POTŘEBUJEŠ I TY HLOUBKOVOU OČISTU PRO SVÉ VLASY?

07.12.2020

Pečujete o své vlasy podle všech dostupných pravidel, dodržujete správný postup mytí a následné péče o vlasy, dodržujete i pravidelné střídání vlasových řad, užíváváte  i doplňky stravy potřebné pro podporu orgánů odpovědných za kvalitu vašich vlasů a přesto máte pocit, že nejsou tak úplně v kondici? 

Potom možná potřebujete i Vy skutečně hloubkovou očistu vlasů a vlasové pokožky. 

Jak poznáte, že vlasy potřebují hloubkové čištění? 

Budete překvapené, kolik signálů existuje!  Často totiž tyto signály vnímáme, ale mylně se je snažíme řešit jen na úrovni změny vlasové péče. 

A přitom často naše vlasy potřebují jen začít dýchat, protože jsou uvázlé pod neviditelnými vrstvami olejů, produktů a minerálních usazenin. 

Může to být i Váš případ? 

  • Vaše produkty nebo recepty "nějak" přestávají fungovat. Stejné produkty nedávají ty samé výsledky jako dřív.
  • Máte pocit zatížených vlasů. Vlasy se cítí nesvobodné, mastné nebo potažené filmem i poté, co jste je umyla.
  • Vlasy se Vám mastí u kořínků - i krátce po použití šamponu
  • Vlasy neabsorbují produkty, zvláště kondicionéry nebo hydratační produkty, jako dřív.
  • Může být i druhý extrém - pokožka hlavy je suchá, svědící šupinatá a / nebo máte lupy.
  • Vlny jsou zplihlé, bez života, chybí jim pružnost a tvar.
  • Krep. Panuje běžný dojem, že krep je výsledkem nedostatečné hydratace. Ale může to být rovněž signál, že vlasy trpí usazeninami.

POKUD TYTO SIGNÁLY OPOMÍJÍME A HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ STÁLE NEPŘICHÁZÍ?

 Vlasy postupně čím dál víc vysychají, nakonec jsou doslova jako sláma. Snadněji a častěji se lámou.

  • Jejich vzhled je mdlý, a to i když jsou nabarvené.
  • Rostou čím dál pomaleji.
  • Začne vypadávat víc vlasů než obvykle. To proto, že zbytky starých produktů na pokožce ucpávají vlasové folikuly a brání tak růstu a výživě.

Co dělat?

Kromě běžných šampónů a následné péče, vyzkoušejte speciální produkty pro hloubkové čištění  (detoxikaci) vlasů a pokožky hlavy. 

Šampon, který má ve svém složení dřevěné uhlí. Hloubkově vyčistí vlasy i pokožku od nečistot a toxinů. Odstraní usazené zbytky stylingových přípravků (tužidla, laky, gely). Zvyšuje tak účinnost následně použitých masek či balzámů. Navíc účinně absorbuje přebytečný maz. Zajistí "generální úklid", doporučuji všem (bez rozdílu věku i typu vlasů) používat 1x týdně.

Kondicionér, který se hodí pro všechny typy vlasů: poškozené po stylingových přípravcích nebo trvalé ondulaci, tenké, jemné a suché, vlnité a nepoddajné vlasy. Vytváří film, který ochrání vaše vlasy před mořskou vodou, před sluníčkem i fénem . V jeho složení jsou aktivní látky, které vytváří efekt bio-laminace. Můžete ho kombinovat s jakoukoli vlasovou řadou Tiande. 

Dřevěné uhlí a jeho tajemství Jeho tajemstvím je adsorpce. Jedy se přichycují na jeho povrchu, a tak jsou bezpečně z těla ( pokožky, vlasů) odstraněny. Tak může v těle pokračovat proces terapie, regenerace, aniž by byly buňky těla, vlasů, pokožky napadány škodlivými chemikáliemi nebo farmaky. Hlavní schopností uhlí je tedy adsorpce toxinů.   


Chcete vyzkoušet? Potřebujete právě tuto péči? Napište mi ještě dnes. 

Nebo: 731 102 700 

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

 

Kamélie je považována za královnu Východních květin a její účinky znaly a využívaly již dávno japonské gejši, které jsou známé svou bezchybnou pletí a nádhernými vlasy.

Naše vlasy jsou dennodenně vystavovány negativním vlivům okolního prostředí - mrazu, větru, slunci. A protože se chceme líbit, samozřejmě vlasy různými způsoby upravujeme. Sušíme fénem, narovnáváme žehličkou, kulmujeme a barvíme.