. 

Fotoner zapracuje účinné látky hluboko do pleti. Viditelně ji vypne a pomůže vám i s kožními problémy. 

Přístroje fotonové terapie jsou používány pro ošetřování poškození měkkých tkání a odstraňování kožních problémů. Široká škála světla je obzvlášť efektivní i pro léčbu  jizev a dalších záležitostí spojených s povrchem kůže. Vyrovnává odstíny kůže, podporuje cirkulaci a brzdí tvorbu melaninového pigmentu, bojuje proti akné a zánětům kůže, vyhlazuje ďolíčky, jizvy a vrásky. 

Přístroj 3D Photoner byl speciálně navržen pro kosmetickou společnost TianDe a slouží pro komplexní fotochromatické ultrazvukové ošetření, které stimuluje výměnu energie prostřednictvím světla a zvuku (ultrazvuk), zároveň zdvojnásobí učinky kosmetických přípravků, pomáhá zapracovávat aktivní látky až do vrstvy dermis. Tím se několikanásobně zvýší účinnost kosmetických přípravků. 

Přístroj Vám umožní v pohodlí domova využít hned 2 typy ošetření.

Vibromasáž - ošetření ultrazvukem 

to jsou mechanické vibrace, které působí jako vibrační Masáž.podporuje látkovou výměnu v pleti a uvolňuje mimické svaly. Vysokofrekvenční ultrazvukové vlny o frekvenci 3MHz provádí mikromasáž tkání na buněčné úrovni.

Vytváří tak silné stimulační působení maximálně 1 cm hluboko do kůže, což číní metodu naprosto bezpečnou
umožní naprosto přesně zkoncentrovat působení ve vrstvě dermis čímž napomáhá:

1. liftingu a celkovému omlazení
2. snížení počtu vrásek
3. zpevnění kontur obličeje
4. vyhlazování jizev po akné
5. snížení počtu pigmentových skvrn

Fotochromoterapie - ošetření světlem

Světlo - to je energie, základ životního cyklu na planetě. Naše tělo přeměňuje světlo na elektrochemickou energii, která aktivací řetězce biochemických reakcí v buňkach urychluje metabolismus v tkáních, zvyšuje jejich životaschopnost a stimuluje regenerací.

Terapie světlem nabízí 3 intenzity světla, které se odlišují barvou. Každé z nich má jiné účinky.  

Modré světlo

Studené světlo má nejkratší vlnovou délku a v pleti proniká do 0,5 mm. Jde o nejméně intenzivní světlo, proto ho doporučujeme všem, kteří s fotonerem začínají. Stačí ho používat 2 dny a pak můžete přejít na další stupně. 

Dlouhodobě se hodí pro citlivou, problematickou, zarudlou nebo aknózní pleť. Modré světlo totiž pokožku zklidňuje, má antibakteriální účinek a potlačuje záněty. Fotoner ale nikdy nepoužívejte při akutním akné. S ošetřením počkejte, až se zaléčí. 

Zelené světlo je určené pro citlivou pokožku očního okolí a čela

Skvěle ošetřuje smíšenou pleť, která má sklon k začervenání. Zelené světlo má střední vlnovou délku, která proniká do 3 až 5 mm hloubky v pokožce. Působí do středních vrstev epidermis a dermis. 

Je to jediné světlo, které můžete použít na jemnou pleť v očním okolí a na čele. Ošetřujte s ním i pokožku kolem rtů, jemné oční vrásky, pihy a červené žilky v obličeji. Zelené světlo dodává pleti kyslík, zmírňuje podráždění pokožky a posiluje kapiláry.

Červené světlo aktivuje tvorbu buněk a kolagenu. Vyhlazuje a vypíná hluboké vrásky

Jde o nejsilnější světlo, které v pleti proniká až do hloubky 8 - 10 mm. Od věku 35+ je vhodné pro všechny typy pleti. Nicméně s ním nedoporučujeme začínat. 

Přejděte na něj až po 2 týdnech používání, aby si pleť měla čas na tuto terapii zvyknout. Červené světlo zlepšuje prokrvení pleti, regeneruje tkáně a účinně vyhlazuje jizvy, opary, celulitidu a strie. 

Zajistí lifting těch nejhlubších vrásek na čele, poradí si i s podbradkem a vším, co už trochu "padá". 

Video s informacemi ( již staršího data - dnes fotoner již dlouho používám) 

I Ty můžeš využívat doma tento jedinečný přístroj, navíc díky VIP členství můžeš tuto "domácí kosmetičku získat s výraznou slevou ( 1000,- Kč) + dárkový poukaz 200,- Kč na další nákup  ... (Běžná cena - 3986,- Kč) 

Co musíš udělat? 

Získej v první řadě VIP členství (je zdarma) : 


Reference

Moje nejnovější zkušenost se zázrakem jménem Fotoner
Tatínek má po operaci na rukou cca 3 cm jizvy a pořád si stěžoval, že ta jedna ruka ho bolí uvnitř v jizvě. Mažeme bílým hadím pytlíkem a začali jsme pomáhat i Fotonerem. Nejdříve zeleným světlem a asi potřetí už červeným. Je to 5 dní a tatínek má jizvy krásně hladké a hlavně bolest ustupuje. Měl po stehu takový tvrdý kus uvnitř a to červené světlo jde až do hloubky 1 cm, takže: taťka je nadšený, že prý proč před ním takový poklad schovávám...mně nenapadlo noooo, brala jsem ho jako takovou holčičí záležitost 

Klára B.

Já jsem nadšená hlavně z toho, že mi mizí na bradě můj letitý problém. Měla jsem na bradě takové hrbolky- nevypadalo to jako akné. Spíše bulka podkožní a ani to nebolelo.

Dva dny za sebou jsem blikala a všimla jsem si, že bulka na bradě zmizela a kousek vedle vylezlo akné. Které se už hojí a po jeho odstranění prostě zůstala hladká pokožka místo podkožní bulky.

Takže paráda. Ani nevíte jakou radost mám že takto funguje i v místech, které oko nevidí. Nehledě na to, že ta jizva vypadá taky lépe 

Holky jsem šťastná

Renata R. 


Musim se podelit o zkusenost. Po mnou rozdrbanem akne mi zbyla skareda vpadla jizva. Po 14dnech pouzivani soli,kremu na akne a jizvy +photoner je jizva vyhlazenejsi a neni skoro videt. Za me Top. 

Jana F.

Neuvěřitelné, jaké jsou výsledky PHOTONERU po jednom použití!

Dnes jsem zkusila "svítit" na moje popraskané žilky na nohách. Tu menší sestavu mám nad kolenem a druhou mám pod kolenem na lýtku. Ta vypadá, jako bych měla modřinu. Pečlivě je mažu Slavitonem, ale mizí pomalu. Tak jsem dnes vytasila spolu se Slavitonem také 3D Photoner a nestačila jsem koukat, jaký pokrok byl hned po jednom použití 

A jak jsem postupovala?
1️⃣️ trochu Slaviton gelu na místo, ale dostatečné množství, aby to dobře klouzalo
2️⃣️ zapnout Photoner a jeho ultrazvukové vibrace
3️⃣️ zapnout zelené světlo  Photoneru (nejlepší na žilky, kuperózu, ...)
4️⃣️ každé místo jsem přejížděla celých 10 minut - to je interval svícení světla

Výsledek vidíte sami. Rozhodně nepřestávám a budu používat ob-den, aby do léta byly moje nožky krásné