Používáte pleťové masky? Proč je používat?

27.12.2020

POUŽÍVÁTE PLEŤOVÉ MASKY? Nebo si také myslíte, že pleťová maska je jen součástí profesionální kosmetické procedury a že je v běžné péči zbytečná? 

Pleťové masky toho za pár minut dokážou opravdu hodně a výsledek jde vidět ihned. 

I já jsem se je naučila používat a na pleti je to znát.

I v domácích podmínkách můžete díky maskám své pleti dopřát kvalitní doplňkovou péči. 

Proč byste je měly používat? 

1. OKAMŽITĚ do PLETI "NATANKUJÍ" VODU 

Už je to nějaký čas, kdy jsem četla takovou zajímavou myšlenku, že se na pleť máme dívat jako na jablko. Když je čerstvé, tak je takové hladké, má pěknou barvičku. Když vysychá, objevují se na něm prohlubeniny a vrásky - scvrkává se. Stejné je to i s pletí. Vrásky nezpůsobuje jen věk, ale i nedostatek vody - dehydratace.

Hydratační masky důležité pro všechny, bez rozdílu věku. Hydratační maska zásobuje pleť vodou hloubkově a okamžitě ji tak rozzáří a vyhladí.


2. VYČISTÍ DO HLOUBKY
Pokud Vaše pleť působí nečistým dojmem, leskne se a objevují se na ní pupínky, i tady pomáhají masky. Vybírat si můžeme z různých druhů, některé dokážou omladit nebo rozjasnit. 3. VYHLADÍ VRÁSKY ( prostě okamžitý efekt)
Chcete okamžitě vypadat mladší? Vezměte si na pomoc liftingovou masku. Třeba taková liftingová maska Collagen Active - t.j. tzv plátýnková maska, kde je plátýnko napuštěné omlazujícím elixírem a okamžitě vypíná pleť.

4. ROZJASNÍ PLEŤ
Jestli cítíte, že pleť je unavená, zašedlá a chybí ji přirozená záře, zkuste rozjasňující masku. Třeba taková plátýnková maska Pleťová maska Amino-koktejl ... to je úžasný rozjasňovač. 

5. UDRŽÍ PLEŤ V KONDICI
Pokud masky používáme pravidelně, pleť bude vypadat zdravěji a zářivěji. A nebojte se masky střídat, podle aktuálního stavu pleti. Masky jsou vlastně takový trenér pro pleť, pravidelnou stimulací pomocí masek neustále pleť motivujeme, nutíme ji pracovat, přijímat živiny a nenecháme ty naše kolagenová vlákna zlenivět. 

Pleťové masky mají doslova zázračnou sílu. Díky svému koncentrovanému složení dokáží během pár minut přinést viditelný výsledek. 

Vybíráme si: podle typu své pleti, podle aktuálních potřeb pleti (hydratace, lifting, sjednocení pleti, zklidnění pleti, apod.), podle způsobu jejich aplikace ( slupovací, smývací, textilní, krémové) 

Přečtěte si jako první, co je nového
 

Jako bývalá pedikérka jsem opravdu zastánce kvalitní mokré pedikúry. Už během své praxe jsem hodně využívala produkty a postupy které jsou trochu jiné, jsou sestaveny na principech Tradiční Čínské Medicíny.